Bulgaaria müstik Vanga 8 nõuannet peavalu leevendamiseks

Vanga oli pime “nägija” ehk müstik, selgeltnägija ja ennustaja. Tema nõuandeid uskusid paljud ning ka tema poolt tehtud ennustused on suures osas täitunud. Loe, millised on Vanga soovitatud loodusravi võtted peavalu vastu.

1. Kui lapsel on tihti peavalu, tuleb suur kimp kuivatatud kollaseid õlelilli panna puhtast linasest kangast kotti ja panna padjana pea alal. Pärast seda, kui laps on sellel ühe öö ära maganud, valmistada samast taimest tõmmis ja kasta sellega lapse pead.

2. Kui peavaluhood takistavad uinumist, tuleb 1-2 aaloelehte keeta 2-3 liitris vees. Õhtul pea ja keha mõned korrad tõmmisega üle valada.
3. Kroonilise peavalu korral tuleb õhtul niisutada pead ja valada keha üle aed-liivatee tõmisega.
4. Migreeni, neuralgia ja muude haiguste vastu aitab aniisitee. Valmistada võib selle järgmiselt: panna kolm teelusikatäit aniisi 600ml keevasse vette ja keeta 5 minutit. Juua kolm korda päevas enne sööki üks kohvitassitäis.
4. Kui peavalu on seotud kõrvavaluga, tuleb malmpannil sulatada supilusikatäis suhkrut. Kohe kui suhkur hakkab pruunistuma, lisada üks klaas külma vett. Segada hoolikalt. Võtta sisse 1-2 klaasi päevas.
5. Peavalu profülaktikaks on hea pesta pead petersellitõmmisega.
6. Koguda 2 kg vahaküpset hirssi. Jaotada 10 võrdseks osaks. Kallata igale osale enne tarvitamist peale mõnevõrra suurem kogus vett ja keeta umbes 10 minutit. Jahtunud veega valada ennast üle 10 õhtu jooksul.
7. Kui valu on seotud stressiga, peaks haige enne uinumist jooma klaasi külma vett, pannes enne seda suhu supilusikatäie suhkrut.
Allikas: “Suure Vanga 365 nõuannet”

Loe lisaks: Kuus moodust, kuidas leevendada peavalusid
7 enamlevinud müüti peavalust
12 valu, mis võivad olla põhjustatud sinu emotsioonidest
Looduslikud valuvaigistid leiad köögist ja aiast

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.