Astroloogia ja emotsioonid: vaata, mis ärritab erinevate sodiaagimärkide esindajaid kõige rohkem!

Astroloogilised tähemärgid erinevad üksteisest oma eelistuste, käitumise ja iseloomu poolest. Mis on need teemad, mis erinevaid sodiaagimärke endast välja viivad? Vaata järgi, kas sinu puhul vastab kirjeldus tõele!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sind ärritavad moraalitud ja arutu käitumisega inimesed. Sa ei lähe endast välja just kergesti, kuid kui sa lõpuks kellegi peale vihastad, siis võtab sul kaua aega, enne kui suudad neile andestada ja lahkheli unustada. Sa ei suuda olla koos inimestega, kes sulle ei meeldi või kelle käitumine on sinu arust põhjendamatu, moraalitu või ebausaldusväärne. Sind häirib väga ka see, kui oled sunnitud kulutama rohkem raha kui planeerisid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sa lähed endast välja, kui keegi üritab sind petta. Sa ärritud kergesti ja oma tundeid sa teiste eest ei varja. Sulle ei meeldi, kui sa pead käituma mingil kindlal viisil selleks, et kellelegi meeldida. Sa tahad olla sina ise. Sind ärritab ka see, kui keegi kritiseerib sinu mõtteid või ideid või seab kahtluse alla sinu aususe.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Rohkem kui miski muu viib sind endast välja see, kui inimesed käituvad sinuga ebaõiglaselt ega arvesta sinu tunnetega. Sulle ei sobi kui keegi on sarkastiline, kui sind haletsetakse või provotseeritakse. Kui üritatakse sinu emotsioonidega mängida, siis ärritab see sind väga.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sa oled küll lühikese sütikuga, kuid rahuned ka üsna kergesti maha. Sind võib ärritada pikk kassajärjekord või see, kui pead ootama pool tundi trammi. Aga kui see olukord möödub, möödub ka sinu viha. Sulle ei sobi ka see, kui keegi surub sulle oma arvamust peale või survestab sind muul moel. Samuti lähed sa üsna pingesse, kui pead viibima pikka aega kinnises ruumis, sest sulle on vajalik vabaduse tunne.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sind ei aja just paljud asjad endast välja, kuid…sa muutud närviliseks, kui sinu elus puudub armastus ja seks. Ka elu majanduslik pool on sinu jaoks oluline ning kui tunned, et olukord on ebastabiilne või sinu rahavood liiguvad allamäge, siis lähed sa üsnagi endast välja. Samuti ei suuda sa olla koos inimestega, kellel jääb puudu heast maitsest või kes suruvad sulle peale norme või kohustusi, mis on sinu jaoks vastuvõtmatud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Kõige enam ajab sind tavaliselt endast välja inimeste käitumine ehk õigupoolest see, kui keegi ei oska end korralikult üleval pidada. Sinu jaoks on väga oluline, et inimesed peaksid kinni elementaarsetest viisakusreeglitest, et neil oleks huumorimeel ja samuti tuleb kasuks optimistliku ellusuhtumise olemasolu. Samuti ei suuda sa pikka aega olla mingite reeglitega piiritletud, see hakkab mõjuma sulle ahistavalt ning ärritavalt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sind haavab ebaõiglus. Sa ei suuda ka taluda liigset külma, kuuma, nälga ega seda, kui oled sattunud olukorda, kus oled kohatult riides. Need võivad tunduda tühised asjad, kui sinu jaoks on see karjuv ülekohus, et pead sellises situatsioonis viibima. Samuti ei salli sa tunnet, et sind on unustatud või sinu mõtete ja tunnetega ei arvestata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sa ei võta just kergelt vastu kaotust või seda, et keegi on sinust parem. Sinu viha on harilikult kerge tekkima, kuid sama kiiresti see ka lahtub. Sulle teeb tuska see, kui sul pole piisavalt finantsilisi võimalusi, et nautida elu poolt pakutavaid naudinguid. Kas see, kui tunned, et oled kas kaalus juurde võtnud või lihtsalt ei näe nii hea välja kui sooviksid, teeb sulle tavaliselt meelehärmi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sind ärritavad kõige rohkem kaos, viivitamine ja segadus. Hoolimata suurepärasest enesevalitsusoskusest, kaotad sa kontrolli, kui pead viibima segaduse või räpakuse keskel. Ka see, kui keegi paneb sind enda järgi ootama või murrab sulle antud lubadust, mõjub sinu jaoks vererõhku tõstvalt. Lisaks ei meeldi sulle, kui sinu vastamata kõnedele ei helistata tagasi, kui viimasel hetkel plaane muudetakse või kui pead arvete maksmiseks raha välja käima.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sa ei väljenda oma viha või ärritust just tihti ning katsud alati säilitada heatahtlikkuse ja viisakus. Küll aga ajab sind endast välja see, kui keegi sinu peale häält tõstab või lausa karjub. Lisaks ei suuda sa taluda igavust ning kui tunned, et oled rahulolematu, siis tõstab sinus samuti pead ärritus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sind on kerge vihastada ning kui oled ärritunud, siis ei kipu sa väga valima, kuidas oma vastast kohtled. Sulle ei meeldi, kui sinult laenatakse midagi ja ei tooda seda kunagi tagasi. Sa ei talu seda, kui sinu peale valetatakse või süüdistatakse sind milleski, mida sa ei ole teinud. Kui mõni lähedane sõber sinu eest midagi varjab või kui keegi sulle tõtt ei räägi, siis oled sa väga pettunud.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sulle ei meeldi, kui inimesed sinu ümber kurdavad ja kaeblevad. Samuti ei suuda sa taluda, kui keegi üritab sinu elu kontrollida ja sinu vabadust piirata. Sa tunned end närvilise ja ahistatuna kui keegi on sinu peale pannud mingid ootused, mida sa ei suuda või ei taha täita. Sa ei suuda taluda ka igavust ning seda, et sinu elus midagi ei toimu.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.