ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS: Mis ootab sind küünlakuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile veebruariks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Veebruar on muutuste ja arengute kuu. Kõik, mis seni paigal seisnud ja takistanud edasi liikumist, hakkab nüüd muutuma ning ilmnevad uued asjaolud ja nüansid, mis toovad uut hingamist ja värskeid plaane. Kuna muutused saavad olema üsna murrangulised, siis võid tunda ka kerget segaduse ja ärevuse tunnet. Sa ei tea, mis sind ees ootab ja seetõttu kardad minevikust täielikult lahti lasta. Võta endale aega, et oma tunnetege tegeleda. Just nimelt hirm ongi see, mis enamasti takistab meil täiel rinnal elamast ja oma eesmärke saavutamast. Tihti on see hirm alusetu või tekkinud sinu alateadvusse kinnistunud teemadest. Püüa olla võimalikult avatud ja katsu näha suurt pilti. See lihtsustab sul ka arusaamist, kuhu suunas oled liikumas. Kui suudad murda välja oma mustrist ning ei lase end takistada hirmudest, siis just nüüd on sul suurepärased võimalused selleks, et saad soovi korral oma elu paljusid valdkond tervendada ja viia uuele tasandile.

Maagilist veebruari!

Loe, milliseks kujuneb veeruaris sinu töö- ja armuelu ning tervis!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Sel kuul ootab sind ees õppetund, kus pead suutma anda oma kallimale piisavalt hingamisruumi ja vabadust. See ei ole sulle lihtne, kuna oled emotsionaalne ja vajad palju toetust, armastust ja tähelepanu. Kuid ometi pead meeles pidama, et ennekõike olete mõlemad eraldi indiviidid ning selleks, et suhe saaks õitseda, peavad mõlemad osapooled tundma end hästi, vabana ja nii, et nende vajaduste karikas oleks igas mõttes täis.

Küllus. Praegu on aeg, kus tasub pingutada ja anda endast parim. Sinu saavutusi märgatakse ning tänu sellele võid saada nii mõnegi põneva pakkumise, mis aitab sul oma oskusi rakendada ning ka sissetulekuid kasvatada.

Tervis. Nüüd on aeg tegeleda oma tunnetega. Kui oled olnud solvunud, pettunud või pahane, ning ei suuda neid emotsioone endast vabastada, siis võivad pikapeale endast tervisehädad märku andma hakata. Leia viise, kuidas lasta negatiivsusel minna ning leia taas hingerahu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjade osas peaksid nüüd ette võtma mõned muutused. Kui oled tundnud, et sinu suhtes valitseb seisak, siis on nüüd aeg ette võtta selgitav vestlus. Ava oma süda, anna teada oma ootustest ja soovidest. Vaid nii saad sa saada seda, mida soovid. Kui oled vallaline, siis on nüüd aeg muuta midagi oma rutiinis. Tee midagi sellist, mida pole varem teinud, käi kohtades, mida pole varem külastanud. Just väljaspool oma tavalist rada on sul võimalus kohata oma tulevast.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab ees hea kuu. Kui soovid karjääriedelil tõusta, palgalisa küsida või lihtsalt oma saavutustega silma jääda, siis kõigeks selleks on nüüd õige aeg. Panusta korralikult ja sa ei saa ka tulemuste üle kurta. Praegu saad kõike vastu just selle mõõdupuu järgi, millega omalt poolt panustad.

Tervis. Praegu on väga oluline, et sa kuulaksid oma keha. Kui tunned, et oled väsinud, siis anna endale puhkust. Ära suru oma vajadusi alla sellepärast, et töö vajab tegemist või et oled kellelegi midagi lubanud. Sea iseennast ja oma vajadused esiplaanile, sest kui tervis on korras, siis saab elus ka kõik muud asjad joone peale.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees väga põnev kuu. Kui oled juba suhtes, siis on oodata arenguid ja muutusi, mis viivad teie omavahelise suhte uuele tasandile. Võimalik on tulevikuplaanide tegemine ning ühiste reiside või ettevõtmiste planeerimine. Kui oled vallaline, siis tasub silmad lahti hoida lühematel ja pikematel reisidel. Loo julgelt uusi tutvusi, sest just sealt võib välja kasvada armastus.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas on ees ootamas positiivsed arengud. Soovi korral on nüüd võimalik vahetada töökohta või leida võimalus lisaraha teenimiseks. Sinu ees on avatud mitmed võimalused, hoia silmad lahti ja suhtle inimestega. Just läbi isiklike kontaktide saad uusi põnevaid pakkumisi.

Tervis. Nüüd pead oma tervise eest hoolitsemise esiplaanile seadma. Vaata üle, kas sa toitud korralikult, kas annad endale piisavalt puhkust ja kas sinu meel on rahulik. Just ülemõtlemisest ja stressist tekivad nüüd tervisehädad, mis võivad sind kimbutama tulla. Leia võimalus lõõgastuda ja oma vaim terve hoida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Südameasjade osas on sind ees ootamas uued algused. Võid kohata kedagi, kes ei jäta sind külmaks ja kelle suhtes ka sina huvi üles näitad. Kui oled suhtes, siis peaks omavaheline läbisaamine partneriga paranema ning ebakõlad lahenema. Praegu suudad oma soove suurepäraselt manifesteerida, seega unista suurelt ja universum aitab sinu soovide täitumisele kaasa.

