Aprillikuu energiad: on aeg lasta oma meeltel ärgata!

Aprill on üllatuste kuu. Terve kuu annab alust lakkamatuks imestamiseks. Vaevalt jõuame ühe üllatumise lõpetada, kui juba uus peale tuleb. Kuu lõpus hakkab pidev üllatumine ja imestamine meile juba normaalse olemise vormina tunduma!

Nüüd saame tundama rohkem ja erinevalt kui seni. Kõik on muutunud ja muutub aina edasi. Oluliselt tundlikumaks on muutunud ka meie meeled ning seetõttu tunneme enam ja teravamalt kui varem. Meelte teravnemine võib olla inimeseti erinev. Mõnel ärkab esimesena haistmismeel, teisel kuulmine, kolmandal maitsmine või kompimine, aga järjestikku ärkavad ja ergastuvad meeled meil kõigil. Kui sind näiteks häirivad lõhnad, mida enne pole tähelegi pannud või kuuled äkitselt rohkem ja teravamalt kui varem, siis ära kohku, vaid õpi oma uue tundlikkuse tasemega elama. Sa ei ole haigeks jäänud või imelikuks muutunud, vaid kuuled ja tunned oma keha nüüd lihtsalt oluliselt paremini. See väljendub ka selles, et tajud paremini oma keha reaktsiooni söödud toidule. Keha annab sulle teravalt märku, mis talle enam ei sobi ja millistest ainetest on nüüd vaja loobuda. Süda läheb pahaks või kõht läheb lahti, enesetunne võib ka muul moel olla lihtsalt “vale”, ebamugav või imelik. Nii annab keha sulle märku sellest, et peaksid oma toitumisharjumusi muutma, sest ka füüsiliselt pole sa enam sama ja su keha vajab nüüd teistsuguseid toitaineid. Kindlasti aga vajab su keha piisavalt vett, liikumist ja puhkust. Neid kolme anna oma kehale iga päev piisvalt ja alati, kui tunned, et seda vajad.

Üleüldine ärkamisprotsess on sisse saanud tubli hoo ja kogub veelgi tuure. See on alles algus. Hoogsalt ja hüppeliselt hakkavad avanema inimeste kolmandad silmad ja aktiveeruvad käbinäärmed. See on paljude jaoks midagi täiesti uut ega sarnane selles elus seni kogetuga, mistõttu võib tekitada segaseid tundeid ja arusaamatuid aistinguid. Vana reaalsus on lõplikult läinud ja pole muud valikut, kui hakata sisse elama uude. Möödunud aegadest on väga vähe võimalik edasi minnes kaasa võtta, ainult sinu hinge jaoks kõige olulisem. Seda ei ole palju, aga see on piisav. Jääb vaid see, mis sind edasi viib, milles on küllalt elu ja kasvupotentsiaali. Meid kõiki on varustatud kõige vajalikuga, et luua oma elu uueks, meid täielikult rahuldavaks ja harmooniliseks. Meil on olemas kõik teadmised ja oskused elamaks oma elu loominguliselt, luues küllust ja harmooniat. Need teadmise ja oskused tuleb vaid äratada ja aktiveerida ning just see protsess praegu toimubki. Aktiveerub sinu täispotentsiaal. Vanad piirangud ja programmid, mis sind seni enda täispotentsiaalist on lahus hoidnud või seda varjutanud, hajuvad ja sinu tõeline tuumolemus tuleb ilmsiks. See võib sind üdini üllatada või tunduda kui pikalt teelt koju jõudmine. Igaühel kulgeb see protsess erinevalt. Vaata enda sisse ja saa oma tõelise olemusega tuttavaks. Sinu sees on loomise keskus, sealt saavad alguse kõik otsused, muutused ja seadused su elus. Korrasta oma sisemust ja aitad korrastada ja harmoniseerida kogu maailma. Käimas on suur ümber struktureerimine, mis hõlmab nii nähtamatut kui ka nähtavat maailma. Kogu lagunemine ja kaos sinus ja su ümber teenib uue, jätkusuutlikuma korra ja korrastatuse saabumist, tehes ruumi uuele. See on aktiivne loomisprotsess, mis puudutab kõike ja kõiki siin maailmas.

