Astroloogiliste elementide sobivus: vaata järele, kuidas sina sobid oma kallima, sõprade või pereliikmetega kokku!

Millised on teie suhted, kui sind oled sündinud veemärgi all aga sinu kallim on hoopis tuli ja ülemus maamärgi esindaja? Uuri välja, millised on elementide omavahelised head küljed ja millised on kitsaskohad.

Tulemärgid – Jäär, Lõvi, Ambur

Õhumärgid – Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Maamärgid – Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Tuli-tuli

Need inimesed on valmis oma entusiasmi, energiat ja seiklusjanu teistega jagama, ent nad ei salli kompromisse ja nende koostöövõimetus võib tihti erimeelsusteni viia.

Tuli-maa

See on huvitav kombinatsioon, mille iroonia seisneb selles, et nende kahe märgi sobivuse aluseks on nendevahelised sügavad erinevused. Energiline tule inimene sukeldub innukalt sellele elemendile omastesse seikluslikesse ettevõtmistesse teadmisega, et tema maa esindajast partner turvaliseuse ja stabiilsuse eest hoolt kannab. Samas maa partner võib olla ühtaegu nii põikpäine kui ka usaldusväärne, usaldades võimaluste loomise ja muutustega toimetuleku tule elemendi kätesse. Erinevustest võib tõusta ka lahkhelisid: maa märgile ei pruugi tule pidev muutustejanu sugugi meeltmööda olla ja tuli omakorda vihastab maa edasipüüdmatuse pärast.

Tuli-õhk

Tihtipeale on see suhe äärmiselt elavaloomuline, kuna õhu vaimukus ja tule entusiasm panevad aluse mitmetele kaasakiskuvatele ideedele ja vastuvõtlikkusele muutuste suhtes. Erimeelsustele leitakse kiire lahendus. Sellegipoolest võib oskamatus oma tundeid välja näidata ja kalduvus praktilistele asjaoludele selga pöörata kestvaid probleeme tekitada.

Tuli-vesi

Neid elemente iseloomustavad võimsad emotsioonide puhangud, ent nende tunded on väga erinevad ning seetõttu on arusaamatused sagedane nähtus. Vee märk taunib tule tundetust ning tuli ei suuda mõista vee vaikset ja endassetõmbunud salatsemist ning kõrgemate eesmärkide puudumist. Lihtne sõprussuhe on lähisuhtest märksa püsivam, kuna viimast saadavad pidevad emotsionaalsed kokkupõrked.

Maa-maa

Kaks inimest, kelle puhul Päike maa märgis asub, näevad maailma ühtemoodi ning nende ühine soov stabiilsuse ja kindluse järele aitab neil püsiva suhte luua. Puudu võib aga tulla innukusest, emotsionaalsest sügavusest ja ambitsioonidest ning isegi pikaajalistes suhetes ei pruugi olla tõelisi tundeid.

Maa-õhk

Neid elemente hoiab sageli koos enesekesksus. Maa võidab palju tänu õhu lennukatele ideedele, õhk aga kasutab enese huvides maa praktilisi oskusi. Tulemuseks on mõistusel põhinev suhe, ent neil elementidel jääb puudu emotsionaalsest sügavusest ja edasiviivaist püüdlustest.

Maa-vesi

Maa ja vesi sõlmivad sageli kauakestva kõikehõlmava sõprussuhte. Nad tunnevad end teineteise seltsis mugavalt ning vesi imetleb maa praktilisi oskusi niisama palju nagu maa vee emotsionaalset sügavust ja tundelisust. Liialt lähedaseks muutudes aga on oodata ärritust ja pahameelt: maa elemendis tekitab vee saamatu ebapraktilisus kannatamatust ja vesi leiab maa korra- ja plaanipärasuseihaluse lihtsalt igava olevat.

Õhk-õhk

Inimesed, kelle sünnihetkel Päike õhu märgis asus, on elavaloomulised ja uudishimulikud ning võivad teineteisest tohutult innustust ammutada. Nad on küll hiilgavad suhtlejad, ent sügavamate tunnete eiramine võib kaugemas perspektiivis paksu pahandust tekitada. See suhe on enamasti ebapraktiline, kuid sellest ei juhtu midagi halba.

Õhk-vesi

Tegemist on äärmiselt innustava kombinatsiooniga: õhu mõtteselgus ning vee intuitsioon ja tundelisus aitavad luua põneva ja fantaasiaküllase suhte. Lähisuhetes võivad aga praktilist laadi probleemid mitmeid lahkarvamusi põhjustada.

Vesi-vesi

Sellele suhtele on omane jäägitu teineteisemõistmine ja romantikaihalus, mis need inimesed unistuste- ja fantaasiamaailma viivad. Kui aga asjad allamäge lähevad, ei oska nad oma muredele lahendust leida. Tulevikuplaanide tegemine on nende jaoks ületamatult raske ülesanne.

Allikas: N. Campion „Täiuslik astroloogiaraamat

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.