GALERII: Uue ühiskonna loomise konverents tõi kokku paralleelsete struktuuride loomise huvilised

Ühiskonna tervenemine saab alguse tervikutajuga inimestest, kes julgevad võtta vastutuse ühisreaalsuse loomise eest. Eelmisel sügisel sai alguse Uue ühiskonna loomise konverentside sari, et kutsuda kokku hea tahtega, tasakaalukad ja julged inimesed, kes on valmis tegema koostööd paralleelsete struktuuride loomisel, mis toetaksid inimeste elukorraldust.

Konverentside eesmärk on hoida visiooni inimväärse ühiskonna loomise võimalikkusest, tutvustada erinevaid uue ühiskonna kontseptsioone, anda strukturaalseid, süsteemseid ja praktilisi nõuandeid uute võrgustike loomisel ning esitleda juba toimivaid võrgustikke ja käivitatud projekte.

Kolmanda konverentsi esimeses pooles oli fookuses inimene ja tema füüsiline ja psüühiline tervis: dr Riina Raudsik pidas ettekande “Energia – terve olemise ja isetervenemise võti” ja Kristjan Puusild rääkis teemal “Vastutuse võtmine keha eest”. Teises pooles oli vaatluse all ühiskond, Ülo Vooglaid esines ettekandega “Millistel eeldustel saaks Eesti püsima jääda?”, Rait Kondor “Pangandusmaastiku muutmise olulisus Eesti edasiseks arenguks” ning Saale Kareda “Paralleelstruktuuride loomine muutuvas ühiskonnas”.

“Kolme konverentsi käigus on kokku saanud suur hulk mõttekaaslasi, tekkinud on uusi ideid, konverentsidel esitletud võrgustikud on saanud suurt tähelepanu ning jõudsalt kasvanud. Keset muutuvat maailma on meie võimuses luua inimest ja loodust väärtustavaid paralleelseid ühiskonna tugistruktuure, mis annavad inimesele suurema vabaduse ja võimaluse end teostada. Selleks peame koondama oma vaimu- ja tahtejõu, teadmised ja oskused,” sõnab konverentside sarja ellukutsuja Saale Kareda.

Kolmas konverents peetakse juba sel pühapäeval, 28. veebruaril kell 12 ka Pärnus, Strand hotelli Lahe saalis. See on esimene kord kui konverentsi kava viiakse ka teistesse linnadesse. Uuri lähemalt kava kohta kodulehelt www.uusyhiskond.org või vaata facebookist.

Vaata galeriist, kes käisid ja mis toimus:


Alkeemia galeriidel aitab teoks saada tehnikarent.eeSeotud