“HALLO, KOSMOS!” naaseb R2 eetrisse šamaanirütmidega

Raadio 2 populaarne ebatavalisemaid teemasid ja alternatiivseid maailmavaateid käsitlev saade “Hallo, Kosmos!” naaseb eetrisse sel pühapäeval, 8. aprillil kell 14.

Saatesarja uus hooaeg algab Amazonase šamaanirütmides: külalisteks on Amazon Ensemble liikmed Txai Fernando ja Eduardo Agni Brasiiliast, Sigmund Vatvedt Norrast ja Sia Huni Kuin hõimust Amazonase vihmametsast. Noorele šamaanile Sia’le oli reis Eestisse esmakordne käik oma kodukülast välja ning saates kuuleb lisaks ohtrale heale muusikale ja huvitavatele lugudele ka tema muljeid kokkupuutest meie elustiili ja ilmavaatega.

“Saade “Hallo, Kosmos!” jätkab teistmoodi tegelikkuse avastamist, ebatavaliste teemade uurimist, tavapärasest erinevate ilmavaadetega tutvumist ja elu müsteeriumite üle mõtisklemist. Sõna saavad nii võlumaailmade esindajad ja astraalrändurid kui ka teadusvisionäärid ja kosmosesse kiikajad. Nagu ikka on pühapäeviti kell kaks raadiot kuulama oodatud avatud meelega elu mitmekesisusest huvitatud inimesed,” ütleb saatejuht Ingrid Peek.

“Hallo, Kosmos!” on Raadio 2 üks enimkuulatud saateid, kus eelmisel hooajal olid külalisteks näiteks Fred Jüssi, Igor Volke, Kristjan Port, Mai Väljataga, Einar Laigna, Vigala Sass, Toomas Paul, Sven Grünberg, Rainer Nõlvak, Igor Mang, Tõnu Viik ja mitmed teised värvikad tegelased meilt ja mujalt.

“Hallo, Kosmos!”
@ Raadio 2 (101,6-103,6 Mhz, www.r2.ee)
pühapäeviti kell 14
saatejuht Ingrid Peek

Alkeemia.ee rubriik “Hallo, Kosmos!”

Kosmonautide Klubi Facebookis

Varasemate saadete R2 Arhiiv

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.