Ära toida puudusteadvust: anna vabaks ja usalda elu

Me kõik oleme kogenud hetki, mil me tunneme, et ei saa hakkama ja ei jää ellu, aga siis kui jõuame momenti, mil tekib ükskõiksus kõige vastu, me tegelikult laseme kogu hirmuenergia vabaks ja kaardid pöörduvad. Eikusagilt saabub just nagu ime, mis tõstab su tagasi üles ja sa jääd ellu. See ongi vabaks laskmine, mis tähendab, et hetkest, mil sa lased energia lahti, saab see hakata tasakaalu otsima, vahendab Kõiksuse Kanaldused.

Me oleme Kõiksuse poolt väga hoitud ja kaitstud, meie ümber on palju erinevaid valgusolendeid, kes meid aitavad ja toetavad. Mõnikord astutakse meie kaitseks välja väga kriitilistel momentidel, kuid peamiselt töötab Kõiksus meie hüvanguks siis, kui oleme neutraalsuse seisundis ega hoia millestki hirmu- ega eufooriaenergiaga kinni.

Ükskõik, mille sa vabaks lased, olgu tegemist suhte, töö või mingit laadi ebaõiglusega, kõik laheneb sinu positiivseks kõrgemaks hüvanguks alles siis kui sa sellest oma intensiivsete mõtete, tunnete ja energiakombitsatega enam kinni ei hoia. Hoidkem meeles, et vabalt voolav energia liigutab su alati tagasi harmooniasse!

Praegusel ajal on ühisväljas väga tugevalt üleval kõik puudusteadvusega seotu nagu hirm eluga toimetuleku ja hakkama saamise ees. Kõik, mida me kardame, seda kõike me toidame. Pidev puudusele keskendumine ja ette muretsemine ainult kasvatab puudust ning hirm hakkama saamise ees võimendab eluga mitte hakkama saamist.

Kõiksus palub, et me lihtsalt usaldaksime. Te tuletage omale meelde neid olukordi, mil olete kõndinud noatera peal ja tulnud kõigest välja terve nahaga. Kõiksus on läbi elu näidanud meile märke, kuidas me oleme kogu aeg olnud toetatud. Ja nüüd aidake ennast ise sellega, kui meenutate neid hetki ja olukordi, mil kõik on lahenenud teie positiivseks kõrgemaks hüvanguks. Teile on juba piisavalt näidatud ja tõestatud imede kõikvõimalikkust.

Meilt palutakse usaldust. Kui kasvab usaldus elu vastu, siis tõuseb inimese sagedus ehk avardub tema teadvusseisund – MAAILM. Laienenud teadvusseisundis ehk maailmas on rohkem võimalusi kogeda küllust, täiust ja harmooniat. Lubage endale enamat kui seda on läbi konstantse hirmu ellujäämisinstinktidel eksisteerimine. Meie oma olemise, mõtlemise ja uskumustega loome energiavälju, mis vastavalt kas lükkavad eemale või tõmbavad ligi täiust. Praegusel ajal on kõige enam vaja elamisele anda vabadust, et energia saaks takistusteta liikuda tagasi harmooniasse. Sellest sõltub ka Eestimaa ja kogu Maa lähitulevik. Usaldage elu kasvõi üks päev, paluge Kõiksuselt märke ja te näete taas, kuidas elu oma külluses pöördub teie poole tagasi. Ja küllus ei ole raha, küllus on sügav rahulolu, mil vaim on rahul, hing toidetud, keha terve ja tänulik ning füüsiline reaalsus teie heaolu toetav.

Ma annan vabaks kõik, et Kõiksus saaks mind ennast vabadusega toetada.

Allikas: Kõiksuse Kanaldused facebooki leht

Seotud