Armastuse rituaal: kasuta maagilisi nippe, et kutsuda oma ellu romantika ja kirg!

Armumaagia on alati inimesi köitnud ja mis võiks olla parem aeg armastust, kirge ja romantikat suurendava rituaali sooritamiseks, kui valentinipäev. Ava oma süda ja elu armastusele!

Seda armumaagia rituaali võid teha nii siis, kui oled vallaline, kui ka juba suhtes olles, et suurendada armastustunnet ja ühtsust. Armumaagia rituaal on mõeldud avama sinu südant armastusele ja meeli universumi poolt saadetavatele energiatele. Rituaali võid teha nii sõbrapäeval kui ka muudel päevadel.

Rituaaliks vajad:

  • üks punane ja üks roosa küünal(mitte väga suured)
  • üks kuivatatud roosiõis
  • ylang-ylangi eeterlikku õli
  • kahte roosat kvartsi ja ühte ametüsti
  • leht valget paberit ning punane tintenpen
  • roosa või roheline laualina või alus (võid kasutada ka paberit)

Kõigepealt peaksid valmistama endale rituaaliküünla. Sulata punane ja roosa küünal, lisa segule 10 tilka eeterlikku õli, vala segu vormi, puistates vahele kuivanud roosi õielehti. Jäta küünal tahkuma. Kui küünal on jahtunud ning valmis, saad jätkata rituaaliga. Kõige parem on, kui valmistad küünla mõned tunnid enne rituaali sooritamist.

Rituaali ettevalmistamist alusta sellega, et sead sisse väikese altari, mille võid teha nii lauale kui põrandale. Kata see roosa või rohelise linaga (südametšakra värvid) ning aseta sinna kuumakindlal alusel oma valmistatud küünal ning kristallid – kaks roosat kvartsi ning tasakaalustava energiaga ametüst. Kui sul on, siis võid altarile puistata ka roosi õielehti. Võta käeulatusse ka paber ja tintenpen.

Alusta rituaali sellega, et istud mugavalt, sulged silmad ja hingad teadlikult või mediteerid. Piisab paarist minutist, kuid kui soovid, võid seda ka kauem teha. Usalda oma sisehäält. Kui tunned, et oled valmis, siis ava silmad ja süüta küünal. Täna universumit kogu armastuse eest, mis on sinu elus juba olemas ja palu aidata oma ellu tuua veelgi ilusaid ja imelisi kogemusi. Nüüd võta paber ja pane võimalikult selgelt ja konkreetselt kirja, mida sa soovid oma armuelus muuta, millist suhet sa soovid ja milline võiks olla sinu tulevane kallim. Samuti kirjuta lõppu, et oled tänulik, et universum aitab sul kogeda uusi armastust täis hetki. Kui oled kirjaga valmis saanud, siis võta endale veel mõni hetk, et sulgeda silmad, jälgida oma hingamist ja soovi korral mediteerida ja visualiseerida oma unistus. Kui see on tehtud, rulli või voldi paber kokku ning aseta see mõnda kohta, kus võõrad silmad seda näha ei saa. Küünlal lase kindlasti lõpuni põleda (sellepärast on ka soovitav mitte liiga suuri küünlaid kasutada).

See rituaal on leebe valge maagia rituaal ja ei ole mõeldud konkreetse isiku toomiseks sinu ellu ega sinu külge sidumiseks. See rituaal saadab sinuni armastuse energiat ja avab su südame ja silmad võimalustele, mis saabuvad loomulikul teel ja mis on sinu õnneks parimad.

Maagilist sõbrapäeva!

Allikas: “Naise väe maagiline aastaring”, kirjastus Pilgrim

Seotud