Energiakeskused ehk tšakrad ja sarnaste tõmbumise seadus

Me tõmbume inimestega, kelle mõttelaad peegeldab meie enda oma. Ühised huvid on need, mis saavad sõprussuhete aluseks. Kui teie eluviis muutub, otsite loomulikult inimesi, kellega teil on midagi ühist. Metafüüsiliselt tasandilt rääkides mõjutab teie mõtteviis teieenergiakeskuseid, mida nimetatakse tšakrateks. Iga tšakra vastab konkreetsele tasandile teie elus. Enam stimuleeritud on need tšakrad, mille küsimustega me kõige enam tegeleme. Ja see töötab nagu radarisüsteem, sest tõmbume inimestega, kellel on meiega sarnane mõtteviis.

Meie tšakrad saadavad välja energialaineid, mis põrkuvad tagasi nagu hüdrolokaatoril. Kui kohtume kellegagi, kelle energiamuster on sarnane meie omaga, tunnetame seda tänu sellele intuitiivselt ja see tekitab meis meeldiva tunde. Me tõmbume nende inimestega ja oleme meeldivalt üllatunud, kui ilmneb, et meil on ka ühised huvid. Kui te näiteks mõtlete palju raha ja turvalisusega seotud küsimustele, mõjutab see teie esimest tšakrat. Seda nimetatakse ka juurtšakraks ja see asub selgroo alguspunktis. Magnetina tõmbate nüüd oma sõprusringi inimesi, kes samuti muretsevad raha ning turvalisuse pärast.

Teist tšakrat nimetatakse sakraaltšakraks ja selle alla kuuluvad kehaga seotud probleemid. See energiakeskus asub naba ja sabakondi vahelisel alal. Inimestel, kelle põhiprobleemid on seotud tervise või kehakaaluga (liigne isu või sõltuvus millestki), on see tšakra tavaliselt tasakaalust väljas. Seega tõmbuvad nad inimestega, kellel on samuti probleeme seoses oma kehaga.

Kolmandat tšakrat ehk päikesepõimikut mõjutavad võimu ja kontrolliga seotud hirmud ja probleemid. See energiakeskus asub meie nabast pisut ülevalpool. Kui tegeleme oma mõtetes palju selle tasandi küsimustega, siis tõmbume inimestega, kes teevad sedasama. Kolm alumist energiakeskust on seotud materiaalse tasandi küsimustega.

Neljas tšakra ehk südametšakra on esimene energiakeskus, mis tegeleb kõrgema tasandi probleemidega. Vaimsusega seotud tšakrad asuvad meie keha ülaosas. Südametšakra on seotud armastusega. Inimesed, kes tegelevad armastusega seotud teemadega (näiteks andestamine, kaastunne, suhted hingesugulasega) on keskendunud südametšakrale. Nemadki tõmbuvad hingetasandi küsimustega tegelevate inimestega.

Viies tšakra asub kõri piirkonnas ja seda nimetatakse kurgutšakraks. See on seotud suhtlemise ja eneseväljendamisega. Inimestel, kes tegelevad loominguga või õpetamisega, on kurgutšakra eriti aktiivne.See energiakeskus on seotud ka aususega enese suhtes, on oluline,et inimese sõnad ja teod oleksid kooskõlas tema sisemise tõega. Kui need probleemid on teie jaoks olulised, siis võite märgata, et ka teid ümbritsevad inimesed tegelevad samade küsimustega.

Kuues tšakra ehk kolmas silm on seotud vaimsete visioonidega ning selgeltnägemisega. Kui olete visualiseerimise ning mediteerimisega tegelenud või teil on selgeltnägemisvõime, on teie kolmas silm avatud. Te tõmbate oma ellu inimesi, kellel on teiega sarnased võimed ning huvid.

Kõrvatšakrad asuvad pea vasakul ja paremal küljel ning on seotud Suure Vaimu kuulamisega. Inimesed, kes mediteerivad ja keskenduvad kõrgemalt poolt tulevatele sõnumitele, tõmbuvad teiste “kuulajatega”.

Pealael asub kroontšakra, mis aktiveerub siis, kui inimene mõistab, et on üks Jumala ja teiste inimestega. Sedasorti mõttelaadiga inimene tõmbub inimestega, kes liiguvad samuti vaimsel teel.

Kujutleme näiteks, et millalgi minevikus tegelesite peamiselt materiaalse tasandi probleemidega (näiteks raha ja seksuaalsusega seotud teemadega). Teie sõprade ring tegeles samade asjadega. Siis hakkasiteaga huvi tundma vaimsete teemade vastu ning tegite algust mediteerimisega. Seda tehes liikus teie energia esimeste tšakrate tasandilt kõrgemale. Hakkasite elama neljanda (armastusega seotud) ja viienda (tõe ning aususega seotud) tšakra tasandil selle asemel, et jätkata toimimist esimese (rahaga seotud) ning teise (seksuaalsusega seotud) tšakra tasandil. Niipea kui see muutus on teiega toimunud, on loomulik, et kaotate huvi inimeste vastu, kes elavad teie vana tšakrasüsteemi järgi. Te kas soovite tõmbuda või tõmbutegi inimestega, kes on keskendunud samadele tšakratele, millele teiegi. Vastavalt sarnaste tõmbumise seadusele tõmbute uute, teiega sarnaselt mõtlevate sõpradega.

Allikas: Doreen Virtue “Tervendamine inglite abiga”, kirjastus Pilgrim

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.