Briti ufoloog Nigel Kerner: hallid tulnukad uurivad inimese hinge, kuna neil endil see puudub

Kõikidest UFO – ja tulnuka-kogemustest, millega inimesed väidavad end olevat kokku puutunud, on üle poole sellised, milles on nähtud suurte silmade ja sileda nahaga halle tulnukaid ehk lihtsalt “halle”. Need lühikest kasvu tulnukad jõudsid esmakordselt laiema avalikkuse ette ulmekirjaniku H. G. Wellsi 1893. aastal ilmunud essees “The Man of the Year Million”, vahendab Telegram.ee.

Erinevate uurijate ja tunnistajate sõnul on hallid tulnukad emotsioonitud ja sootud tehisintelligentsiga olendid – neil pole hinge ja puudub täielikult empaatiavõime. Halle on enim seostatud ka miljonite inimröövidega, mis seisnevad selles, et nad võtavad inimese kaasa ja viivad oma emalaevale, kus nad teevad inimkatseid.

Briti ufoloog ja kirjanik Nigel Kerner usub, et hallid röövivad inimesi, et uurida inimhinge müsteeriumi, kuna neil endil hing puudub. Oma uusimas raamatus “Gray Aliens and Harvesting of the Souls” (“Hallid tulnukad ja hingede lõikus”) tutvustab kirjanik oma uurimistöödel põhinevat teooriat, et hallid on biorobotid, kes üritavad teada saada, kust pärineb inimese hing.

Hiljuti USA raadiosaatele “Coast To Coast AM” antud intervjuus ütleb Kerner: “Hallid on siin, nad on päriselt olemas, nad on meie reaalsuses ja oma kõrgelt arenenud supertehnika tõttu võivad nad olla suureks ohuks inimkonnale. Kui nad oleksid heasoovlikud, siis tähendaks see, et neil on meiega head plaanid.

Headus põhineb austusel, aga olukord on vastupidine, sest nad varjavad end meie eest. Nad teevad inimrööve ja viivad läbi rõvedaid protseduure. Inimesed on nende jaoks nagu laborirotid.
Kui võtta arvesse nende arenenud tehnoloogiat ja kosmoselende, siis tekib küsimus, et mida kuradit nad tahavad siit meiesuguste primitiivsete olendite käest. Mina isiklikult ei usu Zecharia Sitchini teooriat annunakidest, kes ristasid inimesi, et saada endale piisavalt head kullakaevurid, sest nende tehnoloogia juures tundub kullakaevamine eriti lihtne tegevus.” (Zecharia Sitchin (1920-2010) oli Aserbaidžaani päritolu ameerika kirjanik ja uurija, kes väitis, et luges iidsetelt sumeri savitahvlitelt välja, et tuhandeid aastaid tagasi tuli maale annunakide rass, kes arendas välja tänase intelligentse inimrassi, et viimased neile hädavajalikku kulda kaevaksid – toim.)

Kerner jätkab: “Siin peab olema midagi enamat, mida nende liik meie omast tahab, midagi, mis on neile niivõrd vajalik. Olen jõudnud arusaamisele, et meie kui elusad ja teadvusel olevad naturaalsed olendid omame midagi väga imelist ja väärtuslikku, mida sünteetilistel olenditel ei ole – hinge. Hallid ise tulevad tehasest, liini pealt. Ma usun, et see võitlus haarab tervet universumi. Meil on aga miskit, mis pärineb universumi algusaegadest.”

Ta lisab veel: “Ärge uskuge mitte ühtegi sõna, mis ma räägin!” soovitades inimestel hakata ise internetist uurima selle kohta, millest ta räägib sünteetilise ja naturaalse vastasseisu vaatepunktist.

Kas sa arvad, et meid on geneetiliselt mõjutatud?

Täiesti kindlalt, siin pole kahtlustki, tõendeid on nii palju. 200 000 aastat tagasi on järsku inimese aju läinud kolm korda suuremaks – kui enne seda oldi praktiliselt pärdikud, siis nüüd on meil suur aju ning meile räägitakse, et evolutsioon iseenesest tegi meist intelligentsed olendid.

Kas valitsused on sellega kursis?

Absoluutselt! Mõtle, neil on tehnoloogia, millega end peita inimesele nähtavast spektrist ja tehnoloogia, et võtta mõistuse üle kontroll. 90% kogu maailma informatsioonist kuulub kuuele suurkorporatsioonile. Kui kuus ettevõtet suudavad kontrollida peagu kogu informatsiooni, siis pole ju üldse vaja tohutut organisatsiooni, et vandenõu toimiks, on vaja ainult väikest gruppi, kelle käes on kontroll.

Nad siis tahavad meie hinge?

