Armusuhete saladus: kuidas tõmmata ligi oma elu armastust?

Kui rääkida armusuhetest, siis panustavad paljud inimesed lugematul hulgal aega ja raha tutvumisteenustele ja kohtinguäppidele, et leida endale täiuslik partner. Kuid külgetõmbeseadus on ainus tõeline tutvumisteenus ning sul pole vaja teha muud, kui mõelda ja rääkida just sellisest suhtest, mida leida soovid. Mõtle ja räägi igast positiivsest joonest, mida oma partneris näha soovid, ning seejärel lõõgastu, tunne end hästi ja anna end universumi hoolde. Luba universumil tuua sinuni ideaalne partner ja ühtlasi viia sind tema juurde. Meie vaatenurk on piiratud, aga universum näeb oma ülimast vaatenurgast kõike ja teab igale inimesele ideaalselt sobivat kaaslast, kirjutab Rhonda Byrne oma raamatus „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Inimesed võivad küll öelda, et tahavad ligi tõmmata armastust ja ülevoolavalt õnnelikku suhet, aga jäävad siis toppama küsimuse juures: „Kes?“. Nad arvavad, et täiusliku suhte tingimustele vastab ainult üks konkreetne inimene. Aga universum näeb kaugele tulevikku ja teab, kas see konkreetne inimene täidab sinu unistused või muutub sinu õudusunenäoks. Kui sa ei saa sellelt inimeselt armastust, võid arvata, et külgetõmbeseadus ei toimi. Aga toimib küll. Kui sinu suurim soov on ligi tõmmata armastust ja olla ülevoolavalt õnnelik, siis võta universumit kuulda. Universum ütleb sulle: „Ei, tema pole sinu jaoks õige. Palun ära seisa mul jalus, ma püüan sinu ellu täiuslikku inimest tuua.“

Vaata ette, et sa ei takerduks küsimustesse „kes?“, „kus?“, „millal?“ või „kuidas?“, sest sedasi võid tõkestada oma suurima soovi kohaletoimetamist.

Üks noor naine oli täiesti veendunud, et oli kohtunud oma elu armastusega. Ainus probleem seisnes selles, et mees ei tundnud tema vastu sama. Ta oli küll naise vastu hooliv ja helde, aga kaugemale asi ei läinud. Sellegipoolest hakkas naine mõttes ette kujutama kõikvõimalikke romantilisi lauseid, mida mees talle võiks öelda. Ta hakkas isegi pidama päevikut, kuhu pani kirja katkeid nende kujuteldavast armuloost, nagu see kõik toimunuks päriselt. Ometi näis kogu see fantaseerimine meest veelgi kindlamalt üksnes sõbra rolli tõrjuvat. Järgnevate kuude ja aastate jooksul ristusid nende teed siin ja seal mitu korda. Naine andis endale lubaduse, et kui mees taas tema ellu tuleb, siis on tegu märgiga universumilt, et nad on mõeldud koos olema. Umbes samal ajal alustas naine tööd uues ettevõttes, kus ta kohtus ühe teise mehega ja juhtus midagi tõeliselt kummalist. See mees oli täpselt selline, nagu naine oli päevikus kirjutanud. Nad armusid meeletult ning naine kirjeldas seda kui oma elu kõige kaunimat suhet ja kõige ülevoolavamalt õnnelikumat armastust. Hiljem mõistis ta, et universum reageeris sellele, keda ta tegelikult sügaval sisimas tahtis, mitte sellele, millist konkreetset inimest ta enda arvates tahtis. Ja universum andis omalt poolt naisele ideaalse mehe, kes suutis talle pakkuda kõike, mida naine soovis.

Usalda elu pisut rohkem. Universum on sinu vastu sõbralik ja kõik toimub sinu hüvanguks. Kui asi puutub suhetesse, siis püüavad inimesed pahatihti külgetõmbeseadusele vastu astuda. Nad püüavad kasutada seda seadust selleks, et sundida kedagi endasse armuma. Aga asi lihtsalt ei toimi nii. Sa ei saa hüpata kellegi teise kehasse ja tema eest mõelda.

Saad mõelda ainult omaenda mõtteid. Sa lood oma elu selle kaudu, mida mõtled, samamoodi nagu kõik teised loovad oma elu oma mõtete kaudu. Ja kuidagi teisiti sa ju teha ei tahakski, sest muidu võiks keegi teine oma mõtete abil sinu elu üle kontrolli haarata. Oled sajaprotsendiliselt vaba looma oma elu täpselt selliseks, nagu soovid, ning kõik teised on vabad looma oma elu täpselt selliseks, nagu nemad soovivad.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud