Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Kindlasti on sinu elus mõni inimene, kes suudab sind peaaegu alati välja vihastada või sinu tuju rikkuda. Võibolla sa juba tead, millise sodiaagimärgi esindajad mõjuvad sulle ärritavalt aga võibolla pole sa selle peale astroloogia seisukohast isegi mõelnud. Siin toome välja iga sodiaagimärgi jaoks kõige vähem sobiva märgi. Vaata, kas see peab sinu puhul paika!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kalad. Mida need Kalad üleüldse mõtlevad? Sa lihtsalt ei saa neist aru ja sinu meelest on nende unistamine ja idealism lihtsalt nõrkus. Nad ei saa kunagi millegagi hakkama ja tundub, et nad on lihtsalt täiesti kasutud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Lõvi. Kas nad siis ei tea, et sinul on alati õigus? Nad on liiga paindumatud ja enesekesksed, nii et sa lihtsalt ei suuda seda taluda. Sa ei salli seda, kuidas nad alati tahavad haarata juhtimise enda kätesse. Arvad, et nad on vägagi üle hinnatud. Sulle tundub, et oled igati neist üle, kuid tegelikult olete te lihtsalt liiga ühesugused.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Jäär. Sulle ei saa just lihtsalt naha alla pugeda. Oled endas kindel ja sõuad läbi elu üsna mugavalt ja segamatult. Üks, mida sa ei talu on agressiivsed ja õelad inimesed. Jäärade kirglik ja kontrastne iseloom tõukab sind tihti üle piiri ja pole ime kui ka riiuks läheb.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Skorpion. Sulle ei meeldi inimesed, kes ei ole otsekohesed. Sulle ei meeldi, kui sulle survet avaldatakse ja eriti ei meeldi sulle, kui seda tehakse kuidagi kaudseid meetodeid kasutades. Teie mõlema märgis on olemas sees teatud agressiivsus aga see on väga erinev. Kuna sa Skorpionit lihtsalt ei suuda mõista, siis ajab ta sind raevu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Kaksikud. Sa ei suuda taluda seda, millised lumehelbekesed nad on. Nende otsustamisvõimetus ajab sind lihtsalt närvi ja see, kuidas nad oma meelt muudavad alatasa, ei meeldi sulle ka kohe üldse mitte. Üritad reeglina sellistest inimestest lihtsalt kauge kaarega mööda käia.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Kaljukits. Sa armastad palju rääkida, kuid sul on tunne, et Kaljukits ei kuula sind kunagi. Sinu arust on Kaljukits lihtsalt kohutavalt põikpäine ja arvab, et ta teab kõike kõige paremini. Enamasti tunned sa end nende seltsis ebamugavalt ja tüdinult.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Ambur. Tundub, et ta lihtsalt tahab su tunded haavata, sest ta ei hooli ei sinu pühendumusest ega emotsioonidest. See kurvastab sind südamepõhjani ning sul on sellest väga raske üle saada. Ambur liigub aga igasugustest ebakõladest sinuga edasi nii sujuvalt, et ta isegi ei mäleta, et teie vahel midagi juhtus. Ka selline hoolimatus ei meeldi sulle üldse.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Neitsi. Teie omavaheline võimuvõitlus ei näi kunagi lõppevat. Sina soovid, et sinu ülemvõimu pimesi järgitakse, samas kui Neitsi tahab, et kõik oleks täiuslik. Ta küsib liiga palju ja urgitseb seal, kus pole vaja ning selline käitumine ei tekita sinus tema vastu mitte mingisugust austust.

Neitsi (24. august – 23. september)

Vähk. Nad on kohutavalt hooletud ja see tekitab sinus külmavärinaid. Nad järgivad oma südant, mitte oma mõistust ja see pole sinu arust just kõige õigem asi, mida teha. Sa ei salli jamasid, mida sa ära koristada ei suuda ja vähkidel on komme just selliseid asju tekitada, mida sa hallata ei suuda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Veevalaja. Tegelikult peaksite te kõigi eelduste järgi hoopis sõbrad olema aga siiski on teie vahel midagi kummalist. Veevalaja on sinu jaoks liiga külm ja emotsioonitu. Sulle meeldib, kui sind tunnustatakse ja kiidetakse aga Veevalaja ei tee seda mitte kunagi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kaalud. Sulle tundub, et nad üritavad sinu eest alati midagi varjata. Nad on päikselised ja säravad ning see tekitab sinus kummalise tunde. Sa tahaksid tead, mida nad oma pealispinna all varjata püüavad. Sulle ei meeldi ebaausad ja võltsid inimesed ning sulle tundub, et just Kaalud võivad olla sedalaadi iseloomuga.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sõnn. Sa lihtsalt ei mõista, kuidas saab keegi olla nii igav ja laisk. Sõnni omadused on just vastupidised kõigele sellele, mis sulle oluline on. Sinu arust on Sõnn just nagu üks takistus teel, mille sa parema meelega lihtsalt minema pühiks.

Toimetas: Katrin Oidra

Allikas: TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga