Aprilli sõnum: uue ajastu algus – lase ennast jumalikul inspiratsioonil kaasa tõmmata

Märtsis avanenud uued energiad võtavad aprillis vormi ja annavad mais füüsilise tulemuse, et uus saaks juunis hakata kanda kinnitama. Siin loodu toob meile nüüd mõnda aega iga kuu tugevat valgust. Aprill ja mai on samas energias – Kuldkiire sädeluses, kus kõige loomine on kerge ja loomulik, vahendab Banaanisaar.ee.

Aprillis saame tugeva hoo, sellega võib olla keeruline kaasa minna, kuid ma soovitan sellega kaasa minna! (Pole juhus, et ma aprilli sõnumit praegu kirjutan!) See on sama imeline nagu lasta kiirel jõevoolul ennast edasi viia. Aprillis on raske neil, kes tahavad asju kontrollida ning ohje enda käes hoida. Kerge on neil, kes usaldavad ja lasevad asjadel juhtuda, teades, et kõik juhtub parimal võimalikul ajal parimal võimalikul viisil.

Siit lähevadki aprillis teed lahku. On neid, kes pole veel valmis vabaks laskma, aga on ka neid, kes on sellist tõuget juba ammu oodanud. Mõlemat pidi on okei ja me oleme igal juhul alati hoitud ja kaitstud.

Siinjuures on ülesandeks ennast märgata! Voog haarab su endasse, sinu asi on ennast meeles pidada ja ennast hoida. Kui sa tunned, et elu kõigutab su rahu ja tasakaalu, astu samm tagasi, et asju ümber hinnata. Maga, lõbutse, hoia lähedasi suhteid, söö, käi looduses ja tööta nii, et sa ennast ei kaota.

Kui sa vahel tunned, et on raske, siis palu abi. Ära palu kergust, see on nagu peavalu rohu võtmine – põhjust see ei ravi. Palu arusaamist sulle vastuvõetaval viisil, et saaksid leida ise lahenduse.

Kõik, millega said märtsis alustada, saab aprillis tuule alla. Valgust ehk siinkohal teavustamist ning mõistmist tuleb juurde – endast saad paremini aru, klotsid vajuvad paika. Ning läbi enese mõistad ka teisi ja ümbritsevat maailma.

Aprilli alguses saabub uut energiat ja toimub inimese ülesäratamine, hinge ülesäratamine. Siin on sild suure suveni. Kes taipas ennast märtsi puhastuses vaadata ja kuulata, need liuglevad aprillis muretult ja sealt edasi tegelt otse juunikuuse puhkama. Leidnud ennast või paarilise on tee sädelev ja kerge.

Aprill toob ka valikud – julged Sa endale otsa vaadata ja ennast kuulata või soovid osad vanad mustrid (kired, hirmud, rituaalid, arvamised, oma piiridest sissesõitmise) siiski alles jätta ja lasta neil ennast juhtida? Mis iganes keegi valib, see on personaalne rännak ja kõik on okei. Kõigeks on oma aeg. Kuigi pimedus valgustatakse (alateadvus tuuakse teadvuseks, luukered hakkavad kõik välja paistma) kogu aasta vältel ja inimeste/olukordade olemused tulevad selgemalt välja (lihtsalt taipamine, ei saa mööda vaadata), siis on võimalus seda kõike ka eirata ja see tee on tume, lai, kleepuv, pigine. Sellisel juhul on aprillis ka kired ja ohud. Valgel ja sädeleval teel ootab lihtsalt kergus, selgus, inspiratsioon ja eneseteostus.

Aprillis on palju võimalusi kõige manifesteerimiseks. Kõik, mis on kunagi olnud lihtsalt sinu peas, tahab nüüd välja. Suisa lükkab ennast ise välja. Võib juhtuda, et sinuni jõuavad täiesti uskumatud ettepanekud ja võimalused. See kõik lähtub Vikerkaare Energiast, mis ühendab nii inimesi kui energiaid Vikerkaare Energia õpetustest loe siit

Praegusel ajastul on ellujäämise viisiks elada südamest! Ei pea kogu aeg arutlema, analüüsima ja mõistatama. Kui millestki aru ei saa, siis lihtsalt lase sel olla, usaldades, et Elu saab aru ja kõik on oma kohal. Isegi, kui sa seda praegu ei näe, siis sa tead, et ilmselt ükskord saad sa sellest aru.

Aprillis algab uus ajastu, vanad õppetunnid on tehtud ja jäävad selja taha. Siit algab uus. See on huvitav aeg, sest ühelt poolt oled sa nüüd kontaktis kõikide varasemate uute algustega, kuid oled kontaktis ka kõikide varasemate lõppudega. See on aeg, mis toob esile ka kõik vahepealse, muutes õppetunnid elukogemusteks, võimaldades paljudest asjadest esimest korda üle hulga aja eemalduda, et mõista selle tõelist olemust.

See ongi keeris. Algused ja lõpud, kõik vahepealsed elukogemused ja nüüd uued veel manifesteerumata võimalused ühes virrvarris.

Olgem ausad, ka hirmu ei jää tulemata. Sest ma tean oma senist elu, olen sellega harjunud, ka kõikide ebamugavustega. Kuid uus energia kisub meid sellest lahti ja paiskab edasi. Kuhu? Mis need uued õppetunnid ja kogemused on? Teadmatus võib esile tuua hirmu.

Ma kinnitan sulle, et meil on abiväed samuti ümber. Justnagu me hulbime kõik kiirevoolulises jões, on terve jõekallas ja jõgi täis paate ja päästerõngaid, et meil oleks tugi, kui vajame edasiminekul abi. Meie endi asi on seda abi märgata ning vajadusel kasutada.

Kuidas abi kasutada ja märgata?

Lood enda ümber vaikse ja rahuliku atmosfääri, siis lood sellesama keskkonna enda sees, vaigistades kõik mõtted ja tunded. Oled selles. Siit hakkavad sügavalt ise asjad esile kerkima. Sinu ülesanne on lasta neil kerkida ja olla, sest sina oled vaatleja ja kõik, mis esile kerkib, on sinu kogemine, mitte sina.

Meil pole vaja ennast samastada oma tunnete ja mõtetega, siit tulevad kannatused. Sinu päästerõngas, kui peaksid seda vajama, on õppida elu vaatlema, lihtsalt lased kõigel olla, alustades iseendast.

On otsus ja on õige otsus. Õige otsus on inspiratsioonist lähtuv otsus. Lase ennast jumalikul inspiratsioonil tõmmata. Aprillis hakkavad kaua segasena püsinud olukorrad selginema ning oma kohale minema. Muutused on tajuda ja näha. Inimesed on nagu seestpoolt väljapoole keeratud. Ei ole võimalik enam eirata kellegi valelikkust. See lihtsalt paistab välja. Ei ole võimalik mitte tajuda oma sisetunnet, see lihtsalt tuleb selgelt esile.

Sa tunned, mismoodi elu oma kätte võtta. Võimalused avanevad, sa tunned manifesteerimise võimalikkust, oled kindel oma soovides ning saad vabalt ja turvaliselt luua.

See ongi tõeline “kontroll” ja vabadus. Elu on nii sinu sees kui sinust väljas. Sa ei pea kunagi millegipärast muretsema, sulle antakse alati kõike, mida vajad, sest Allika energia hoiab sind. Sina hoia kontakti Allikaga.

Aprill ja mai on tugevad loomise kuud. Me oleme kuldse kiirega kaitstud ja õnnistatud, et luua iseennast ja tuua esile oma hinge särav olemus.

Kui tunned, et inspiratsiooni ja energiat tuleks justkui juurde – siis mine selle suunas, see haakub sinuga suurepäraselt.

Kui miski tekitab kahtlusi, segadust, tõmbab justkui energiat välja, on sul valik – kas minna ja uurida, mis see on, et õppida. Sest kõik, mis sind tõmbab sisaldab õppetunde. Või kui sa saad aru, et oskad ja saad ka siin otsustada, siis vali endale inspireerivam tee.

Aeg on oma hinge kuulata

Ja sa kuuled teda selgelt. Sina oled hing. Sina oled vaim. Sina oled keha. Ja sina oled mõistus. See on kokkusaamise koht. Me kipume elu lahti võttes kõike fraktsioneerima, laiali mõtestama. Tegelikkuses on kõik seotud ja üks. Sinu vaim on seotud Allikaga, kust lähtub sinu olemus ja kutsumus, sa oled Allika peegeldus justnagu Allikas on sinu peegeldus. Selle materjaliseerumisel mängib rolli hing, et vormida keha ja kujundada mõistus. Kuid tegelikkuses pole siin vajadust “rääkida oma kõrgema minaga” ja arutleda, kuidas saada konatkti oma hingega.

Sina oled sinu kõrgem mina. Sina oled sinu hing ja vaim ja mõistus. Sina. Sa oled kohal. Nüüd, kuidas sa ennast tunned? Mis on sinu jaoks oluline? Mida sa teha tahad? Mis sind rõõmustab ja mis sind kurvastab? Kuidas sa ennast kõige paremini (ära)tunned?

Avanevad uued emotsioonid ja tundemustrid

See võib tunduda kummaline, aga need tunded ja värvid, mida senini oleme tajunud, pole ainukesed, mis olemas. Kõike on veel! Kuhjaga! Kas on võimalik tunda veel midagi uut? Kas on uusi emotsioone olemas? On! See on kõige lõbusam asi üldse! Veits hirmutav ka, onju. Aga tegelt põnev!

