Elu suur saladus on külgetõmbeseadus

Mõtted on magnetilised ja neil on oma sagedus. Mõtteid mõeldes saadetakse need Universumisse ja nad tõmbavad magnetina külge kõiki sarnaseid samal sagedusel asuvaid asju. Kõik väljasaadetu naaseb algallikasse – sinusse. Sa oled nagu inimülekandejaam, andes edasi oma mõtete sagedust. Kui sa tahad midagi oma elus muuta, siis muuda mõtteid muutes oma sagedust, kirjutab Rhonda Byrne oma raamatus “Saladus”.

Jumal tänatud, et mõtete mõtlemise ja teostumise vahel on viivitus ning nad ei teostu kohe. Me oleksime hädas, kui nad seda teeksid. Ajaline viivitus teenib sinu huve. See annab sulle võimaluse asjad uuesti läbi vaagida, mõelda, mida sa tahad, ja teha uus valik.

Kogu võim oma elu loomiseks on sulle praegu kättesaadav, sest just praegu sa mõtled.

Kui sa oled mõelnud mõtteid, mille manifesteerumine pole sulle kasulik, siis nüüd ja praegu saad sa muuta oma mõtlemist. Sa võid oma eelnenud mõtted kustutada, asendades need uute heade mõtetega. Aeg teenib sinu huve, kuna sa saad mõelda uusi mõtteid ja saata need teele uuel sagedusel, nüüd!

Sa tahad oma mõtetest teadlikuks saada ja valida neid tähelepanelikult ning teha seda kõike lustiga, sest sina oledki oma elu meistriteos. Sina oled oma elu Michelangelo. Taavet, mida sa voolid, oled sina ise.

Üks viis oma meelt täiustada, on õppida seda vaigistama. Eranditult iga õpetaja siin raamatus praktiseerib igapäevaselt meditatsiooni. Alles siis, kui ma avastasin Saladuse, sain ma aru, kui võimas võib olla meditatsioon. Meditatsioon vaigistab su meele, aitab sul kontrollida mõtteid ja virgutab keha. Hea on see, et mediteerimiseks pole vaja tundide viisi aega. Alustuseks kolm kuni kümme minutit päevas võib olla uskumatult võimas, et oma mõtted kontrolli alla saada.

Et saavutada teadvelolekut oma mõtetest, võta sihiks, et “mina olen oma mõtete peremees”. Korda seda tihti, mediteeri sellest, ja kui sa hoiad seda sihti, siis külgetõmbeseaduse järgi sa saavutad selle.

Sa saad nüüd tarkust, mis võimaldab sul luua kõige suurepärasema versiooni sinust endast. See võimalus sinust selles versioonis juba eksisteerib sagedusel „kõige suurepärasem versioon sinust”. Otsusta, kes sa tahad olla, mida teha, mida omada, mõtle sellest mõtteid, häälestu sellele sagedusele ja sinu visioonist saab sinu elu.

Allikas: Külgetõmbeseadus: mida paremini end tunned, seda enam tõmbad ligi head

Seotud