GALERII: Kerttu Vesik esitles raamatut Eesti emade lugudest sünnitusjärgsest depressioonist

Tuntud võrkpalluri Rivo Vesiku abikaasa Kerttu Vesik esitles oma esimest raamatut ” Vikerkaare taga vangis”, kuhu on kokku kogunud tosina Eesti ema lood sünnitusjärgse depressiooniga toimetulekust koos spetsialistide kommentaaride ja nõuannetega.

Lapse sünd on vikerkaarevärviline rõõmuime, mida hõisates soovib teistega jagada iga pehmesse õnnepilve mattuv noor ema. Aga kuhu mattuvad need emad, kellele vikerkaarevärvid ei avaldu? Kuidas elada läbi ja üle sünnitusjärgne depressioon ajal, mil ühiskond ei “luba” emadele “nõrk olemist”? Isiklikust kogemusest inspiratsiooni saanud Kerttu Vesik kaasas projekti veel tosinajagu emasid, et paljude naiste jaoks oluline ja raske teema raamatukaante vahele vormida. Kirjastuse Pilgrim poolt välja antud teoses jõuavad lugejani mitmed erinevad elukogemused, millest võivad tuge leida sarnaste tunnete käes vaevlevad emad.

“Ma olen väga õnnelik ning tänulik, et nii paljud emad olid valmis minu palvel oma elu võimalik et raskeima perioodi avalikkuse ette tooma,” räägib raamatu sünniloost autor Kerttu Vesik.

Vaata Kerttu Vesiku raamatu “Vikerkaare taga vangis” kohta loe katkendit raamatust Alkeemia lugemisnurgast.

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

Seotud