12. aprillil on Kaduneljapäev ja eriti hea aeg lasta vabaks ilmnenud piirangud, programmid, takistavad ja aegunud ilmingud. Vabane kõigest, mis pole enam vajalik. Lase minna hinnangutel, süütundel, abitusel, hirmudel, ootustel ja lootustel. Ära esita tingimusi, lase kõigest lahti. Vajalik jääb su juurde nagunii. Loo korda endas ja enda ümber. Seisev energia saagu nüüd lahustatud ja liikuma tõmmatud. Õhuta ruume, ventileeri oma kopse, lase valgus oma sisemusse. Valgus südames juhib sind alati õiges suunas.

Aprilli Kuuloomine on 16. aprillil kell 4:57, nii Päike kui ka Kuu on Jäära märgis. See Kuuloomine varustab sind suure hulga uue ja värske energiaga, aitab suunda muuta ja annab impulsi alustamaks otsustavalt liikumist oma unistuste teostamise suunas. Nüüd vallandub hoogne liikumine nagu paisu tagant ja just selles suunas, kuhu tõmbab sind su süda ja hing. Selles liikumises on vabaduse ja sõltumatuse tunnet, millest juba ammu oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tiivad välja sirutada ja end otsustavalt lendu tõugata, kerge ja usaldava südame ja heliseva hingega, vastu uuele ja enneolematule. Mõtle vähem, tunne rohkem ja naudi vabadust, mida lennates tunned. Naudi avarust ja piirituid võimalusi. On aeg algust teha millegi täiesti uuega. Luua midagi, millest oled seni vaid unistanud ja puudust tundnud. Aeg soosib nüüd kõike julget ja uuenduslikku. Lase oma loovusel vabalt voolata. Tee valikuid ja vali südame järgi. Aeg soosib harmooniat ja harmoniseerumist igas aspektis, igal elualal, nii sisemiselt kui väliselt, nii sinu sees kui ka suhetes teistega. Suured ja idealistlikud unistused on nüüd võimalik ellu kutsuda ja elama panna. Kasuta seda võimalust ja unista suurelt. Ütle välja oma sügavad soovid ja vajadused ning sa näed, kuidas need haakuvad teiste sarnaste suundumustega ning hakkavad otsima nii individuaalseid kui ka ühiseid teostumise vorme.

20. aprilli hommikul kell 6:13 siirdub Päike Jäärast Sõnni märki. Sõnn aitab Jääras ilmnenud impulssidel leida füüsilist vormi ja maandust, tuues endaga soovi kogeda harmooniat ja maiseid naudinguid ning rõhutades füüsilise keha vajadusi. Loomine saab nähtavaks, tuntavaks ja kombitavaks. Külvatud idee-seemned hakkavad idusid ja võrseid ajama. Täiskuu on 30. aprillil kell 2:58 Päikesega Sõnni ja Kuuga Skorpioni märgis. See täiskuu aitab, sul oma positsiooni maises elus paremini tunnetada ja leida sobivaim tegutsemise vorm edenemiseks oma eneseteostuse teel. Sõnn annab kindlusetunde ja maanduse ega lase taganeda ennast teenivatest mustritest, Skorpion hoolitseb hingelise sügavuse ja sisemises nähtamatuses toimuva ausa eneseanalüüsi eest. Koos loovad nad taas ühe suurepärase võimaluse fööniksina tuhast tõusta, ja lennata edasi targema, kogenuma, parema ja kirkamana kui eales varem. See on suurepärane ettevalmistus kõigele sellele, mis meid maikuus ees ootab. Seda on palju, muutused jätkuvad ja need on igati edasiviivad.

Imelist aprillikuud!

Allikas: TOP 7 kõige tugevama energiaga spirituaalset paika maailmas

3 sodiaagimärki, kes kipuvad suhtes liigselt klammerduma

Kristallid aitavad luua koju head energiat ja harmoonilist aurat

Seotud