Egiptuse horoskoop: vaata järgi, kes oled sina iidse ja müstilise Egiptuse astroloogia järgi

Muistsed egiptlased tavatsesid vaadata öötaevas tähti ja uskusid, et need on seotud erinevate jumalatega, kellelt sai küsida vastuseid ja paluda juhatust. Nad uskusid, et tähed, mille all inimesed on sündinud, määravad nende iseloomu ja saatust. Egiptuse astroloogial on olnud suur mõju ka meie tänapäevasele astroloogiale ja seetõttu võib sealt leida mõningaid sarnasusi. Vaata järgi, kes oled sind Egiptuse astroloogia järgi ning mis omadusi see sulle kaasa annab.

Egiptuse astroloogias on sodiaagimärkide asemel jumalad ja jumalannad, kes siis on vastavalt enda märgi all sündinud inimesele kinkinud iseloomu, saatuse ning nende tugevused ja nõrkused.

Vaata järgi, millise müstilise märgi all sina oled sündinud!

Niilus (Hapi) (1.- 7. jaanuar, 19.- 28. juuni, 1.- 7. september, 18.- 26. november)

Egiptuse astroloogia esimest sodiaagimärki kutsutakse Niiluseks. See märgib uut algust. Selle märgi all sündinud inimesed on väga kirglikud ja elujõulised. Nad soovivad vältida iga hinna eest konflikti. Nad armastavad väga unistada ja eriti sellest, milliseid võimalusi elul pakkuda on. Kõige paremini sobivad nad kokku Amon-Ra ja Setiga.

Amon-Ra (8.- 21. jaanuar, 1.- 11. veebruar)

Selle märgi all sündinud inimesed on suurepärased juhid. Nad on enesekindlad ja suudavad oma elu kontrolli all hoida. Kui nad leiavad oma kutsumuse, siis on nad väga motiveeritud ning suudavad ka teisi inspireerida. Väga edukad peaksid need inimesed olema teiste nõustamises ja mentorluses. Kõige paremini sobivad nad kokku Niiluse ja Horusega.

Mut (22.- 31. jaanuar, 8.- 22. september)

See sodiaagimärk sümboliseerib ema. Inimesed, kes on sündinud selle märgi all on loomupärased hoolitsejad ja lohutajad. Nad on praktilise meele ja loogilise mõtlemisega ning neile sobiks suurepäraselt töö juristina, meditsiiniõena või õpetajana. Kõige paremini sobivad nad kokku Amon-Ra ja Thothiga.

Geb (12.- 29. veebruar, 20.- 31. august)

Selle märgi all sündinud inimesed on heatahtlikud ja tundlikud. Nad usaldavad oma intuitsiooni ja tundeid ning neid puudutab sügavalt kõik see, mis maailmas toimub. Nad hoolivad keskkonnast ja meie koduplaneedi käekäigust. Kõige paremini sobivad nad kokku Seti ja Horusega.

Osiris (1.- 10. märts, 27. november – 18. detsember)

Selle märgi all sündinud inimestel on kaks poolt. Ühelt poolt on nad väga tugevad, kuid teisalt jällegi haavatavad. Nad on entusiastlikud ja pühenduvad oma eesmärkidele kogu hingega. Neil on palju energiat ja nad on väga iseseisvad. Kõige paremini sobivad nad kokku Isise ja Thothiga.

Isis (11.- 31. märts, 18.- 29. oktoober, 19.- 31. detsember)

Selle märgi all sündinud inimesed on väga otsekohesed. Nende eesmärgiks on vältida valearusaamu ning rääkida alati seda, mida mõtlevad. Nad on väga kaitsvad ja hoolitsevad nende suhtes, keda nad armastavad. Nad on energilised ja mängulised. Kõige pareminini sobivad selle märgi all sündinud inimesed kokku Osirise ja Thothiga.

Thoth (1.- 19. aprill, 8.- 17. november)

Thoth on tuntud kui tarkuse jumal. Selle märgi all sündinud inimesed on suurepärased probleemide lahendajad. Neil on hea mälu ning nad ei unusta kunagi ühtegi heategu, mida keegi on neile teinud. Nad on tõelised romantikud ja otsivad alati kindlat ja stabiilset suhet. Kõige paremini sobivad nad kokku Basteti ja Isisega.

Horus (20. aprill – 7. mai, 12.- 19. august)

Selle märgi all sündinud inimesed on julged ning nad ei karda võtta riske, et saavutada seda, millest nad unistavad. Nad armastavad olla juhipositsioonil ja motiveerivad ka teisi. Nad on optimistlikud ja püüdlevad alati selle poole, et saada parim, mis elul pakkuda on. Kõige paremini sobivad nad kokku Basteti ja Gebiga.

Anubis (8.- 27. mai, 29. juuni – 13. juuli)

Selle märgi all sündinud inimesed armastavad privaatsust ja omaette olemist. Nad on kirglikud, kuid samas pigem introvertsed. Nad armastavad rahu ja hindavad seda, kui neid ümbritseb harmooniline keskkond. Isegi kui nende tunded on väga tugevad, siis on nad enamasti pealtnäha rahulikud ja väljapeetud. Nad sobivad kõige paremini kokku Basteti ja Isisega.

Seth (28. mai – 18. juuni, 28. september – 2. oktoober)

Selle märgi all sündinud inimesed on perfektsionistid, kes otsivad alati tõde ja harmooniat. Neil on raskusi olla paigal ja nad otsivad pidevalt muutusi. Nad on suurepärased suhtlejad ja armastavad tähelepanu keskpunktis olemist. Neile meeldib leida lahendusi erinevatele ettetulevatele probleemidele. Kõige paremini sobivad nad kokku Gebi ja Niilusega.

Bastet (14.- 28. juuli, 23.- 27. september, 3.- 17. oktoober)

Selle märgi alla sündinud inimesed otsivad oma elus rahu ja tasakaalu. Neil on väga tugev intuitsioon ja nad suudavad väga hasti tunnetada inimeste käitumise taga olevaid motiive. Nad võivad tunda tõmmet maagia ja müstika suunas. Kõige paremini sobivad selle märgi all sündinud inimesed Sekhmeti ja Horusega.

Sekhmet (29. juuli – 11. august, 30. oktoober – 7. november)

Selle märgi all sündinud inimesed on väga maised ja praktilised. Nad on väga intelligentsed ja neile sobib töötamine juhtival kohal. Nad on perfektsionistid ja neil on tugevalt arenenud õiglustunne. Selle märgi esindajad sobivad suurepäraselt kokku Basteti ja Gebiga.

Allikas: mysticalraven.com

Loe lisaks: Tähed teavad: missugune on sinu sodiaagimärgi suhe rahaga?

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Talisman sinu tähemärgile: missugune amulett toob sulle õnne ja kaitseb kurja eest?

Soovid leida hingesugulast? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas alanud aastal oma hingekaaslaseni jõuad!

Põnev! Millist saatust ja iseloomu ennustavad sinu nime algustähed?

Mida ütlevad põlisameeriklaste sodiaagimärgid tegelikult sinu iseloomu kohta?

Eeterlike õlide horoskoop: milline sobib sinule?

Seotud