Armas ja nunnu inimene! Ela iga päev uuesti!

“Ja ela iga päev, tehes pidevalt midagi paremini! Teades, et kõike saab muuta, parandada, teha paremaks! Sa ju küpsed! Kõik ei saa kohe olla hea! Iga õun puu otsas saab punapõskseks omal ajal, iga lill läheb õitsema ainult talle õigel hetkel! Ja ära jälgi teiste elu, ela iseenda rada! Ole jõuline, armastav ja nunnu! Tõuse üles ja lihtsalt hakka elama,” soovitab Triin Katriin oma Facebooki lehel.

Ära kunagi kadesta seda, kellel läheb näiliselt hetkeliselt hästi. Sa ei tea, mis on see, mida ta peab oma eduks ohverdama. Sa ei tea, mis on tema mündi teine pool. Igal asjal on elus kaks poolt. Löö iseenda mündi pooled särama!

Loobu kadedusest, konkurentsist ja vihast! Armasta elementaarseid väärtusi oma elus!

Loobu materiaalse taga ajamisest, tõsta oma väärtused armastuseni! Ja kõik tuleb sinu juurde, vabalt ja õigel ajal!

Elu ei taha sulle halba, vaid ainult head. Elu tahab, et liiguksid õigel rajal ja elaksid oma hinge plaanis.

Ja iga meister teab, et kui soovid, et teistel läheks paremini, läheb ka sul – sest oleme ÜKS ja jagame ühte planeeti oma jalge all. Me ei taha ju sõdida. Seetõttu koostöö on parim edasiliikumise vorm. Ole meister!

Isegi kui sul ei ole midagi, on sul soe süda ja naeratus. Keegi ei saa hukka mõista südamlikkust, headust ja heasoovlikkust. See on palju suurem väärtus kõikidest kuldmüntidest, sest teemantid on sinu sees – südames!

Ja kui sul on midagi, siis jaga seda teistega. Väärtusta inimhingi ja mõtle, kuidas aidata teisi paremasse kohta tema elus. Võta kaasa neid, kes tahavad koos sinuga liikuda, on positiivsed ja õhinat täis. Me oleme üks! Aeg eraldatusest on saanud läbi.

Vaata, mis on see, mida saaksid ise oma elus paremaks muuta. Ära anna alla oma hirmudele, rahapuudusele, näilistele võimaluste vähesusele. Leia alati uusi võimalusi – ära iial anna alla!

Isegi kui elu näitab sulle raskemat poolt, tea, et iga mõõna tagant tuleb tõus.

Pühi kasvõi tolm riiulitelt. Tee oma pisike armas kodu puhtaks. Hoolitse oma aia eest. Naerata tänaval võõrale vastutulijale või ava süda lähedastele, kes sind väga vajavad. Armastus ühendab meid kõiki!

Ja ära vaata, kuidas teistel on. Sinu elu on tähtsaim. Ära kuula teisi, vaid iseenda südant. Keegi peale sinu ei tea, mis on sulle parim. Armasta oma elu! Tee iseennast õnnelikuks!

Ole ise – väärtuslik, puutumatu, puhaste soovide ja mõtetega siin maailmas!

Autor: Triin Katriin

Allikas: Õnn kui teadus: õnneõpetused läbi aegade

Mai-Agate Väljataga: Meelerahu saavutad siis, ­kui õpid oma tundeid vaigistama

Kuus tänulikkuse harjutust, mis toovad su ellu rohkem rõõmu

8 viisi, kuidas pakkuda endale rohkem rõõmu ja rahulolu

Seotud