Arenda endas eneseväärika ja ihaldusväärse naise omadusi

Nende omaduste loetelu võib tunduda pisut hirmutavana, kuid need on kõigil erineval määral olemas. Võta neid kui erinevaid lihaseid, mida saab treenida. Näiteks naisel võivad peaaegu kõik sellised omadused olemas olla, mida mees temas otsib, kuid ta ikka ei näe neid paarina, sest naine ei näita talle kunagi oma seksuaalset poolt. Või tundub naine väga seksikas ja intelligentne, aga ta pole kunagi mänguline ega lõbus, mistõttu ei suuda mees kuidagi endale ette kujutada, et nad võiks üheskoos aega veeta ja niisama lollitada.

Mees ei jää naise juurde kunagi selle pärast, et naine on ainult seksikas või ainult mänguline, või lihtsalt enesekindel või naiselik või väärikas, vaid seetõttu, et temas koonduvad kõik need omadused talle ainuomasel moel: sest ta on naine, kes on soe, aus ja meeldib ka tema teistele pereliikmetele, aga magamistoas rebib riided seljast ja on seksijumalanna; ta on naine, kes on oma sõpradega mänguline, oskab profilt arutleda poliitika üle, aga teab, kuidas nautida laiska pühapäeva filmide ja pitsa seltsis; sest ta on iseseisev ja tubli oma töös, aga oma mehega on ta naiselik ja armastav.

Sellised naised panevad mehe peas ja südames helisema kõik äratuskellad. Hoia temast kõvasti kinni, mõtleb mees. Ta on erakordne! Mida kauem ta sinuga koos on, seda enam usub ta sinu ainulaadsusesse ja mõistab, et ei leia üheski teises naises seda, mida sinul pakkuda on. Sa muutud tema jaoks asendamatuks.

See selgitab, miks alguses vaid põgusat huvi üles näidanud mees kiindub seda sügavamalt, mida rohkem aega ta sinuga veedab. Või miks veendunud poissmees – kes ütleb ja isegi usub, et tahab olla vaba ja paljude erinevate naistega deitida, vallalise mehe elu elada – muutub, kohtudes ootamatult naisega, kelles on olemas kõikide nende omaduste täiesti ainulaadne kombinatsioon – ja ohhoo! – mees ei tahagi enam kellegi teisega välja minna.

Ma tean, see kõlab nagu mehed tahaks kõike. Tahavadki. Aga sina tahad ju ka!

Sa tahad isikupärast härrasmeest. Sa tahad tundlikku ja samas seiklushimulist meest. Intellektuaali, kes on voodis suurepärane. Karismaatilist populaarset meest, kes on samas kultuurne ja sügavate väärtushinnangutega. Kui sa märkad kelleski nende omaduste ainulaadset kombinatsiooni, muutub ta sinu silmis eriliseks ja sa tahad temast kinni hoida.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Matthew Hussey, Stephen Hussey raamatust „Leia õige suhe. Kuidas leida ja hoida mehe armastust“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.