Enesearengu portaal Alkeemia.ee tähistab viiendat sünnipäeva maagilise naiseliku väega

Sel pühapäeval, 27. novembril alates kella 16st tähistab enesearenguportaal Alkeemia.ee Von Krahlis viiendat sünnipäeva – Alkeemia Akadeemia vestlusringis teemal “Naise maagiline vägi” osalevad Epp Kärsin, Ketlin Kaljas ja Kristina Paškevicius ning toimub uue muinasjutulise päevaraamatu ” Naise väe maagiline aastaring 2017″ esitlus.

“Naine on oma olemuselt müstiline olend, ilu ja harmoonia looja, kelle värvikasse ellu kuulub mitu mõõdet. Võtame jutuks teema: milline on naise maagiline vägi – maisel ja vaimsel tasandil. Milline on Naine läbi erinevate arhetüüpide ja rollide – naine kui naine, kaasa, ema, tütar, õde, tervendaja, elu looja ja hoidja, harmooniameister, sensuaalne olend, teadja ja tunnetaja ning palju muudki huvitavat,” sõnab Alkeemia Akadeemia vestlusringi vedav Ingrid Peek, kes arutelu ka Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” kuulajate jaoks salvestab.

Epp Kärsin on pühendunud seksuaalkasvatusele ning seeläbi seksuaaltervise edendamisele, lisaks huvitab teda naiselikkuse sügavam vaimne ja sisemine mõõde. Ketlin Kaljas on tuntud kui kristalliekspert ja tseremooniameister, kelle suurepärane naiselik jutuvestjaoskus põimib tervikuks kokku nii argise kui ka nähtamatu müstilise maailma. Kristina Paškevicius tegeleb naiselike energiatega palju läbi kehalise kogemuse ja tantsurännakute, aga ka läbi erinevate teraapiate ja neošamanismi.

Terje Taltsi hunnitute piltidega päevaraamat “Naise väe maagiline aastaring 2017” sisaldab endas lisaks tavapärasele kalendrile ohtralt naiselikku tarkust: Alkeemia Taroskoop ehk mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid igale tähemärgile; kuu kristall saadab sõnumeid kalliskivide salapärasest maailmast; päevaraamatust leiab ka erinevaid maagilisi rituaale oma väe suurendamiseks, elu edendamiseks ja mõnusamaks mõjutamisel, looduslikke ilunippe ja iidseid esivanemate tarkuseteri, inspireerivaid killukesi väekatelt naistelt üle kogu maailma ning muidugi ka vajalikke nõuandeid, kuidas naise elu mõjutava taevase teejuhi Kuu rütmidega kooskõlas toimida. Päevaraamatu kujundas Külli Tõnisson ja andis välja kirjastus Pilgrim.

Enesearenguportaal Alkeemia.ee tähistab tänavu novembris viiendat tegutsemisaastat. Portaal laiendab oma lugudega peavoolu poolt pakutavat ning käsitleb teemasid alternatiivsema nurga alt. Lugejani jõuavad sellised valdkonnad nagu eneseareng, õnn ja meelerahu, vaimsus, tervis ja taimetarkused, loodus ja keskkond, suhted ja armastus, müstika ja esoteerika, teadus ja ulme ning läbi Raadio 2 populaarse saate sektsiooni “Hallo, Kosmos!” ka põnevad sise- ja väliskosmilised teemad.

“Alkeemia ei ole oma olemuselt ainult müstika, alkeemia on midagi, millega puutume kokku iga päev – iga muutumine, areng, liikumine on omamoodi alkeemiline protsess. Mõistes sügavamalt enese sees toimuvat ja hoolides ning hoolitsedes ka välise ja keskkonna eest, on võimalik luua iga mõtte, otsuse ja teoga täisväärtuslkumat elu nii iseendale kui kogu planeedile,” lisab Alkeemia toimetaja Kaia-Kaire Hunt.

Aeg-ajalt väljub Alkeemia küberruumist ning pakub sündmustesarjaga Alkeemia Akadeemia eluülikooli täiendõpet, kus vestlusringides osalevad kõnelejad ja nende poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi. Alkeemia Akadeemiates on oma teadmisi jaganud näiteks Igor Volke, Andres Juur, Einar Laigna, Tiina Tiitus, Thule Lee, Adik Levin, Rene Bürkland, Mari Metsallik, Jaan Tätte, Lea Dali Lion, väliskülalistena Ameerikast Eben Alexander ja Brandon Bays ning paljud teised.

Alkeemia 5. sünnipäev / Alkeemia Akadeemia XVIII / päevaraamatu “Naise väe maagiline aastaring 2017” esitlus / Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” avalik salvestus

Sel pühapäeval, 27. novembril kell 16-20 @ Von Krahl (Rataskaevu 10)

Vestlusringis “Naise maagiline vägi” osalevad Epp Kärsin, Ketlin Kaljas, Kristina Paškevicius

Uuri lisa Alkeemia Akadeemia kohta http://alkeemia.ee/akadeemia ja vaata sündmuse kohta facebookist

Vaata päevaraamatu “Naise väe maagiline aastaring 2017” kohta kirjastus Pilgrim kodulehelt.

Seotud