Armastus on Sinu loomulik olek

Armastus lihtsalt on, armastus on Sinu sees, see on Su tõeline olemus. Armastus on tingimusteta, armastus ei tunne nahavärvi, sugu, rahvust, vanust, pikkust, kaalu, nimesid, perekonnaseisu, ametit, lõunasöögieelistusi, meeleolusid ega asukohta. Kui on kasvõi pisimgi tingimus, ei ole tegemist enam armastusega, siis on tegu näiteks kire, iha, kiindumuse, poolehoiu või sõprusega. Need on ego ja mõistuse sildid, mida saab kogeda vaid teatud tingimustel, kuid armastusel ei ole tingimusi ega silte. Armastusega võib kaasas käia ka kirg, iha, kiindumus, poolehoid ja sõprus, kuid armastus ei ole ühestki neist tingitud. Armastus on sõltumatu, puhas ja kõigest kõrvalisest vaba, kirjutab Meybo Nõmme oma Facebooki lehel.

Armastus on see, kui ärkad hommikul ning tunned meeldivat aistingut, et elul on algavaks päevaks Sulle pakkuda uusi ja huvitavaid kogemusi. Armastus on see, kui unustad ennast imetlema voolavat jõge, triivivaid pilvi, pikeerivaid pääsukesi, tuule käes lehvivaid puulehti ja lendavaid liblikaid ning tunned samal ajal ääretut rahu. Armastus on see, kui astud peegli ette ja näed sealt vastu vaatamas ilusat ja õnnelikku inimest. Armastus on see, kui näed kõigis ja kõiges head ning ei otsi nende vigu. Armastus on see, kui julged olla Sina ise, julged olla siiras ja väljendada oma kõige sügavamaid tundeid. Armastus on see, kui kaovad aeg ja ruum ning tunned ennast hõljumas imelises kerguses.

Armastus on Sinu loomulik olek, armastuses olles tunned ennast alati maksimaalselt hästi. Armastus annab Sulle jõu ja rõõmu elus edasi liikuda, see tervendab ja parandab kõik haavad. Armastus aitab alati teha õigeid otsuseid ja valikuid, suunab Sind õigele teele. Armastus puhastab Sind kõigest ebavajalikust, et saaksid lahti piirangutest ja blokeeringutest. Armastus aitab vastu võtta kõike seda küllust, mida elu soovib Sulle pakkuda. Armastus viib Sind kokku inimestega, kes Sind kõiges toetavad ja abistavad. Armastus on ülim, see on otsetee vanast reaalsusest uude, kiirtee põrgust paradiisi.

Armastus on miski, mis on Sinu sees ja alati Sinuga kaasas, ükskõik kus ja kellega viibid. Armastus on Sinu sees olemas ka siis, kui oled üksinda keset elutuna näivat kõrbe. Armastus on miski, ilma milleta ei oleks Sinu olemasolu võimalik. Armastus on see, mis annab Su kehale elu ja paneb selle liikuma, ka kõikide Su kogemuste taga on armastus. Mistahes kogemusi Sa enda ellu oled loonud ja valinud, on kõik sündinud armastusest ja sügava sooviga kogeda armastust. Pole olemas ühtegi inimhinge, kelles poleks armastust, kes ei sooviks kogeda armastust. Sa oled sündinud armastusest, Sa elad armastusest, Sa lõpetad ühel päeval selle mängu inimesena ja jätkad puhta armastusena.

Armastust ei saa leida väljastpoolt, see tuleb üles leida enda seest. Väline maailm saab vaid peegeldada Sinust endast kiirgavat armastust. Selleks, et kogeda armastust, tuleb esmalt endasse armuda ja ennast tingimusteta armastada. Tuleb lakata otsimast ja nägemast enda vigu, tuleb hakata ennast nägema ilusa, armsa, võluva ja sarmikana. Tuleb ennast täielikult vastu võtta, näha ennast igal hetkel täiuslikuna. Armastus ei tunne vigu ega puudust, armastus tunneb vaid küllust ja täiuslikkust. Käi hommikul duši all, aja habe või tee kena meik, kammi enda juuksed, pane selga puhtad ja ilusad riided. Hoolitse enda eest, hellita ennast ja armasta ennast, mitte kellegi teise, vaid Sinu enda jaoks. Tee ükskõik mida, mis paneb Sind endasse armuma ja ennast veelgi tugevamalt armastama. Mida rohkem Sa armastad ennast, seda rohkem hakkad armastama kõiki ja kõike enda ümber. Mida tugevamalt Sinust kiirgab armastust, seda enam hakkab maailm Sulle erinevate inimeste ja olukordade näol peegeldama armastust. Sinu ellu tekivad armastavad sõbrad, armastavad kaaslased, armastavad hingesugulased, armastavad kaksikleegid – et saaksid üha rohkem ja rohkem kogeda armastust.

Kui Sinu ellu on juba tekkinud armastav sõber, armastav kaaslane, armastav hingesugulane või koguni armastav kaksikleek, siis ava talle ennast. Väljenda talle oma kõige sügavamaid tundeid, näita talle oma tõelist armastust, kasta ta üle kaunite ja armastavate sõnadega. See kasvatab puhast armastustunnet Sinu sees, et saaksid veelgi vabamaks ja veelgi rohkem peegeldustena armastust kogeda. Kõik teised saavad Sind armastada täpselt nii palju, kui Sa armastad iseennast. Lausu ilusaid, siiraid ja armastavaid sõnu ka võõrastele ning Sa näed, kuidas jää hakkab kiirelt sulama.

Armastus on leek Sinu sees, mis annab soojust, valgust ja elujõudu. Armastus on võimas vabastaja ja takistuste kaotaja. Armastuse abil saad Sa piiranguteta luua ja ennast väljendada. Armastus võimaldab Sul olla Sina ise, sest oma algolemuselt Sa oledki armastus. Lase endal elada vabalt ja piiranguteta, lase endal olla Sina ise, oma kõige algsemas ja puhtamas olekus, lase endal olla armastus. Ela armastuses, jaga armastust, väljenda armastust ja maailm Sinu ümber muutub armastuseks.

Kirjutatud armastusega, jagamaks armastust 💞

Allikas: Armastuse tunne on kõige suurem tervendaja

Mehe ja naise armastus suudab luua uue maailma

Tingimusteta armastus: vaata oma kallimat silmade asemel südamega ja võta ta vastu sellisena, nagu ta on reaalsuses, mitte sinu unistustes

Kadri Luik: meie suhted on meie endi kätes ja tööd ei tule teha mitte niivõrd suhtega, vaid ikka iseendaga

Mees ja naine: kaks energiat, mis täiustavad teineteist

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.