Ära jäljenda teisi, ole ise looja

Sa võid kopeerida mind palju tahad, aga sa ei saa kunagi minuks. Sa võid teha kõike nagu mina, aga see ei ole minu moodi tegu. Vahe seisneb selles, et minul on minu mõju ja sinul on sinu mõju, seetõttu ei saavuta me kunagi samaväärset tulemust, mida püüame jäljendada läbi teise, vahendab Kõiksuse kanaldused.

Hetkest, mil sa lõpetad jälgimise, mida teised teevad ja jäljendamise, kuidas teised teevad, alles siis saab avalduda sinu enda tõeline loomus. Sa oled võimas, andekas ja unikaalne. Sul on kindlasti midagi, mida teistel ei ole. Kui sa ei tea, mis see on, siis tuleb sul tegeleda eneseusalduse ja enesehinnanguga.

Lülita ennast tühjusesse, milles on mitte midagi, aga samal ajal kõik. Sa vaata keset mittemiskit, mis sinu ümber tekib, mis sind kõnetab ja seest käivitab. See ongi sinu isiklik teejupp kogu kaootilistes ristmike rägastikes, mis sind elus edasi viib. Te ärge juurelge kellegi teise edu valemi üle, vaid teadke, et kõik Kõiksuse poolt toetatud tegemised sujuvad kergelt ilma suurema kära ja reklaamita. Liikumine ainult läbi eneseusalduse on liikumine oma unikaalsel teel. Te ärge laske eksitada end võõrastest kultuuridest, egregoridest, esmasest silmipimestavast edust, mis häälestab materiaalsetele motiividele või maskeerib “vaimsusega” meie ego. See on peen lõks, mis viib kaugele iseenda puhtast loomingust. Kui sul ei ole oma loomingut, siis ei ole sul midagi anda. Kellel pole midagi anda, selle juurde ei tulda, sest andmine ja vastuvõtmine on alati tasakaalus.

Sul on tegelikult olemas kõik. Usalda ja kasuta seda kohe. Sa oled LOOJA.

Allikas: Kõiksuse kanaldused facebooki leht

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.