Edda Paukson seletab: milline kehaosa allub sinu tähemärgile?

Astroloog Edda Paukson selgitab, kuidas saab igat sodiaagimärki seostada teatud kindlate kehaosadega ja organitega. Kuula täna kell 14 Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” Eesti üht populaarseimat astroloogi jutustamas oma kirest taevaste mustrite vastu ning sellest, mida toob aasta 2016 kõikidele tähemärkidele.

Mida tähendab, et mingile tähemärgile allub mingi kehaosa?

See organ võib inimesel olla näiteks nõrgem ning sel juhul peab seda hoidma, või siis just vastupidi väga tugev. Sellele võiks igal juhul tähelepanu pöörata.

Amburile alluvad puusad ja reied. Amburil on aga see eelis, et ta on Jupiteri alluvusega märk ja sellejuures on see hea asi, et kõik tervisehädad paranevad tal väga kiiresti.

Kaljukits on noorena külmetustele väga vastuvõtlik. Mida vanemaks kaljukits saab, seda tervem ta on. Kaljukitsed elavad ka tõenäoliselt kõrge vanaduseni. Kaljukitsele alluvad ka veel põlved. Põlvesid tuleb hoida ja ei tohi üle pingutada.

Veevalajale alluvad jalad, sääred ja vereringe, samuti hüppeliigesed.

Kaladele alluvad labajalad ja labakäed. Tihti on kalade märgi esindajal kas suured käed ja jalad, või siis hoopis imepisikesed.

Jäärale allub pea.

Sõnnile alluvad kael, turi, häälepaelad, kurk – väga paljud sõnnid on suurepäraseid lauljaid.

Kaksikute mõjusfääris on õlad, õlavarred, kopsud, bronhid.

Vähkidele allub magu ja rinnad. Siin ka üks hoiatus, et kui te olete vähi tähemärgist, siis ei pea teil ilmtingimata rindadega midagi lahti olema – ei tasu üle mõelda ja endale haiguseid külge pookida.

Lõvile allub selgroog ja süda.

Neitsitele allub soolestik. Neitsitel on väga tihti meeleolust tingitud seedehäired, kas kõhukinnisus või -lahtisus.

Kaalude naised peavad hoidma endal soojad püksikesed jalas – neil on ristluude piirkond külmetusele vastuvõtlikum. See ei pruugi küll kõigil tunda anda, kuid siiski riskida ei tasuks.
Skorpionile alluvad suguorganid.

Kuu mõjutab meid
Kui vaadata, et mis planeet meid kõige rohkem mõjutab, siis meie tervist osas on see eelkõige muidugi Kuu. Eriliselt mõjutab see just naisi. Kuu mõjutab eelkõige emotsioone ja meeleolu.
Kuu puhul tuleb eelkõige arvestada tema kasvamist ja kahanemist. Kuu mõjutab meid igapäevastelt, näiteks, kui kuu on Sõnnis, siis kahtlemata sõnni naised on sel perioodil naiselikumad. Kui kuu on Vähis, siis Vähid võivad saada unehäireid. Kuu mõjutabki just und päris tugevalt. Kui kuu on Vähis, siis võivad ka teiste tähemärkide esindajad tunda (eriti veemärkide esindajad lisaks Vähile, Kalad ja Skorpion), et neil on probleeme unega. Eriliselt võivad seda tunda lapsed.
Meid mõjutavad kahtlemata ka kuuvarjutused ja sel ajal võivad ägeneda ka mõned haigused või inimene tunneb end halvasti. Kuid see pole ka reegel muidugi. Kuu ei mõjuta iga kord ühtemoodi, vaid siiski kooskõlas ka teiste taevaste planeetidega. Samuti mõjutab meid ümbruskond ja ilm. Tuleb leida kuldne kesktee, siis on inimene endaga rahul. Siis läheb inimene läbi elu loomulikku teed pidi ja ei kaota ära oma vabadust.
Autor: Edda Paukson
Kuula astroloog Edda Pauksonit rääkimas oma kirest taevaste mustrite vastu ja sellest, mida toob aasta 2016 kõikidele sodiaadimärkidele täna kell 14 Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”


Seotud