“Elu pärast Googlet” toob 12 loengut Von Krahli ja 12 raadiosaadet Vikerraadiosse

Teisipäeval, 4. septembril algab Von Krahlis uus loengusari “Elu pärast Googlet”. Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös toimuva loengusarja läbiv peateema ja eesmärk on süviti mõtestada elu Eestis ja maailmas 25 aasta pärast – kuidas ja miks meie tänased ja homsed otsused mõjutavad nende inimeste keskkonda ja meeleruumi, kes vaatavad maailmale otsa aastal 2043.

Loengute teemade ring liigub sellistes valdkondades ja mõistetes nagu demokraatia, IT, AI ja transhumanism, kosmos, energia, raha, elu, surm, füüsika, bioloogia ja biotehnoloogia, ressursid, meditsiin, haridus, rahvastik, religioon, töö, tervis, loodus ja keskkond, globaalne ja lokaalne vaade. Loengutel esinevad Kaupo Vipp, Asse Sauga, Mart Noorma, Rea Raus, Ringo Ringvee, Kristjan Port, Saale Kareda, Sten Tamkivi, Mihkel Kangur, Jaan Aru, Jaak Vilo ja Oliver Laas.

Loengud on eelregistreerunud kuulajatele tasuta, salvestab Vikerraadio. Esimesed loengud toimuvad Von Krahlis 4.09, 5.09, 6.09 algusega kell 18.00. Huvipakkuvale loengule saab registreerida aadressil EV100-le ja mille teemaks on Eesti ja maailm 25 aasta pärast. Loengusari valmib Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.