Galerii | Vaata, kes käisid Tiina Tiituse uue raamatu “Armastuse varjatud saladused” esitlusel!

28. novembril esitles Tiina Tiitus oma uut raamatut “Armastuse varjatud saladused” T1 kaubanduskeskuses äsjaavatud õdusas raamatupoes Raamatukodu. Vaata galeriist, kes käisid armastatud autori raamatu esitlusel.

Mis on armastus? Kas tahaksid oma kallimaga olla elu lõpuni õnnelikult koos? Kas armastus on igavene? Tiina Tiituse raamat “Armastuse varjatud saladused” võib muuta su arusaama armastusest. Saad teada, miks suhted ei toimi, kuidas meile antakse üle sadu põlvkondi juurdunud uskumused armastusest, võimust, allumisest ja oma eluga hakkamasaamisest. Võid teada saada, et su senised enesestmõistetavused ei pruugi olla sinu omad. Kõik meie kannatused saavad alguse lapsepõlvest, suhetest oma vanematega. Nemad omakorda on saanud need oma esivanematelt ja andnud neid automaatselt oma järglastele edasi. Need valusad mustrid annavad endast märku kõige valusamalt lähisuhtes. Kui näed neid läbi ja muudad, siis lõpevad kannatused sinuga ega lähe su lastele edasi. Saad näpunäiteid, kuidas soovida oma ellu nii, et saaksid seda, mida soovid, kuidas ära tunda tagurpidi ja õigetpidi maailm ja millised valikud on sinu hüvanguks. Saad teada, kas su praegusel suhtel on võimalus kesta.

Tiina Tiitus on tuntud isikliku arengu ja suhtenõustaja ning oodatud lektor. Oma teises raamatus käsitleb ta ausalt ja julgelt eelnevate põlvkondade raskeid kogemusi, mis kajavad meie tänastes suhetes. Ta läheneb mehe-naise ja vanema-lapse suhetele uudse nurga alt, raputades õige-vale ja hea-halva uskumusi.

Vaata galeriist, kes käisid raamatu esitlusel:

Vaata Tiina Tiituse raamatu “Armastuse varjatud saladused” kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud