Ela nüüd ja kohe: alusta enda hinge ja keha väärtustamist juba täna!

Sa ei pea kogu nädala igatsema reedet, et tunda end vabana, terve aasta ootama jõule, et katta kaunis söögilaud või ootama naistepäeva, et keegi kingiks lilli. Iga päev võib olla ilus päev, kohvi võib juua ka teisipäeval portselankruusist, värskeid lilli saab endale igaüks ka ise koju tuua ja väikeseid elamusi ning kingitusi võib leida ka suvalise tänavanurga pealt kui lubad endale hetke hinge tõmmata. Sinu hing soovib, et sa alustaksid enda teenimist iseenda väärtustamisest kohe, vahendab Kõiksuse Kanaldused Facebooki leht.

Inimene, sa oled hingeilu väljendus. Sinu hing soovib läbi keha omandada kogemusi ja läbi kogemuste saada elamusi – kogeda eluilu hingest kogu hingele. Mitte kellegi hing ei ole tulnud siia saama osa koledustest, jõledustest, vägivallast ega millestki muust säärasest, mis hinge killustab. Vägivald on hoopis osav manipulatsioon ja hästi etendatud vale, mida “vajalike” õppetundide taha peidetakse.

Kas olete mõelnud, miks seisab hing kehast väljas oma keha kõrval parasjagu nendel hetkedel kui inimene läbib suuri kannatusi (vägistamised, piinamised, perverssused jne.)? Ikka seetõttu, et see ei ole hinge kogemus. Kui kannatused oleksid hinge tee, mida hing on endale ISE valinud, siis püsiks hing inimese kehas kohal ka neil süngetel hetkedel, omandades vastavaid kogemusi ja elamusi. Hing seda aga ei tee, seega pole need hinge kogemused, vaid osa võõrast energiast ja võõrast süsteemist.

Inimese hinge algolemus – põhimaterjal, millest hingeosakesed saavad oma helenduse ja energiat tootva jõu, on puhas, sõltumatu, mõjutusteta. Absoluutselt iga inimese hinge tuumik on täiuslik ja terviklik igal tasandil. Sul ei ole ühtegi viga ega puudust. Kõik puudused ja ebatäiuslikkus, mida sa arvad endas olevat, tuleb alati sinu sisse väljastpoolt, mitte sinu seest. Kõikvõimalikud versioonid sinu väärtusetusest ja puudulikkusest salvestuvad sinu alateadvuse kõvakettale läbi uskumuste ja kollektiivsete mõttekonstruktsioonide. Ja seda juba looteeas, mil salvestatakse endasse oma vanemate mõttemustreid, hirmuenergiat ja ühiskonna poolt paika pandud norme ja piiranguid, mis kõik tuginevad kindlatele normidele, mille poole sul tuleb selles elus pidevalt püüelda, et olla keegi.
Aga sa juba oled keegi. Sa ei pea teiste jaoks olema eraldi veel keegi.

Üks osaleja meditatsioonis mainis, et tema jaoks on ebamugav kasutada sõna rahuldust pakkuv, sest koolisüsteemis tähendas rahuldav hinnet 3, mis on pigem halb kui hea. Teate, mulle järjest enam tundub, et rahuldav tulemus on maailma kõige parem tulemus, sest rahuldav tähendab, et sina oled andnud endast parima ja see on sinu parim. Normid, mida keegi teine on seadnud ei kuulu sinu poolt täitmisele, sest sul on sinu parim ja teistel on teiste parim. Ongi kõik. Sa oled alati parim kui annad endast parima! Rahuldust pakkuv tähendab täiust, mil vaim on rahul, hing toidetud, keha tänab ja füüsiline reaalsus toetab.

Mul läks süda pahaks, kui ma vaatasin ühte videot, milles oli välja toodud inimese elu vanusegruppide järgi: ca 1-6 eluaasta käid lasteaias ja õpid ühiskonna poolt paika pandud normide ning piirangute järgi elama – iseseisvalt mõelda ei tohi, loominguline olla ei tohi, intuitsiooni kasutada ei tohi; 6-18 eluaastani käid koolis, elad õpetajate ja vanemate hirmu all, oled stressis õpitulemuste pärast ning kõikidel on sulle ülikõrged ootused; 18-65 eluaastad rabad tööd teha (99% täidab kellegi teise unistust, mitte enda oma), suurem osa inimestest endale midagi lubada ei saa, vaid püüab kuidagi ellu jääda. Ja lõpuks kui saabub pensioniiga, mil oleks aega iseendaga tegeleda, oled sa juba liiga räsitud, haige, vana ja vaene, et midagi oma hingele pakkuda.

Kust tuleb üldse selline arusaam, et tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb armastus ja kõik hea? Inimene ise ongi juba oma puhtas algolemuses ARMASTUS. Jah, iseendaks saamise ja sellest võltsreaalsusest välja astumise nimel tuleb tõepoolest palju tagantjärele tööd ja vaeva näha, et jõuda tagasi kohale iseenda keskmesse, aga see pingutus ja teekond algab alles siis, kui sa astud samme selles suunas, et iseenda unistusi teenida, mitte pidevalt teiste unistusi täita.

Ainus, mida inimese hing vajab on puhas ilu enda ümber. Hing soovib kogeda elamusi läbi ilu, mitte läbi koleduste ja valu. Elu mõte on elada hingest kogu hingele. Selleks ei ole vaja meil oodata paremaid päevi. Ühe hetkega me sünnime siia ilma, teisel hetkel võime surra, inimene võib hetkega muutuda ja hetkega armuda. Me ei tea, mida toob homme, elada tuleb praegu, kohe, täna. Tähtpäevad ja paremate päevade ootamine on aja ning oma elu raiskamine. Sinu hing soovib, et sa alustaksid enda teenimist iseenda väärtustamisest kohe.

Hing, sa väärid ainult parimat, sa väärid siin elus iseend!

Allikas: 7 tarkust, mida su hing tahab, et sa teaks

10 võimsat tõotust iseendale, mille järgimine muudab su elu

Julge olla tõeliselt ehe, julge olla sina ise!

Kuidas saada õnnelikuks? Kas õnn kaasneb õige eluga?

Seotud