Ära lase viiruste levikul istutada endasse hirmu, mis tõmbab vibratsioonitaset alla

Praegu on võimalikud väsimus, laiskus, apaatia, peavalud, mälukaotus, unetus, raskusetunne kehas. Kuidas see võib olla seotud koroonaviirusega, kui me pole selle läheduses? Koroonaviiruse põhjuseks on individuaalse vabaduse, vaimsuse ja loomingu puudumine. Inimene ei näe enda elu perspektiivi, ei soovi muutuda, hoiab endas vanad mustrid ja solvangud, piirab ennast. Vabaduse puudumine, erinevad piirangud ja muud häired ei teki niisama tühjalt kohalt. Kui Sinus on hirmud, siis sa oled kaitsetu, kirjutab Alexis Varnum.

Sa võid olla mitte nakatunud otseselt viirusega, piisab sellest kui Sa paanitsed, oled ärevuses, kui oled ruumis, mis on täis võõraid hirme, kõik see kohe tõmbab Sind madalatesse sagedustesse ja Sinu hirmud muutuvad objektiivseks reaalsuseks. Iseenesest uudised koroonaviirusest on saavutanud oma sihi – vibratsioonid ja meeleolu langevad ning inimesed vajuvad energeetilistesse kihtidesse, kus on võimalikud manipulatsioonid. Seal pole kõrgvibratsioonilisel energial enam võimalust kinnituda. Praegu algavad uued füüsilised protsessid, mis on mitmemõõtmelised. Toimub Maa toitumine uute energiatega, avanevad uued reaalsuse kihid, aktiveeruvad DNA osad, iseenesest hakkab ruum vabanema rasketest energiatest.

Kujuta endale ette, et Maa ümber on kiht, mis on sarnane kisselliga. See koosneb inimeste hirmudest, kannatustest, mentaalsest prügist. See kiht ei lase inimestel hingata. Mida raskem on inimestel hingata, seda raskem on hingata meie planeedil. Maa loodus reageerib teravalt kaosele inimese teadvuses.

Kõrgvibratsiooniline energia kiirendab tsivilisatsiooni arengut selleks, et astuda uuele arengutasemele. Tuleb jälgida muutusi iseendas ja teadvustada toimuvaid protsesse. Praegu muutuvad mälu ka struktuurid. Toimub vanade kogemuste kustutamine selleks, et need ei segaks uute kogemuste tekkimist. Samas mälu võib olla kustutatud kahjutoovalt selleks, et inimene ei märkaks muudatusi ja ei pööraks nendele tähelepnu, seega ta ei saa osaleda muutuste protsessis. Võib tekkida unustamine. Iga aspekt võib omada positiivseid ja ka negatiivseid külgi sõltuvalt toimuvast ja inimese reaktsioonist.

Mentaalsed viirused töötavad läbi mõtete – “kõik on halb ja mõttetu”, tekib soov otsida süüdlasi ja vaenlasi. Võimu saavad viha, dogmad ja hirmude programmid, mis loovad enesepiitsutamist ja süütunnet. Tumedad energiad koonduvad ühes kohas ja tekitavad erinevad haigused, mis levivad edasi teistele inimestele. Enesetapu mõtted, eriti noorukite seas on mentaalsete viiruste tegevus. Hirmud takistavad meie arengut. Süsteem kasutab hirme selleks, et kontrollida ja tekitada võltsitud stabiilsuse tunnet.

Kui Sa oled valmis vabanema enda emotsioonidest ja kui Sa pole mõjutatud uudistega koroonaviirusest ja muudest hirmutavatest sündmustest, siis on võimalikud erinevad ebameeldivad olukorrad: lahutus, töölt vallandamine, keegi karjub Sinu peale, käitub inetult, saad jubedaid kommentaarid enda postituse alla… kõik on vaid selleks, et Sa oskaksid vabaneda oma negatiivsetest emotsioonidest ja hirmudest.

Vaimselt arenenud inimesed võivad tunda raskust kehas. Need, kes näevad astraalseid olendeid teiste energeetikas võivad näha olendeid, kes on sarnaseid meduusiga. Kõik need situatsioonid on tellitud Sinu Kõrgema MINA-ga kui õppeprogrammid selleks, et saaksid vabaneda hästi varjatud hirmudest.

Mida rohkem me oleme vaimselt kogenud, seda peenemad on meie õppetunnid. Lisaks tuleb tegeleda surmahirmuga, vaesusega, üksindusega, impulsiivsusega, kahepalgelisusega, petmistega, paindumatusega, paranoiaga ja muude seisunditega.

Koroonaviirus teeb kõike selleks, et inimesed ei saaks ühineda, tekitab paranoiat selleks, et inimesed kardaksid teineteist ja sooviksid eemalduda. Üks vaimselt arenenud ja valgustatud inimene on süsteemile ohtlik, aga mis juhtub siis kui sellised inimesed ühinevad? Seda ei luba viirused. Kui siia lisada veel hirmud, siis me kunagi ei saa luua ühtsust ja ühinemist. Süsteemi poolt loodud kontroll on tugev, kuid pole vaja toita süsteemi oma hirmudega.

Oska valida energeetilist sagedust, milles tahaksid olla. Aktsepteeri kõike kui õppeprotsessi. Kui Sa näed või tunned, et Sinu ümber toimuvad sündmused, mis tõmbavad Sind alla, ürita ennast eemaldada. Oska teadvustada, mis on olnud selliste asjaolude allikas. Kui suhted on läinud keeruliseks, võta paus. Mõista, et iseenesest hirm ei saa Sind kahjustada, kuid see loob sündmused, mida Sa kardad. Kõik positiivsed emotsioonid on parim kaitse. Stress, ärevus, paanika tekitavad kaost teadvuses, kuid suurimat kaost tekitab see, kui Sa kahtled endas, kui tahad olla vastavuses teiste ootustega, kui Sa ei usalda ennast.

Tõsta enda vibratsioone läbi armastuse, tänulikkuse, aktsepteerimise, vabane pretensioonidest, kuula oma keha. Soovitav on harmoonia ja rahu. Väldi seda, mis viib Sind välja tasakaalust. Loo endale selged sihid ja ürita luua kontakt oma Hingega. Mida Sina tunned seoses toimuvate energeetiliste protsessidega?

Allikas: Kuidas püsida kõrgemas sageduses?

Vaimne hügieen: kõrgemalt saab lennata ainult raskuseid maha jättes

Oma elu loomine: on sinu valik, kas elada külluses või puuduses

Seotud