Anastasia: Põliskodud on kõige imelisem leid, et ühendada kõik maailma inimesed rahu ja loomise teele

Siberi taigas elav ebatavaline naine Anastasia saadab inimkonnale Vladimir Megre vahendusel teavet, kuidas luua armastuse energiat, harmoonilist ja loodusega kooskõlas elu, rahumeelset maailma ning üheks selliseks võimsaks viisiks on oma põliskodu loomine.

“Armastus on kosmiline olend – elav, mõtlev, kõrge intellektiga. Ta on ülimalt võimas. Üksnes armastus suudab iga inimese viia kõrgeima õilsuseni. Mitte raha ega mõni palee, vaid üksnes inimesele kui loojale kingitud tunne – armastuse seisund,” sõnas Anastasia raamatus “Armastuse kombestik”. Müstilise Siberi metsades loodusega täielikus kooskõlas elava kaunitari maailmavaate ja tarkused on kirja pannud peagi Tallinnat külastav Vene autor Vladirmir Megre, kelle jaoks kohtumine selle erilise naisega sai elumuutvaks kogemuseks.

Armastusel on ülim jõud maailmas!

Meie tsivilisatsiooni inimestel õnnestub küll puudutada armastuse energiat, kuid reeglina ei jää ta inimeste juurde. Armastus kui kosmiline olend vajab ruumi, et aidata armunutel luua oma tulevasele perele armastuse atmosfäär, kus Armastus võiks ringi lennelda. Anastasia on selleks võimaluseks pakkunud PÕLISKODU.

Põliskodu – see on üks hektar maad, kuhu kahekesi oma väljavalituga enne abiellumist – ei embusi, ei suudlusi, vahekorda astumisest rääkimata! – luuakse ühiselt oma tulevasele perele armastuse atmosfäär – see on kõik vajalik parimaks toitumiseks, parimaks puhkuseks, parimaks ühenduseks kõiksuse ja looduga. Nii toimides kasvab armastuse tunne mõõtmatult. Ühine looming saab sellises suure ja avara armastuse energiaga koostöös imeline, millele pole võrdset! Parima paigana oma perele ja Armastusele. See loomine võib kesta 1-2 aastat, alles siis abiellutakse. Seda tunnete müriaadi teavad vaid need, kes selle läbi on teinud. Sellisesse peresse jääb Armastuse energia püsima ja kasvab, selle pere sära ja loovus soojendab kõike neid ümbritsevat läbi elu.

Anastasia lihtsad sõnad lähevad paljudele südamesse

Kellele on võõras unistus – leida tõeline armastus, mis jääks püsima? Kes ei sooviks sõdade lõppu, kurjuse maailma kadu? Kes ei igatseks kaunist, sisukat, hingestavat elu kaunis puhtas ümbruses, puhtas looduses? Anatasia sõnad Vladimir Megre poolt väljaöelduna helisevad imelise jõuna väga paljudes inimsüdametes üle kogu maailma.

Kui kahekesi luuakse oma põliskodu, ei saa midagi mõttetut ja alandavat olemaski olla

Anastasia sõnad on kõik lihtsad, jõudu andvad, praktilised ja innustavad.Tema unistus – anda inimestele kogu maailmas tagasi nende väärikus ja sünniõigus olla täieõiguslikud, täispotensiaaliga Jumala lapsed paradiislikult kaunil planeedil Maa, on leidnud miljoneid toetajaid tegudes, ta liigub ja leiab üha rohkem kaasalööjaid üle maailma. See unistus on nii kaunis ja suurimaks eeskujuks on Anastasia ise oma eriliste võimete, lõppematu headuse ja tarkusega ja eluga taigas, oma “taltsutatud” loodusega, Jumala loominguga, millega tal on otseside ja mille toimimist ta tunneb ja teab ning mida meie kõigiga läbi Megre raamatute jagab.

“Ma olen inimene, olen naine,” ütleb ta. Ja Jumala kohta ütleb Anastasia, et Jumal ei oota inimestelt halamist, vaid koostööd ja rõõmu ühisest loomisest! Põliskodud on kõige imelisem leid, et ühendada kõik maailma inimesed rahu ja loomise teele, koostööle elava Jumalaga, et aidata inimkonnal välja tulla raha mõjust, sõdadest ja biorobotiteks muutumisest, tehnokraatia ponnistustest, “tsiviliseerituse” lootusetust tupikust.

Neljapäeval, 27. augustil kell 17 külastab Anasatasia raamatute sarja autor Vladimir Megre Tallinna ning jagab oma teadmisi ja vastab lugejate küsimustele Vene kultuurikeskuses toimuval lugejakonverentsil “Elu loomine”. Uuri lisa sündmuse kohta kodulehelt siberiseeder.ee ja jaga sõpradega facebookis ning osta pilet Piletilevist.

Vaata ka kirjaniku kodulehte www.vladimirmegre.com ja eestikeelset raamatusarja “Venemaa helisevad seedrid”

Autor: Maia-Reta Trampärk

Seotud