Armastuse ligitõmbamine: tarkuseterad, mis aitavad soovitud armastusel sinu ellu jõuda

Armastus tuleb ellu kõige ootamatumal hetkel, siis kui me seda ei otsi. Kuidas valmistada end ette, et peegeldaksid välja just seda, mida vastu saada soovid ja kuidas jõuaks oodatud armastus sinuni?

Siin on tarkuseterad, mida tasub meeles pidada, kui soovid, et sinu elus oleks rohkem armastust.

Armastuse jahtimine ei too kunagi õiget kaaslast, vaid loob igatsust ja kurbust. Armastus ei asu kunagi meist väljaspool; armastus on meie sees. Ära nõua, et armastus jõuaks sinuni viivitamatult. Võibolla pole sa selleks valmis, või pole veel arenenud sellisesse seisu, et tõmmata ligi sellist armastust, nagu soovid. Ära rahuldu ükskõik kellega lihtsalt selleks, et sul oleks keegi.

Pane paika oma nõudmised. Millist armastust sooviksid ligi tõmmata? Tee nimekiri enda omadustest ja sa tõmbad ligi inimese, kel on need samad omadused. Sa võid põhjalikumalt mõelda selle üle, mis armastust on seni takistanud. Äkki on see kriitiline meel? Tunne, et sa pole midagi väärt? Ebareaalsed nõudmised? Lähtumine filmistaari välimusest? Või kardad sa intiimsust? Või usud, et sa pole armastust väärt?

Ole armastuseks valmis, kui ta tuleb. Valmista pinnas ette ja ole valmis armastuse eest hoolitsema. Kui oled armastav, siis sind armastatakse. Ole avatud ja armastusele vastuvõtlik.

Valmista enda meel armastuse saabumiseks ette enesesisendusega. Armastan end ning käitun kõigiga ja mõtlen kõigile armastavalt, sest tean, et see, mis minust välja kiirgab tuleb mulle mitmekordselt tagasi. Tõmban oma maailma vaid armastavaid inimesi, sest nemad peegeldavad seda, kes ma olen. Armastan end ja andestan seetõttu minevikule ning vabanen kõigist mineviku kogemustest ja saan vabaks. Armastan end ja elan seetõttu täiel rinnal olevikus, kogen igat hetke kui midagi head ja tean, et mu tulevik on helge, rõõmus ja kindel, sest olen Universumi armastatud laps,Universum hoolitseb armastavalt minu eest nüüd ja igavesti. Minu maailmas on kõik hästi.

Allikas: Osho: armastus ei ole suhe vaid meeleseisund

Tunnete müsteerium: mis on tõeline armastus?

Viisid, kuidas sa enda teadmata blokeerid armastust oma elus

5 võimalust, kuidas suurendada armastust ja hoolivust iseenese vastu

Ava oma süda: neli lauset endale armastuse jagamiseks

Seotud