GALERII: Igor Volke esitles värvikale seltskonnale unikaalset ufo-antoloogiat

Ligi pool sajandit anomaalseid nähtusi uurinud ufoloog Igor Volke esitles oma uut raamatut”Täiendatud ufopäevikud” väga värvikale seltskonnale: Rahvusraamatukogusse olid kogunenud sõbrad, perekond, kolleegid, mõttekaaslased, “ufo-viirusekandjad”, ka tegelased tema uuest teosest ehk inimesed, kel endalgi ufokogemus olemas ning paljud teised maailma aastakümneid kummastanud fenomenist huvitatud.

“Kindlasti on see seni puuduv osa eestlase teadvusilmast, vähetuntud rapik lingvistilises metsas. Ufo-antoloogia on verstapost teel inimese ontoloogiasse,” tõdeb Igor Volke oma raamatu “Täiendatud ufopäevikud” kohta, mis sisaldab endas ka täiesti unikaalset kogumit Eesti ufokogemustest.

Vanameistrile tulid teiste seas õnne soovima ka ajaloofilosoof ja vaimulik Einar Laigna ja ajaloolane Toomas Abiline, rallisõitja Raido Rüütel, majandusteadlane ja poliitik Valve Kirsipuu, näitleja Margus Prangel, muusikud Tõnu Trubetski, Antti Kammiste ja Erich Krieger ning mitmed teised tuntud ja ka avalikkusele tundmatud värvikad tegelased kõikvõimalikest erinevatest eluvaldkondadest.

Vaata suurt galeriid Igor Volke raamatuesitluselt siit:

*

Kõiksuses on midagi suuremat kui inimene ja midagi vähemat kui Looja – need on meie kosmilised ja universaalsed õed ja vennad. Sellele püüabki Igor Volke “Täiendatud ufopäevikud” tähelepanu juhtida. Raamatusse on kogutud valik lugusid meilt ja mujalt maailmast, mis seda ideed toetavad. Tegemist on Eesti oludes ainulaadse ufo-antoloogiaga, mis oma materjali originaalsuse poolest sobib lugemiseks igale Kõiksusest huvitatud inimesele.

Eestit esindab mahukas välitööde ja algallika materjal, mida ei leia kuskilt mujalt meie maal, veel enam mujalt maailmast. Kõik need kelmikad ja põnevad detailid arvukates lugudes moodustavad peidetud saladuse iga lugeja jaoks, rõhutades mõtet, et “tõde ei ole mitte alati seal, väljaspool”, vaid nimelt siin, meie keskel, kelmikalt peidetud moel nendes arvukates avaldatud ja avaldamata lugudes.

Igor Volke on anomaalseid ja paranormaalseid nähtusi uurinud juba ligi pool sajandit ning omab koostöösidemeid paljude ufosid ja anomaaliaid uurivate organisatsioonide ja isikutega. Ufoprobleemiga on ta tegelenud 1970. aastast fenomenoloogia ja välitööde tasemel, keskkonna anomaaliate registreerimise ja uurimisega on ta tegelenud 1980. aastate algusest.

Uuri lisa Igor Volke uue raamatu Alkeemia lugemisnurk. Eesti oma X-failid: “Teadsin, et nemad on siis nüüd tulnukad. Ja siis me hakkasime vestlema.” ja Ufovaatlused Nõukogude armees: “Lendav taldrik oli ovaalne, väga suur, liikus helitult – põlvist võttis nõrgaks, nagu oleks mingi üleloomulik jõud”

Seotud