Ära neid kurjaks aja! Need on kolm sodiaagimärki, kes ei andesta, vaid otsivad kibedat kättemaksu

Kui keegi teeb sulle ülekohut või ajab sind endast välja, siis enamasti sa kas ootad neilt vabandust, distantseerid end, nõuad neilt vastuseid või liigud lihtsalt edasi. Aga mitte alati ei lähe asjad nii lihtsalt, sest on olemas sodiaagimärgid, mille esindajad ei andesta neile tehtud ülekohut, vaid otsivad kibedat kättemaksu.

Inimesed on erinevad ja mitte alati ei näita sodiaagimärk seda, kuidas üks või teine käitub keerulises olukorras, kus ego saab haavata. Küll on aga olemas sodiaagimärgid, mis annavad oma esindajatele kaasa pikema viha ja erilise õiglustunde, mis teeb mõtted kättemaksust omaseks ja üsna ainuvõimalikuks lahenduseks.

Millised on need sodiaagimärgid, mille esindajatega ei tasu tüli kiskuda?

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kui sa oled talle käkki keeranud, siis saab tema elu mõtteks sind hävitada. Parem palka endale heaga ihukaitsja ja magades hoia üks silm lahti, sest Skorpioni sodiaagimärgi esindaja ootab ainult võimalust, millal ta saab sulle koha kätte näidata. Kättemaks on tema teine nimi. Parem on temalt alandlikult andestust paluda, sest muidu jäädki igaveses hirmus ja kirves pea kohal elama. Skorpion soovib, et sa kannataksid samamoodi kui tema, et sinu piinad oleksid alandavad ja lõppematud. Sest see, kui sa pääsed karistamatult, lööb tema arust universumi korra uppi. Ta ju hoolitseb ainult tasakaalu eest ja sinu osaks on taluda tema (loe: karma) karistust.

Kaljukitsed on sodiaagi ühe uhkeima märgi esindajad. Kui sa juhtud kuidagi nende ego haavama, olgu see siis neid häbistades, pettes või lihtsalt alt vedases, siis käivitad sa enda jaoks väga keeruliste sündmuste ahela. Nad oskavad imehästi manada näole ilmet, justkui oleks kõik kõige paremas korras, kuid tegelikult praevad nad mõttes sind elusalt. Pead olema valmis selleks, et sinu kohta hakkavad levima kuulujutud ja sinu hea nimi saab üsna korralikult ja põhjalikult rikutud. Tavaliselt ei mõista sa enne kui on juba liiga hilja, et midagi on justkui valesti ja sinu Kaljukitsest tuttav ei ole päris selline leebe ja andestav, nagu sa arvasid. Seega, enne kui kavatsed Kaljukitse ärritada, mõtle hoolega järele, kas oled valmis sellist tagajärgede koormat oma õlgadele võtma.

Sõnnil on võime hoida oma pahameelt hinges aastaid, või õigemini lausa aastakümneid. Isegi kui sa arvan, et ta on kõik ammu unustanud, siis peame sind kurvastama – ta ei ole ja ta ei unustagi. Kui sa oled Sõnni märgis sündinud inimest solvanud, siis ole valmis selleks, et oma elupäevade lõpuni tuleb sul tunda süüd ja olla valmis karistuseks. Karistus ei pruugi tulla kohe, sest Sõnn armastab oma plaanid rahulikult ja põhjalikult täiuslikuks lihvida ja viia need ellu alles siis, kui on täiesti perfektne hetk. Perfektne hetk selleks, et sinu elu rikkuda.

Loe lisaks: 4 sodiaagimärki, kes on aastal 2018 kõige õnnelikumad

Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

Sodiaagi varjatud pool | Kui kuratlik sa oma hingelt tegelikult oled?

Seotud