Astronoomilise aasta viimane noorkuu toob kaasa võimaluse muuta oma elu selgemaks, lihtsamks ja teadlikumaks

Homme algab astronoomilise aasta viimane noorkuu. Võimalik on kerge turbulents ja ebastabiilsus nagu lennukis, kuid samas meil on suurem valikuvabadus ning ka suurem vastutus vastuvõetavate otsuste ja tegevuse eest, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Kui sa otsustad kellegagi hüvasti jätta, siis tee seda kerge südamega. Ära loo liiga palju emotsioone enda ja teiste inimeste vahel. Praegused seisundid ja energiad võivad tõsta sind välja askeldusest, rutiinist, olmest ja harjumustest, kuid samas võivad visata Sind oma Hinge kõige pimedamatesse nurkadesse selleks, et saaksid tegeleda vaimse arenguga.

Võimalik, et keegi üritab luua intriige, süüdistab, mõnitab, osaleb vandenõuteooriates, korruptsioonis, kuid on ka neid, kes mõtlevad nüüd sügavamalt endast ja oma rollist selles elus. Kahjuks inimestele meeldib mängida ohvreid selleks, et pärast süüdistada oma probleemides kedagi teist ja mitte olla vastutavad.

Aktuaalsed on ka teemad, mis on seotud tingimusteta armastusega, muusikaga, psühholoogiaga, vaimsusega ja heategevusega. Korraga eksisteerivad kaks äärmust – üks, kus kõik on hea ja tore ja samas ka midagi sellist, milles on väga palju hirmu.

Praegu oleks hea üle vaadata, millised soovid on reaalsed ning kuidas neid saab täita. Samuti peaks katsuma mõista, mis mõtted ja unistused on illusoorsed. Enesepetmine loob ainult probleeme juurde. Kui Sa praegu ootad mingit imet, siis loobu, midagi ei tule niisama. See ei tähenda, et sa ei tohiks unistada, kuid ei maksa sukelduda liiga sügavale, kust pärast on tagasi raske tulla. Näiteks kui Sa tahad luua suhet aga sinu prints, kelle Sa oled leidnud on emotsionaalselt kättesaamatu ja ei vasta samaga, siis lase ta lahti. Kui tahad palju raha, ning saadki selle, kuid ei oska selle eest hoolt kanda, see toob depressiooni. Unista teadvustatult ja jää teadlikuks oma võimalustest ja võimetest. Kui keegi Sulle midagi pakub, siis usalda ennast ja ole tähelepanelik, võta pakutav vastu vaid siis, kui tunned, et see on tõesti sulle hea.

Täna on hea puhastada oma ruumi, tagastada võlad ja täita oma lubadused. Pööra tähelepanu oma unenägudele, mida sa täna öösel näed, nendes võib olla Sinu jaoks tähtis informatsioon. Tasub ka unistused kirja panna ja soovida soove. Kuuloomine aitab sinu unistusi maagilise jõuga täide saata.

Allikas: Eeterlike õlide horoskoop: milline sobib sinule?

Mai-Agate Väljataga kanaldus: Mõtete ohjamine ja suunamine tõstab energiat ja aitab negatiivsete tunnete ülemvõimust vaba olla

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

Seotud