Armas hing, kes sa kõnnid oma rada! Saa täitsa vabaks ja ära kritiseeri!

Armas hing, kes sa kõnnid oma rada! Saa täitsa vabaks .. ja ära kritiseeri! Ja ära isegi vaata selja taha. Püüa näha igaühe unikaalsust ja ainulaadsust! Ja vaata eelkõige iseennast. Mida tunned, mida arvad, mida mõtled sellest maisest-vaimsest maailmast?

Maine materiaalsus-illusoorsus on kaduv ja muutuv, kuid hing ja tema töö siin maal on jääv, igavene väärtus.

Lihtsalt vaata! Vaata teist hinge, kuidas kõnnib tema oma rada! Ja kui täiuslik see kõik on. Nii ilus nagu looming, kus ei ole algust ega lõppu, kus kõik lihtsalt ON. Omas voolamises, omasoodu, omas tempos ja olemises. Ilma vajaduseta kontrolllida, suunata, järele vaadata, vaid lasta kõigel olla, kasvada, areneda.

Kas üldse suudad nii? Näha maailma läbi suure ja puhta armastuse silmade tahtmata midagi muuta, nagu väike laps, kes uudistab maailma, kes avab oma silmad – puhtad, säravad, ausad – ja vaatab ainiti seda huvitavat maailma. Ja iga värv tundub talle nii põnev! Ja iga uus kogemus tundub talle uus algus. Lõputu imeilus teekond ja põnev areng.

Ja kõik paremad ja halvemad ajad, ja ka tõusud ja kõik mõõnad, ja naerud ja nutud, ka kaotused ja võidud! Ainult üks suur liikumine on. Ja on nii, nagu on! Ja mitte miski ei ole jumala loomigust väljaspool olev – kõik on täpselt nii, nagu olema peab!

Kõik on täiuslikud omas ajas ja omas rollis – rikas, vaene, edukas, läbikukkunud ja õnnestunud, ema, laps, isa, armuke, armastatu, naine, mees, suur, väike, väiklane, suuremeelne, õnnelik, kurb, rõõmus, vihane, rahumeelne, sõdalane, päikseline, nukker, ülev…

Nii palju erinevaid võimsaid ja tähtsaid rolle selles suures hingeteatris! Ja homme võib kõik olla uus! Ja võid ennastki leida uuest rollist.

Siis lihtsalt – milleks kritiseerida? Milleks vaadata viltu? Vaid mõista teist ja lihtsat armasta seda inimest. Muuta oma suhtumist on lihtsaim tegu, mis on väga inimlik.

Mõista, kes on see teine.. see hing! Mis on tema rada? Kuidas tema saaks olla sellel teel täitsa vaba? Tema, kes on sinu hingeteatri vend või õde. Kuidas saaks tema vabaks? Ja kõndida koos sinuga seda vaba rada?

Lihtsalt aktsepteeri. Sest sinu armastus võib muuta kõike ja läbi selle võid saada väga suuri võite.

Namaste!

Autor: Triin Katriin

Loe lisaks: Armasta ja aktsepteeri ennast täpselt sellisena nagu sa oled

Ära unusta, et sa oled väärt parimat!

Vabasta oma elu loitsu alt!

Sa ei pea olema täiuslik, et armastust ära teenida

Külgetõmbeseadus toimib: 12 nippi, kuidas saada seda, mida soovid!

Seotud