Augustikuu energiad ja olulised päevad

Augusti energiad on mahedad ja toetavad, tuues võimalusi armastuse kogemiseks, manifesteerimiseks ja kõrgsageduslikeks energiateks. Kuid mitte ainult, august toob võimalusi ka vaimseteks läbimurreteks, illusioonide purunemiseks ja kõikvõimalikeks üllatusteks ja ootamatusteks. Oskus oma energiataset ja sagedust ise hoida ja tõsta muutub aina olulisemaks ja otsustavamaks, vahendab Kristallikoda.ee.

Kuu algab tundlikes ja mõnevõrra nostalgilistes meeleoludes. Tagasi vaadates ja läbitud kogemusi ning teekonda meenutades saab niimõnigi asi olevikus selgemaks, saabub taipamine ja kindlustunne edenemiseks vajalike otsuste tegemiseks. Kuu energia soosib suhtemaastiku korrastamist, nii uute suhete loomist ja olemasolevate harmoniseerimist kui ka ammendunud sidemete katkestamist rahumeelsel ja leebel viisil.

5. august on kaduneljapäev ja hea päev teha korrektuure ning loobuda kõigest liigsest ja oma aja ära elanust oma elus, nii välises ja nähtavas kui ka sisemises ja nähtamatus plaanis. Loobu mittevajalikuks osutunust tänu ja kergustundega, luues ruumi uutele arengutele. Kui miski lõpeb, algab midagi uut.

Kuuloomine on 8. augustil kell 16:50 Päikese ja Kuuga Lõvi märgis. Kuuloomise päev on ka numeroloogia seisukohast huvitav ja väekas, kaheksanda kuu kaheksas päev. See on suurepärane aeg manifesteerimiseks, tervendamiseks, vaimseteks arenguhüpeteks. Sel ajal võimenduvad kõik energiad, seega tasub enese eest hoolitseda, ennast väärtustada, hoida end kõrges sageduses ja tegeleda loomisega. Püüa see päev veeta valides endale sobivaimat ja parimat igal hetkel ja igas olukorras. Pane sel ajal tähele märke, endeid ja unenägusid.

Sumedatel augustiöödel võib taevas näha ka Perseiidide tähesadu. Enim sabatähti lendab 12.-13 augusti vahelisel ööl. Kasuta sedagi võimalust, et oma soovidele ja unistustele Kasvava Kuu energiates veelgi hoogu ja täitumise väge lisada. Kuu keskpaik kulgeb suhete ja suhtlemise tähe all. Nüüd on parim aeg avaldada armastust, väljendada oma sügavamaid tundeid ja näidata, et hoolid. See on hea aeg ka armastuse leidmiseks, hoidmiseks ja kasvatamiseks iseenda sees. Vaid iseennast armastades saab su elus olla ka tõeliselt võrdväärne, toetav ja armastav suhe.

Täiskuu on 22. august kell 15:02 Päikesega Lõvis ja Kuuga Veevalaja märgis. Selle Täiskuu energia on rikkalik ja avar, võimaldades ise särada ja aktiveerida oma Sisemist Leeki. Seekordse Täiskuu energia on erakordselt pehme ja toetav, soosides külluse ja õnne vibratsioone. Muidugi toob Täiskuu nähtavale ka teemad, mis vajavad tähelepanu ja tegelemist ent seekord toimub nende protsessimine ennastsäästvamalt, tavapärasest õrnemates ja leebemates energiates.

23. augustil siirdub Päike tulisest Lõvi märgist maisesse Neitsisse. Neitsi olemuseks on tugev ja sõltumatu isiksus, kes ammutab väge iseendast. Lõvi enesekindel, loov ja julge energia on loonud eeldused ja võimalused ühendumiseks oma isikliku väega ja Neitsi näitab nüüd, milleks oleme tõeliselt võimelised. Neitsi on ka hoolitseja ja ravitseja, ta leiab kätte ebakõlad ja kitsaskohad, aga pakub samas ka lahendusi ja tervenemist. Neitsi abiga liiguvad asjad jõudsalt paremuse poole, eeldusel, et võtab vastutuse oma elus toimuva eest ja oled avatud konstruktiivsele kriitikale ning edasiviivatele muutustele. Kuu lõpu energiad võivad tuua ootamatusi ja tekitada pingeid ent seegi raputus on vajalik vaid uute lahenduste ja uue kvaliteedi sünniks. Iseendale truuks jäädes, oma intuitsiooni ja südamehäält kuulates ja usaldades õnnestub igas olukorras leida parim võimalik lahendus. Augusti energiad toetavad ideede ja plaanide teostumist ja soosivad konkreetseid samme ning tegusid oma unistuste poole liikumiseks.

Imelist augustikuud!

Allikas. Mai-Agate Väljataga: eluenergia liigub suguvõsa liini pidi

Kuidas mõista, mida hing vajab?

Sinu eluenergia kuulub sulle, sina otsustad kuhu see voolab, mida sellega teed või keda toidad

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.