GALERII: Telegrami konverents tõi kokku kireva seltskonna teisitimõtlejaid

Hiljuti toimus Salme kultuurikeskuses Telegrami konverents, mis tõi kokku värvika paleti alternatiivsetest maailmavaadetest ja ühiskonna ees seisvatest olulistest küsimustest huvitatud inimesi, kelle seas olid nii mõnedki tuntud tegelased.

Reedel, 3. aprillil toimunud uudisteportaali Telegram konverentsil osales ligi 900 inimest. Programmi pakuti igale vanuseastmele ja kolmel korrusel: loengusaalis, kahes kinosaalis, tervisetoas, zen-saalis, lastesaalis, infotoas ning söögi- ja joogialal. Suure menu osaliseks said suure saali loengud, erilise huviga jälgiti näiteks Madis Masingu kanepi-teemalist ettekannet ning palju kiidusõnu sai ka konverentsipäeva juht, motivatsioonikoolitaja Alar Ojastu. Samuti oli pungil täis tervisetuba, kus 17 erinevat ravitsejat ja terapeuti jagasid nõuandeid ja viisid läbi sessioone.

Loengusaali programm võeti ka videosalve ning aprillikuu lõpul saab vaadata, milliseid küsimusi püstitasid ja vastuseid pakkusid Mariann Joonas, Hando Tõnumaa, Ivar Tröner, Elver Loho, Saale Kareda, Asse Sauga, Mart Kaasik, Peeter Proos, Karolin Tsarski, Claire Pullinen, Madis Masing, Erki Kaikkonen, Toomas Trapido, Arvo Soomets.

Uuri lisa portaalist Telegram.ee ja jälgi ka facebookis.

Kuula ka Raadio 2 saateid “Hallo, Kosmos!”, kus külaliseks Telegrami tegijad Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

Seotud