ASTROLOOG ANNAB NÕU: see on sodiaagimärgi järgi sinu õppetunniks selles elus

Sodiaagimärgid annavad meile kaasa teatud omadused ning just neist omadustest tingituna saame me kaasa ka õppetunni, mille peaksime selle elu jooksul omandama. Vaata järgi, mis on see teema, millega sinul tuleks tegeleda!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nende tunded on niisama tugevad kui teiste märkidegi omad, ent Saturni valitsetava Maa elemendina on neil raskusi nende väljendamisega. Kuna aga tunded otsivad ikkagi väljapääsu, siis tuleks Kaljukitsedel õppida, kuidas rahulikult ja julgelt oma tõelist palet kaaslastele näidata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalajad keelduvad end muutmast selleks, et teistega paremini sobituda. Neile meeldibki olla erinev ja isegi radikaalne. See toob aga nende teele tihti keerulisi olukordi. Rohkem empaatiavõimet ja mõistmist kuluks neile hästi ära.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nende nõrgaks küljeks on oskamatus tegeliku maailmaga toime tulla ning sageli viib see kroonilise otsustusvõimetuseni. Nad peavad enamikke ilmalikke asju ebaoluliseks, kuid see võib nende elu teha kohati vägagi keeruliseks. Õppetunniks on leida tasakaal unistuste ja reaalsuse vahel.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Jääradel on sedavõrd palju jõudu ja energiat, et tihtipeale kipuvad nad korraga liiga palju ette võtma. Vältimaks kurnatuse ja jõuetuse perioode, peaksid nad õppima enda jaoks piisavalt aega võtma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

See maamärgi esindaja kipub olema kangekaelne ja tõrjuma iga hinna eest muutusi. Kõik, mis toob kaasa tülikaid ümberkorraldusi, ärritab Sõnni. Pisut järeleandlikkust ei teeks selle sodiaagimärgi esindajale üldse paha.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Kaksikud on mitmekülgsed ja kipuvad samaaegselt mitme asjaga tegelema. Siiski tasub meeles pidada, et korraga liiga paljut üritades võivad tulemused jääda vägagi kesiseks. Õppetunniks oleks välja selgitada oma tõelised soovid ja huvid. Ka oma tunnete paremat väljendamist tasuks neil õppida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Kuna Vähid on väga tundelised, siis võtavad nad tihtipeale hinge ka seda, mida ei tasuks. Selle veemärgi esindaja õppetunniks on mitte lasta end liigselt kriitikast häirida, sest see põhjustab tihtipeale nende sulgumist oma kesta.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Enesekesksetel Lõvidel tuleb õppida teistega arvestama. Tihtipeale eeldab see enese mõningast muutmist, ent nõnda kangekaelse märgi jaoks võib pisimgi muutus raskeks sosutuda. Avatus muutustele toob aga edu ja paremad suhted!

Neitsi (24. august – 23. september)

Selle märgi all sündinud ei suuda korralagedust ja spontaansust omaks võtta ning kipuvad üleliia palju muretsema ja korda looma. Nad peaksid õppima oma täiuslikkuseiha tasakaalutama ja mitte olema liiga kriitilised enda ja teiste suhtes.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kaalude paradoks seisneb püüdluses luua tasakaalu, mis ei jääks pidevalt muutuvas maailmas iialgi püsima. Niipea, kui üks probleem on seljatatud, tuleb neil silmitsi seista uue väljakutsega. Kaaludel oleks kasulik õppida paindlikkust ja mõista, et nende jõupingutused ümbritseva keskkonna kontrollimiseks on juba eos hukule määratud.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nende suurimaks puuduseks on nende paindumatus ja oskamatus muutustega leppida. Kui nad soovivad, et nende elu oleks kergem ja rahuldustpakkuvam, siis tasuks õppida enda avamist, avatud olekut ja oskust vahel ka vooluga kaasa minna.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Neile võib saatuslikuks saada tõeline ebapraktilisus. Tihtipeale on nad nii pilvedes, et unustavad maised teemad sootuks ning jõuavad seetõttu tõsistesse jamadesse. Natuke realistlikumat maailmavaadet kuluks neil tulemärgi esindajail ära küll!

Seotud