Multiversumi keskelt saabub meieni pidevalt tukslevat energiatvoogu, mis hoiab ja tõstab meie olemust, peenestades seda aina sügavama tasandini. Sellest lähtuvalt leiame ka enda seest aina sügavamaid arusaamisi ja taipamisi. Vahel näiteks tunned lihtsalt mõne võõra inimese ära. Ei saagi aru, miks, aga kui koos olete, siis midagi klapib väga sügavalt. Lihtsalt usaldad. Kui varem oleks jubedalt arutlenud, et mis see siis on ja otsinud (eelmistest eludest) vastuseid, siis praegusel ajal on kerge sellist klappi lihtsalt usaldada, teades, et elu ise on vastus ja toob vajaliku info kõige sobilikumal ajal.

Kui ma kohe midagi ei tea, siis on lihtne usaldada, et see info tuleb kõige paremal ja õigemal ajal. Ja nii ongi, et sellise kerguse ja usalduse laines hakkavad meile loomulikul teel avanema uued maailmad.

Kõik on kuldne

Kõiki kogemusi katab kuldne kiir. Meid ootab uute reaalsuste avastamine, tajumine ja kogemine.

Vana on möödas. Siit saavad alguse uued õppetunnid, uued kogemused ja uued eluetapid, uued tundmused ja märkamised. Märtsis saabunud uus energia on saanud kuldse kiirega kaetud ja kõik uus formeerub.

Siin on oht ka ennast kaotada. Ära kaota, jää kohale. Mediteeri, leia endale vaikset aega. Tasakaalu on väga kerge kaotada. Hoia ennast reaalsuses, mitte enda illusioonis. Energiate kiirenemise ja vibra tõusmise ajastul on väga oluline jääda paigale ning tunnetada reaalsust. See on oskus olla keset tormi. Isegi, kui see torm on päikseline ja kuldne.

Vanad asjad saavad lahendatud, nüüd on uus aeg. Uued õppetunnid on alguses. Uus tee on alguses. Siin ja praegu just avaneb ja rullub su ees lahti. Sinu kergusest saab su inspiratsioon ja su raskusest saab su jõud.

Kõik, mis aprillis ja mais kasvab, tuleb sügisel sügavamalt tagasi, andes võimaluse ennast tõeliselt teostada ja oma olemuse seadmist laiema hea teenistusse.

Koju jõudmine. Needusest vabanemine. Kõige ja kõigi võimaluste nägemine, tunnetamine. Oma tee valimine. Mõistmine ja arusaamine enesest ja maailmast. Seepärast toob aasta üksjagu armastust, pulmi ja kokkusaamisi. Aga ka loomulikke lahkuminekuid. Sel aastal on kõige vana maha jätmine kergem kui muidu.

Tegemist on üleminekuajaga – jää oma tunnetusele truuks

Üks asi, mis sel aastal võib esile tulla on tagasitulekud – come-back’id. Nii inimesed, sündmused, ka bändid – vana tuleb esile uues kuues.

Kuld- ja Hõbekiire küllus

Kogu teadvus ja elu võrsub Algallikast ja selle Allika kahte eri külge võib nimetada Kuld- ja Hõbekiirteks.

Kõik su senised õpetused ja arusaamad on sind viinud punktini, kus vaba tahte reageering positiivsele väljundile kujutab endast teed, millel me ise saame ennast vabastada pimedusest.

On võtmeasi mõista, et duaalsus ja eraldumine on loonud nii pimeduse kui ka valguse seadused.

Ainult kogemuste kaudu võidame füüsilise kehaga endale jälle tagasi oma Valgus-teadvuse ja Valgus hakkab meid siis jälle täitma, seeläbi saame ka oma sagedust tõsta.

Kuid meile on kasulik õppida vaatlema negatiivset jõudu ja saama teadlikuks selle jõuga seotud mõtetest, kui need tulevad meie kehasse, nii et saame need ära tunda, vajadusel peatada ja muundada. Ei ole midagi sellist, mida hing ei suudaks teha, olgu see kasvõi oma keha tervendamine.

Üks asi, mis aitab rakutasandil vibrat tõsta on huumor. Kui Sa naerad, reageerib sellele kogu keha – naeru vibratsioonilisest võnkest kehas, lihaskokkutõmmete ja hormonaalstuktuurideni välja.

Kui sa kord oled saavutanud puhastunud meele, siis sa ei vibreeri enam samas taktis madalate vibratsioonidega. Negatiivset pole kindlasti vaja karta. See lihtsalt ON. Ja on osa tervikust.

Naudi kiiret voogu, aga hoia ennast pinnal. See tähendab märkamist, kui oled väsinud, endale aja leidmist ning enda sees armastuse ruumi hoidmist. Mais tuleb üllatusi!

Lisan siia ühe hea mantra, mis aitab näha negatiivses tervikut ja manifesteerida kõike head:

Lahkust ja koos-tunnet!

Autor: Liisa-Indra Pajuste

Allikas: Banaanisaar.ee


Seotud