Eestlaste kaasabil loodud revolutsioon meditatsioonis

Kas sina teadsid, et heli võib mõjutada ajuvõnkeid ja seeläbi mõjutada isegi meie mõtteid? Teadlased on selle kindlaks teinud, mistõttu tasub mediteerides kuulata kõrgkvaliteedilist muusikat. Näiteks eestlaste kaasabil loodud 3D-meditatsiooniprogrammi Synctuition.

Tänane ühiskond on jõudnud sinna, et mediteerimiseks kasutatav heli pole enam mingi suvaline rahulik muusika, vaid spetsiaalselt inimese kuulmismudeli järgi üles ehitatud helikogumik. Üks tore rahvusvaheline seltskond, kus on ka mitmed eestlased, on kümme aastat tegelenud Synctuitioni loomisega, pannes iga pala valmimisse oma ihu ja hinge. Vähem kui pool aastat tagasi tuldi programmiga avalikkuse ette.

Tegemist on erilise toodanguga terves maailmas, sest pakub ainulaadset, 3D-efektiga helimustreid, mille iga detail on salvestatud just Synctuitioni jaoks. Kokku kõlab maagiline ja äärmiselt realistlik tervik. Synctuitioni teeb eriliseks tõsiasi, et see baseerub binauraalsel salvestussüsteemil.

Mis on binauraalne heli?

Binauraalsus võib tunduda järjekordse new-age teemana, mille tähtsust hakatakse justkui uue moesuunana rõhutama, kuid tegelikult tehti esimesed binauraalsed salvestused juba 70-80ndatel. Tegemist pole tavalise muusikasalvestusega, ei.

Klassikaliselt on binauraalsel salvestusel kaks kõrgkvaliteetset mikrofoni, mis kasutab spetsiaalset inimpea mulaaži. Binauraalse salvestuse võlu seisnebki eelkõige võimes talletada helisid võimalikult samamoodi kui inimese kuulmismudel. Kui kuulata seda heli läbi stereo kõrvaklappide, siis tekib äärmiselt huvitav ja realistlik 3D-efekt. See on imeliselt võimas tundn, et viibid heliallikaga samas ruumis, kogedes maagilist 360-kraadilist heli, mis viib meditatsiooni hoopis teisele tasemele.

Helil on imeline võim

Selliseid salvestiste mõju ajuvõngetele, seeläbi ka inimese mõtetele, on uuritud väga põhjalikult. On leitud, et ajupoolkerade stimulatsioon ja sünkronisatsioon mõjutab väga tugevasti inimese mõtete protsessi.

Muusikapala kuulates laskub inimene meditatiivsesse seisundisse ning ajuvõnked mõlemas poolkeras loovad sünkroonis olevaid helilaineid. See parandab intuitiivset mõttekäiku ning me saame võimaluse pääseda ligi oma intuitiivsele tunnetusele. Teiste sõnadega parandada oluliselt enda intuitsiooni.

Tänaseks on usaldusväärseid tõendeid, et kuulates järjepidevalt Synctuitioni meditatsioone ehk binauraalset heli, on võimalik õppida uusi käitumismustreid. Lihtsamalt öeldes — see võib olla leebe viis treenimaks aju mõtlema uusi ja erinevaid mõtteid.

Niisiis võivad muusika ja teatud helimustrid sünkroniseerida ajumustreid ja panna inimest looma uusi mõtteid, ideid, vaatenurki, lähenemisi. Selle abil saab isegi luua uusi seoseid ning mis juba kord loodud, ei kao enam kuhugi. Kuulaja teadvus avardub, intuitsioon paraneb, loovus suureneb ja intellekt kasvab. See on eriti kasulik inimestele, kes vajavad loovat mõtlemist ja selle pidevat arengut.

Kuidas Synctuition töötab?

Synctuition stimuleerib kahe ajupoolkera vahel olevate ajuvõngete muretut kulgu. Programm on loodud aju õpetamiseks ja treenimiseks, et parandada intuitsiooni ja läbi selle tõsta inimese elukvaliteeti. Synctuitioni palu tuleb kuulata rahulikus õhustikus, häirimatult ja läbi stereo kõrvaklappide. Tehes seda regulaarselt, saab aju pidevat stimulatsiooni ja seeläbi areneb, õpib ja avardab oma intuitiivset mõtlemist. Parim aeg on selleks õhtu enne magamaminekut.

See eestlaste kaasabil loodud helitehnoloogiat valmistati ette aastaid, kuid avalikustati alles vähem kui pool aastat tagasi. Helirännakud on leidnud tugevat poolehoidu ja see vallutab sihikindlalt maailma, eriti hästi on praeguseks see vastu võetud USA’s ja Inglismaal.

Ka mitmed eestlased on kodmaalaste saavutusega juba kursis, teiste seas näiteks armastatud muusik Uku Suviste, kes on enda sõnul Synctuitionist meeldivalt üllatunud. “Iga Synctuitioni pala on äärmiselt kvaliteetse 3D-kõlaga ning täis muusikalisi esitlusi ja helisid, mis salvestati laivis spetsiaalselt selle projekti jaoks. Muusikuna hindan ma seda loomingulisust eriti kõrgelt, sest iga laul on suudetud panna kõlama suuremalt kui elu,” kiidab Uku Suviste.

Uku tunnistab, et just tänu Synctuitionile on ta ka ise muutunud oluliselt loomingulisemaks, sest on suutnud laule kuulates end ümbritsevast maailmast välja lülituda ja sukelduda läbi Synctuitioni maailma täielikult iseenda sisemusse.

Selleks, et tutvustada oma imelist heliprogrammi ka teistele eestlastele, kingib Synctuition kolm esimest 25-minutilist rännakut tasuta! Registeeri end kasutajaks aadressil Eestlaste kaasabil loodud helitehnoloogia vallutab maailma!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.