Anna endale aega: käimas on keerulise energiaga periood

Praegu energia survestab ja võib tunduda raskena, nagu puudub võimalus teha ja saavutada seda, mida soovitakse. Kui Sul on vaja midagi teha, siis parem on see jaotada etappideks ja astuda edasi pisemate sammudega. Parandada midagi asjade käigus pole võimalik, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Praegu võib tekkida tunne, et Sa nagu midagi tassid enda järgi, kui samas kõik see, mis praegu toimub, lammutab kõik, mis on vana, mis rohkem ei toimi ega toeta. See on puhastuse energia, mis näitab Sulle, kes sa tegelikult oled ja mida tahad.

Sa võid avastada, et see, mis varem Sind rahuldas, seda on vaja muuta. Koos sellega tuleb ka muuta enda käitumist või enda mustreid. See, mis on varem Sind rahuldanud võib muutuda vastuvõtmatuks ja ei saa rohkem sellega leppida. Võib juhtuda nii, et sa muudad oma suhtumist inimestesse, kellega oled teinud koostööd. Nad võivad tunduda Sulle lausa ebameeldivad.

Samas energia toetab ja ei luba Sul kukkuda. Sinu elus formeerub midagi stabiilset, mis on sinu tugev tagala ja praegu kaob vaid see, millele Sa toetuda rohkem ei saa. Samas praegu on keeruline midagi globaalset muuta enda elus, lihtsalt on selline periood ja sellega praegu tuleb leppida. Kuid igas asjas on võimalik näha asja pointi või tuuma. On raskem teha muudatusi, kui mingi idee just praegu on pähe tulnud.

Kui Sa varem oled midagi algatanud, siis seda pole võimalik peatada, isegi kui Sa mõtled ümber. Kui praegu Sinu elus midagi hävib või laguneb, luba selle protsessil juhtuda, samas tekib su ellu midagi uut, millele Sa saad toetuda. Seda eriti suhete valdkonnas.

Muutlik on see, kuhu Sa suunad oma tähelepanu, ehk kõige rohkem kaob ja hävib see, millele Sa suunad enda tähelepanu, kuid samas saad märgata, et see, mis on Sulle tähtis ja vajalik on puutumatu, ehk nii sa teed koostööd energiatega.

Ära oota kiireid tulemusi, need on aeglased protsessid. Tegele oma igapäevaste asjadega. Ära kiirusta parem suuna oma tähelepanu oma teekonnale, mitte sellele kui kiirelt ja osavalt Sa asju teed. Praegu on tähtis aeglane edasiliikumine. Füüsilisel tasandil võid tunda uusi erinevaid seisundeid ja kuidas Sa nad läbi elad, see sõltub Sinu enda suhtumisest. Peamine, ära võitle endaga ja oma kehaga. Usalda!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad muutused, mis nõuavad harjumist ja kannatlikkust

JUPITERI HOROSKOOP: Loe, kuidas mõjutab õnneplaneedi liikumine Kaljukitse märki just sind!

INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS DETSEMBRIKS: otsitakse midagi, mis šokeerib ja pakub pinget

Seotud