Esmaspäeval särab taevas Neitsi sodiaagimärgi täiskuu – oodata on vastakaid tundeid

Esmaspäeval, 9. märtsil särab taas taevas täiskuu. Seekord on kuu Neitsi sodiaagimärgis ning toob endaga kaasa üsna vastuolulise aja, vahendab Kristallikoda.ee.

Täiskuu on 9. märtsil kell 19:46, Päike on sel hetkel Kalades ja Kuu Neitsi märgis. Nii nagu Kalad ja Neitsi on vastandmärgid, on ka selle täiskuu energiad vastuolulised. Ühest küljest aitab märtsi täiskuu näha, taibata ja terveneda, teisest küljest võib selle täiskuu energiates juhtuda, et tuleb silmitsi seista pettumusega, kahetsuse või kaotuse tundega.

Täiskuu valgustab ja toob asju pinnale. See on hea aeg oma hirmudest ülesaamiseks. Märtsi täiskuu võib tuua midagi ootamatut või just täpselt õigeaegset, anda võimaluse täita lünk, ravida ja parandada vanu haavu. Terviseprobleem või parandamise vajadus võib osutuda parimaks ja säästvaimaks tervenemise võimaluseks, varjatud eeliseks või soodsaimaks pakkumiseks.

Võib juhtuda, et leiad midagi, mis on olnud kadunud, jõuad millegi oluliseni või õnnestub ootamatult täita kriitiline tühik. Aeg on hea ka oma nõrkuste teadvustamiseks ja endale andestamiseks.

Täiskuu energia aitab kasvada vaimselt, moraalselt ja eetiliselt. Süütunde ja enesehaletsuse tervendamine loob õnnelikuma ja rahulolevama elu. Kriis on tõhus tervenemise tööriist. Abi või võimalus võib ilmneda siis, kui seda kõige vähem ootad. Võibolla tunned end olevat suures hädas, ülekoormatud või kaotusseisus, kuid just siis, kui otsustad loobuda, leiad võimaluse või abi ootamatul viisil või kohast. Parim, mida enda heaks teha saad, on teadvustada ja lasta lahti. Niipea, kui lased vanast lahti, saab alata paranemine ja uuenemine, tekib ruum millegi uue sünniks. Seega, võta vastu kõik, mis täiskuu energia esile kergitab, lase sel olla, vaatle, teadvusta, vabasta ja vali midagi paremat asemele. Mida sa toidad, kasvab ja kasvuenergiat on sellel täiskuul küllaga.

Kuigi Neitsi kallutab ehk nukrusele ja kahetsusele, andesta endale ja pööra pilk tulevikku, sest sinnapoole me liigume. Usalda ennast ja lähtu oma sügavaimatest soovidest ning unistustest, mõtle sellest, mis sind end hästi tundma paneb ja see saab kasvama. Täiskuu paljastab, mis on tõeline ja täis potentsiaali ja mis mitte. See võib sind ajendada realistlikumal viisil nägema, mõtlema või toimima, aitab paljastada ja sõnastada seda, mis sinu jaoks enam ei tööta. Kaotus võib osutuda kasuks või võiduks, kui mitte kohe, siis piisavalt kiiresti. Kui mõni lootus ei täitu, siis tea, et see lihtsalt sillutab teed millelegi muule, millelegi paremale.

On tähtis usaldada oma intuitsiooni ja instinkte, kuid hoiduda emotsioonidesse kinni jäämisest. Suurem on selle täiskuu ajal soodumus lähedastega vaielda, seda tasub jälgida ja vältida.

Märtsi täiskuu toob endaga ka suure hulga loomingulist energiat ja võimalusi oma kaasasündinud annete arendamiseks ja täispotentsiaali avaldumiseks. Võid avastada endas midagi ootamatut, leida üllatavaid võimalusi eneseteostuseks või hakata huvi tundma uute teemade vastu. Oluline on lasta asjadel voolata ja järgneda rõõmule ning heale enesetundele. Selle täiskuu energiates tasub panustada kõigesse, mis tekitab sinus rõõmu ja kerguse tunde, sest just sellel suunal on suurim arengu ja edu potentsiaal.

Alates täiskuust kulgevad märtsikuu energiad tõusujoones.

Allikas: 10 tarkusetera Buddhalt õnnelikuks eluks

Rakenda oma elus külgetõmbeseadust: tõmba halva asemel ligi head

Mai-Agate Väljataga: mõni hing tuleb maale teadlikult suguvõsa mustrit tervendam

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.