Eestlaste kaasabil loodud helitehnoloogia vallutab maailma!

Veel ei ütle Synctuition paljudele inimestele midagi, kuid igapäevaselt tuleb üha enam juurde neid, kes sellest maagilisest 3D -efektiga meditatsiooniprogrammist vaimustuses on. Tuleb tunnistada, et ülevateks emotsioonideks on ka põhjust. Mis on Synctuition ja mis teeb selle eriliseks?

Mis teeb Synctuitioni eriliseks?

Kamp eestlasi koos rahvusvahelise meeskonnaga on kümme aastat töötanud meditatsiooniprogrammi kallal, mis avalikustati vähem kui pool aastat tagasi. Iga pala on hoolikalt läbi töötatud, iga heli on salvestatud reaalajas, mitte digitaalselt ning kogu asi on lausa piinliku põhjalikkusega psühholoogiliselt analüüsitud. Ikka selleks, et 3D-helide efekt oleks intuitsiooni avamisele ja arendamisele võimalikult suur.

Intuitsioon on seotud ajuga, ajupoolkerad reageerivad aga binauraalsele helile. Tegemist on muusikasalvestusega, milles on kasutatud kahte kõrgkvaliteetset mikrofoni, mis annab võimaluse kahe helisageduse moodustumiseks. Kui inimene kuulab seda salvestust läbi stereo kõrvaklappide, siis tekib veel kolmas heli kontaktpunkt, mis jätab mulje, justkui tuleks see veel kuskilt. Selle 3D-efekti loob aju ise.

Synctuitioni 3D-efektiga palad jagunevad kolme tasemesse – oma intuitsiooni avamine, selle suurendamine ja arendamine. Igas tasemes on 20 pala, millest igaüks on isemoodi fookusega. Näiteks enesekindlus, tänulikkus, armastus, suurim küsimus, müstika, usk, kannatlikkus jne. Iga pala on imeline teekond, sest need viimse detailini lihvitud ja tõeliselt fantaasiarikkalt üles ehitatud. 3D-efekt lisab põnevust, kaotab nn tavareaalsuse kiirelt ja viib kuulaja sügavale iseendasse.

Binauraalne heli mõjub äärmiselt positiivselt ka ajupoolkeradele, sest parandab intuitiivset mõtlemist, tugevdab seda ja suurendab usaldust omaenda sisehääle vastu. Olen ka ise Syntuitionit kuulanud nii kirjutamisloomingu saavutamiseks ja suurendamiseks, raseduse lõpufaasis ärevuse maandamiseks ja pärast lapse sündi oma kvaliteetaja võtmiseks ning argitegemistest puhkamiseks.

Olles kord juba Synctuitioni pala kuulanud, ei saa ma enam mingit mõnu tavamuusikaga mediteerimisest. Tunnen füüsiliselt, kuidas Synctuition viib mind rännakule, viib mind hõljuma ja lendama, kord enda sisse, siis fantaasiamaailma kuhugi kaugele. Vahel on 3D-efekt olnud nii ebareaalselt reaalne, et olen naerma pursanud või silmad avanud, et veenduda – kas tõesti ei olnud see ukselingi hääl päriselt? Vaimustav!

Edukad inimesed järgivad oma sisetunnet

Edukad inimesed järgivad alati oma sisetunnet, oma intuitsiooni. See on meil kõigil olemas, aga mitte me kõik ei ole sellega kontaktis, ei kuule või ei usalda seda. Intuitsioon tuleb ellu äratada, aga mitte igasugune tegevus või muusikapala ei vibreeri tema sagedusel. Tuleb teada, mida kuulata.

Rahvusvahelise kaliibriga kunstnik Martin Saar kuulab maalides alati muusikat, sest see viib ta teatud meeleseisundisse, mis toetab loomeprotsessi. Pärast Synctuitioni avastamist on tema maalimine muutunud oluliselt – just 3D efektist ja Synctuitioni pisidetailideni läbimõeldud helidest saadav loovenergia annab Martinile maalides erilise kerguse. “Ideed lihtsalt voolavad läbi mu käte lõuendile. Pärast Synctuitioni kuulamist olen ma muutunud värvivalikus palju julgemaks ja pean ausalt tunnistama, et see on mind pannud maalimisprotsessi isegi veel rohkem armuma,” õhkab Martin Saar, kelle sõnul on just Synctuitioni meditatsiooniprogramm tema uus inspiratsiooniallikas.

2016. aasta Eesti parimaks koolitajaks tunnistatud Kaido Pajumaa on samuti Synctuitioni fänn, kuulates seda hommikuti joogat tehes ja õhtuti päeva lõpetades. “Sellest on saanud minu igapäevane rutiin. Lood on hästi produtseeritud, väga intuitiivsed ja mitmekesised. Soovitan Synctuitionit kõigile, kes tahavad võtta iga päev aega ainult iseendale, et minna sügavamale tasandile kui lihtsalt tavaline elu,” ütleb Kaido.

Sisetunnet on aga vaja kõigil. Aktiivsemalt kasutavad oma sisetunnet loovad inimesed – muusikud, kunstnikud, kirjanikud, disainerid, terapeudid, tervendajad, aga tegelikult on sisetundel väga oluline roll ka juhtide, poliitikute ja teiste nn kahe jalaga maa peal olevate ametite täitmisel.

Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi direktor Katrin Saks ütleb, et tegusa inimesena on tal aeg-ajalt olnud tõsiseid probleeme unega, eriti kui tööl on stressirohkem või vajavad paljud probleemid lahendamist. Vahel “lahendas” ta oma tööprobleeme varajaste hommikutundideni, olles järgmisel päeval tõeliselt uimane ja väsinud. “Hiljuti leidsin Synctuitioni ja sellest on saanud mu uus “kaisukaru”, mis aitab mul üle saada mentaalsest stressist ja unne suikuda,” rõõmustab Katrin Saks. “Need muusikapalad on nii võimsad ja kaasahaaravad, et tunnen, kuidas Synctuition viib mind sõna otseses mõttes rännakule. Iga rännakut täiendavad mu enda ilusad mälestused ja ma vajun unne kergusega.”

Selleks, et tutvustada oma imelist heliprogrammi ka teistele eestlastele, kingib Synctuition kolm esimest 25-minutilist rännakut tasuta! Registeeri end kasutajaks aadressil www.synctuition.com ja sukeldu 3D-meditatsiooni imelisse maailma.

Autor: Kirjutaja Getter

Seotud