Enn Kasak, Arne Hiob jt seminaril “Vana ja uus paradigma – muutuste aeg”

Sel laupäeval, 26. mail kell 14-18 toimub Tallinnas, Nõmmel, Von Glehni Teatris viies osa Igor Volke poolt kureeritud seminaridesarjast “Anomaalne maailm”. Kevadhooaja viimase arutelu teemaks on “Vana ja uus paradigma – muutuste aeg”, kus ettekannetega esinevad füüsik ja filosoof Enn Kasak, vaimulik ja usuteadlane Arne Hiob, psühholoog Alo Naelapea.

“Tõe-eelsel perioodil on huvitav jälgida muutusi inimeste mõtlemises ja käitumises ning muutusi teaduslikes ja usulistes dogmades. Kõik nagu tahaksid rohkem näha ja veel enam end näidata. Selliste võimaluste aeg läheneb, võtkem sellest osa. Kuulakem erinevaid autoreid, joogem erinevaist allikaist ja janunegem jatkuvalt,” tõdeb seminaridesarja eestvedaja Igor Volke.

Järjekordne võimalus avaramalt mõelda ja põnevates aruteludes osaleda avanebki sel laupäeval Nõmmel Von Glehni Teatris.

Seekordsed esinejad on värvikad ja põnevad oma sisus ja isikuis:

Terav, nägev ja kaasakiskuv täheteadlane ja filosoof Enn Kasak esineb teemaga “Muutumatult muutuv mõtlemine”.

Usuteaduste ja inimese hingeelu teejuht Arne Hiob teeb ettekande teemal “Religiooni tulevik? Kas võime loota uut religiooni?” Sellega avaks ta nagu kahe võtmega vana ja uut maailma, astudes kannale Salomoni Kogujale – pannes mõtlema ” mis on uut siin Päikse all?” ja lõimudes Kasaku muutumatuse filosoofiaga.

Vana ja uue maailmaga tahab rinda pista oma nooruslikus julguses psühholoog Alo Naelapea, küsides häbenemata ja jõuliselt oma ettekandega “Kas psühholoog usub UFO-desse?”.

“Tulge sellele mõttepingelisele seminarile, lisage omapoolset pinget, esitage küsimusi, nõudke vastuseid – ja vaadake, kas saate,” innustab Igor Volke mõtte-erksaid inimesi osalema.

*

Seminaridesarja “Anomaalne maailm” kevadhooaja viimane, viies seminar “Vana ja uus paradigma – muutuste aeg”

Koht: Nõmme, Von Glehni Teater (Pärnu mnt. 326, II korrus)

Aeg: laupäeval, 26. mail kell 14-18

Esinejad ja teemad:

1. “Kas psühholoog usub UFO-desse” – Alo Naelapea, psühholoog

2. “Religiooni tulevik? Kas võime loota uut religiooni?” – Arne Hiob, vaimulik ja usuteadlane

3. “Muutumatult muutuv mõtlemine” – Enn Kasak, füüsik ja filosoof

Loe lisa ja jaga sõpradega facebookis.

Seotud