Pole kahtlust, et hallid on mittebioloogilised masinad. Nad ei mõista naturaalset elu ja seda, mis on inimese potentsiaal – seda, kuhu me võiksime areneda – ja just sellepärast pakume neile nii suurt huvi. Keegi, kes lõi hallid, võis ise samuti olla hoopis teistsugusest eksistentsist. Ma arvan, et hing on teatud liiki informatsiooniväli, mis on olemas kõikidel naturaalsetel olenditel kõikides universumi reaalsustes ja mis on eksisteerinud universumi algusest alates.

Seega, me näeme, et hing kui informatsiooniriba, mis meil kõigil olemas on, omab igavest skaalat, miskit, mis ei allu termodünaamika teisele seadusele, mis väidab, et kõik ühel hetkel hävib ja igiliikurid ei saa eksisteerida. Mina nii ei arva. Ma usun, et on olemas teispoolsus ehk koht, mida inimesed nimetavad spirituaalseks tasandiks. Ja ma arvan, et see ongi koht, kuhu need hallid otsivad sissepääsu, sest kui nad poleks masinad, siis nad ei uuriks seda fenomeni.

Meie saame minna pärast surma edasi, oma lagunevad kehad jätame siia maha ning ise liigume edasi teise eksistentsi. Meie suured õpetajad ajaloost mõistsid seda eksistentsi. Meie hing on igavene, seda ei saa tappa, see ei pärine meie universumist, vaid teistsugusest reaalsusest ja seisundist. Mitmed usundid kirjeldavad reinkarnatsiooni – muide, vanasti uskusid kõik rahvad reinkarnatsiooni, need on ajaloolised faktid. Aga hallide kogu reaalsus tugineb barüonilisel reaalsusel, mis koosneb jõust ja aatomitest.

Toome näiteks mobiiltelefonid. Sa kirjutad tekstisõnumi ja tehnoloogia abil jõuab tekst telefoni ekraanile. Sa vajutad nupule ja su sõnum läheb valguskiirusel läbi seinte. See on informatsiooniväli, mille saab vastu võtta mis tahes kohas üle kogu planeedi. Ma arvan, et naturaalsed inimkehad on samamoodi nii-öelda “super-mobiiltelefonid”, millele saab aga lisada ka kujutlusvõimet, tundeid – see on informatsiooniväli, mille saab pärast surma kaasa võtta. Sarnaselt nagu saab arvutitesse ja mobiiltelefonide informatsioonivälja sisse häkkida, ma usun, et hallid üritavad sisse häkkida ka meie informatsioonivälja ehk hinge. Et ka nemad saaksid elada igavesti. Nad üritavad meisse istutada enda programme geneetilise manipulatsiooni ja implantaatidega, et nõnda saada ühendus teispoolsusega. Paradoksaalselt üritavad nad saavutada võimatut, aga kuna nad on masinad, siis ei ole nad võimelised sellest ise aru saama.

Kuidas nad need hinged kätte saavad?

Ma arvan, et nad loovad DNA manipulatsiooni kaudu spetsiaalseid inim-genotüüpe. Nad üritavad luua inimesi, kelle hinge saab manipuleerida ja sinna sisse minna. Ma arvan, et ühtegi elusat organismi ei tohiks android superintelligentsil lasta manipuleerida.

Ja kuidas seda maailmale teada anda?

Maailmas on täna palju piirkondi, kus maavälisest elust ei teata mitte midagi, sest sellest lihtsalt ei räägita. Küll aga räägitakse ja reklaamitakse transhumanismi ja singulaarsust. Plaan on inimestele sisse istutada kiibid, “mis teevad elu nii lihtsaks”, kuid tegelikult saavad meist poolrobotid. Nende abil saavad nemad ise olla ühenduses mõlema maailmaga.

Kas inimesed peaksid seda kõike kartma?

Sugugi mitte, olge julged ja uskuge iseendasse. Te olete erilised ega lase endale sisse häkkida.

Kas kuidagi saab nendele vastu hakata, kui nad sind röövivad?

Öelge julgelt ei! Kui olete teadlik sellest, mis toimub, siis on teil võime seista neile julgelt vastu. Tuleb meeles pidada, et tegu on masinatega. Ma arvan, et röövitud inimestel on mõnes mõttes isegi privileeg, sest neil on kogemused hallidega. Ma ei välista, et igasugu deemonid ja saatanad ajaloost võisid olla samuti superbioloogilised robotid või tulnukad, mis aga ei tähenda, et heatahtlikke maaväliseid olendeid poleks olemas.

Nigel ütleb, et ta jätab endale võimaluse eksida oma teoorias, kuid seni, kuni keegi pole tõestanud vastupidist, uurib ta seda edasi. Ja kui tuleb välja, et ta eksis, siis oli see igatahes väga põnev lugemine.

Allikas: Telegram.ee

Loe lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Igor Volke raamatut “Täiendatud ufopäevikud”.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.