Delfiinienergia aktiveerib selgeltnägemist ja telepaatiat

Kust pärinevad delfiinid? Mil moel tervendab delfiiniteraapia? Mida tähendab delfiinienergia meditatsioon? Kõiksuse Kanaldused facebooki leht annab vastuse nendele ja veel teistele delfiine puudutavatele küsimustele.

Delfiinid pärinevad otse galaktilisest keskmest, kes on Maa peale kehastunud plejaadlaste ja siiriuslaste abiga. Mina olen neid kohanud oma astraalrännakutel ka Arktuurusel. Kadunud Atlantisel oli delfiinidel täita tähtis roll, nimelt olid seal delfiin-inglid, kes hoidsid planeedi energiaid üleval. Praegugi täidavad delfiinid energiate tasakaalustamise rolli ning neid kutsutakse vaimses maailmas ookeani ingliteks. Miks nad ookeanides on? Nimelt vesi omab mälu ja talletab sinna kõik mõjutused, muudatused. Veemolekulid ühinevad gruppidesse, moodustades klastrid. Teadlased on nimetanud klastreid omamoodi mälupesadeks, millesse vesi otsekui magnetofonilindile salvestab kõik. Näiteks kõrgepingeliini tõttu võib vesi muutuda, täpsemalt muutub tema molekulaarstruktuur.

Samamoodi mõjutavad delfiinid oma erilise aura, kõrgsagedusliku kohaloleku ja peenete helivibratsioonidega vett, mis omakorda mõjutab tervet planeeti.

Ka teadlased ning arstid on täheldanud imelisi tervenemisi delfiiniteraapiates (PS delfiinide vangistsus delfinaariumides või kinnistel aladel ei ole ühelgi viisil aktsepteeritav!). Delfiinid on kui bioenergiate tikkijad. Kui inimese auraväljas esineb ebakorrapärasusi, siis delfiinienergiaga lõimides bioväli tasakaalustub ning harmoniseerub. Samuti inimese molekulaarstruktuur muutub delfiinide energia abil korrapärasemaks, sest ka inimene koosneb veest, mis võtab endasse kõik muutused ja mõjutused. Iga heli, vibratsioon, sõna, mõte, toiduga sisse söödav energia struktureerib ümber inimese molekulaarstruktuuri kas korrapärasemaks või ebakorrapärasemaks.

Kui rääkida eraldi sagedustest, siis enamus inimesi elab kolmandas või heal juhul neljanda sageduse alguses. Väga üksikud inimesed eksisteerivad konstantselt viiendas või kuuendas ning üldjuhul on nad ka eraklikud. Planeet Maa peal füüsilises kehastuses olevad delfiinid elavad enamuses viiendas sageduses, mis on ka telepaatia sagedus. Meditatsioonis me lõimime aga puhta, selge ja sõltumatu delfiinide ühisväljaga, mis tähendab, et peenenergiate kujul võivad meid toetama tulla ka ebamaisemad delfiinid veel kõrgematest sagedustest. Kuid üldiselt on hea teha tööd viiendal sagedusel, sest siis on seisund füüsiliselt tuntav ning meie füüsiline keha ja meel suudab kogu informatsiooni arusaadavamalt tõlgendada. Füüsilisele kehale on viies sagedus siin reaalsuses kogetav elurõõmu, lustlikkuse, positiivsuse, muretuse, kerguse ja rahulolu seisundina. Tekib mõistmise seisund, parem arusaamine ja sissevaade iseendast, võimendub telepaatia, aktiveerub käbinääre, inimene tõuseb tavateadvuse ja üliteadvuse seisundi vahele.

Suurem osa delfiinienergia meditatsioonis osalenutest on saanud selgeltnägemise, selgelt teadmise/tundmise kogemuse, sest delfiinid õpetavad meile eelkõige telepaatiat. Meie juures on käinud nii maiseid kui ebamaiseid delfiine, oleme hõljunud nii ookeanides kui kosmoses. Delfiinid on olendid, kes eksisteerivad mujalgi kui planeedil Maa ning me kasutame nende toetust ja abi seetõttu, kuna nende energia sulandub meie füüsilise reaalsusega väga lihtsalt, mille mõju ja muutuseid on inimesel võimalik tunda koheselt omal nahal.

Allikas: Kõiksuse Kanaldused facebooki leht

Seotud