Atlantis

2001 aastal leiti Kuuba ranniku lähedalt, umbes miili sügavuselt mere põhjast, veealused püramiidid. Leinuni juhatas Edgar Cayce, kelle sõnul just selles piirkonnas peaksid püramiidid asuma.

Teadlased Paul Weinzweig ja Pauline Zalitzki avastasid Kuuba ranniku lähedalt mere põhjast püramiidid. Need iidsed ehitised asuvad miili sügavusel mere põhjas. Kuuba erinevatest piirkondadest on leitud ka vanu kirjeldusi ja sümboleid, mis viitavad võimalikule püramiidide olemasolule. Püramiidide uurimiseks kasutati allveelaevu. Lähemal vaatlemisel leiti, et need on kaetud kivisse graveeritud kirjaga.

USA valitsus avastas need veealused püramiidid 1960ndatel aastatel, olles aatomiallveelaevadega sealses piirkonnas missioonil. Infot varjati selleks, et see ei satuks Nõukogude Liidu valdusse. Vähemalt nii räägitakse.

Montego Lahel teeninud sõjaväelase poolt edastatud siseinfo kohaselt käivad selle objekti uuringud tänase päevani. Leiu teeb veelgi hämmastavamaks see, et antud piirkond pole vee alt väljas olnud viimase 10 000 aasta jooksul.

Allikas: välisajakirjandus

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.