GALERII: Maailmakuulsa vandenõude uurija David Icke raamatuesitlust käis uudistamas sadu inimesi

Juba ülehomme, laupäeval esineb Tallinnas Tondiraba jäähallis vandenõumaailma superstaar David Icke, kelle kümnetunnine maratonesinemine algab hommikul kell 10 ning kus uurija lubab publikuga jagada oma värskeimat infot võimumaailma telgitagustest. Kolmapäeval oli Icke “Pealtnägija” külaliseks ning täna õhtul kell 20 kuuleb teda Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”.

Kolmapäeva õhtul esitles David Icke Solarise Apollos oma uut, äsja eesti keeles ilmunud raamatut “Näiline Mina” ja jagas fännidele autogramme. Vandenõumaailma superstaari tulid teiste seas uudistama multitalent Mart Sander, ettevõtja ja psühholoogiamagister Alar Tamming, “Kuuuurija” Katrin Lust ja paljud teised tegelased:

David Icke on oma maailmaturnee “World Wide Wake Up Tour” raames esinenud juba Ameerikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Tšehhis, Itaalias ja läheb peale Eestit veel näiteks Hollandisse, Iirimaale, Islandile, Inglismaale ja Kanadasse. Tallinnas esineb ta sel laupäeval kell 10-st Tondiraba jäähallis.
David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõude uurija ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 20 raamatut ja kogunud endale aja jooksul üleilmse lugejaskonna. Ta on välja andnud arvukalt raamatuid ja korraldab ka avalikke esinemisi, mille publikunumbrid aina kasvavad. Tänaseks on tal miljoneid lugejaid ja fänne, ta on käinud esinemas ja loenguid andmas kõikjal üle maailma ning tema raamatuid on tõlgitud ligi 20 keelde.

Hallo, Kosmos!” külaline ka aastal 2013: kuula eesti keelese tõlkega Me elame simulatsioonis