Küllus. Oma töö- ja rahaasju tuleb nüüd kindla kontrolli all hoida. Töö osas tasub nüüd olla eriti täpne ja püüdlik, kuna vead on kerged tekkima. Rahaga tasub olla kokkuhoidlik, suuremaid väljaminekuid tasub vältid. Samuti ei maksa laenu võtta ega hasartmänge mängida.

Tervis. Tervise osas tasub nüüd olla tähelepanelik. Jälgi, mida sa sööd, palju sa puhkad ja palju liigud. On oluline, et mõne tervisehäda ilmnemisel pööraksid sellele piisavalt tähelepanu ja konsulteeriksid ka arstiga. Probleemid ei möödu iseenesest ning sinu enda suhtumine ja tegutsemine võivad su heaolus paljugi muuta.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Nüüd tuleb sul täielikult oma südant usaldada. Kui tunned, et sinu suhe vajab parandamist või pead oma partneriga maha pidama selgitava vestluse, siis tee seda. Kui aga tunned, et kõik on hästi, siis nii ka on. Usalda oma sisetunnet ja lase sel end õnneliku ja harmoonilise suhteni juhatada. Kui oled allaline, siis on sul nüüd võimalus kohtuda kellegi uue ja huvitavaga just läbi ühiste sõprade.

Küllus. Töö- ja rahaasjades osas on nüüd ees ootamas pisut pingelisemad ajad. Järske muutusi ei tasuks praegu ette võtta, sest asjad ei pruugi minna nii nagu sa loodad. Hetkel tasub koguda infot, teha plaane ja uurida võimalusi. Kui soovid ette võtta karjäärimuutust või teha mõni oluline finantsotsus, siis lükka see võimaluse korral pisut edasi.

Tervis. On aeg võtta end korralikult käsile ja alustada enda ees hoolitsemisega. Seda just selleks, et hoida ka edaspidi oma tervis ja enesetunne head. Ei ole tarvis end liigselt tagant piitsutada, kui see sulle stressi tekitab. Sinu jaoks on oluline just see, et leiaksid kuldse kesktee ja mõõdukuse.

Küllus. Tööalaselt on hea aeg neil, kelle amet on seotud loovusega – kirjanikud, kunstnikud, fotograafid, disanerid jne. Just nüüd on oodata suuremat sorti inspiratsioonipuhanguid. Raha osas on samuti huvitav aeg. Nüüd võid saada mõnelt sugulaselt või vanalt tuttavalt kas mõne väärtusliku kingi, päranduse või nõuande, mis osutub kasulikuks.

Tervis. Sel kuul pead tähelepanu pöörama sellele,

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind sel kuul ees midagi põnevat. Sinu teele satub mitu uut ja huvitavat inimest, kes sind köidavad ja pakuvad vastakaid emotsioone täis mõtteainet. Kas neist tutvustest ka midagi enamat kui põgus romantiline unistus saab, on suuresti sinu teha. Pead enda jaoks selgeks mõtlema, mida praegu oma ellu soovid. Kui jõuad kindlale otsusele, siis tee julgelt oma käik, sest kaotada pole midagi.

Küllus. Tööl saad nüüd ülesandeid, millega toime tulemiseks pead ammutama lisateadmisi ja õppima lisaks uusi töövõtteid. Võimalikud on ka uued tööpakkumised ja projektid, millesse soovitakse sind kaasata. Ära nõustu nendega lihtsalt viisakusest, vaid ikka ainult siis kui tunned, et see pakub sulle põnevust ja kaasalöömissoovi.

Tervis. Sinu keha ja meel võivad vajada mõningast tähelepanu. Ilmselt ei puutu sa kokku küll millegi tõsisega, kuid võid siiski vajada mõne spetsialisti poole pöördumist, olgu selleks siis hambaarst, massöör või mõni terapeut. Igal juhul ära lükka endaga tegelemist edasi, vaid reageeri kohe.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Südameasjad saavad olema sel kuul igas mõttes esiplaanil. See käib nii romantilise armastuse kohta, kui ka suhete kohta oma kallite lähedastega. Romantiliste suhete osas tasub nüüd eriti tähelepanelik olla ja oma silmad lahti ning süda avatud hoida. Tunned, et praegu saad erilisi märke, mis juhatavad sind armuasjades ning lasevad sul kergesti omandada õppetunde ning liikuda just sinna suunda, mis teeb su hingele rõõmu.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees edu siis, kui suudad olla hea meeskonnamängija. Just ühised ettevõtmised ja projektid laabuvad eriti sujuvalt ning toovad ka loodetud edu. Rahaliste ettevõtmiste osas võib sind ees oodata mõni suurem ost. Kui suudad seda ise finantseerida, siis on kõik hästi. Kui aga pead laenu võtma, siis mõtle hoolega järele, kas sul on ikka seda vaja.

Tervis. Nüüd pead lubama endale kindlasti väikese pausi või puhkuse, mis laseb sul end uuesti energiat täis laadida. Sa oled olnud viimasel ajal korraliku pinge alla ning selleks, et vältida sellest tuleneda võivaid tervisehädasid, pead aja teadlikult maha võtma.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Suhete osa on sel kuul oodata arenguid ja energiate liikumist. Kui oled suhtes, siis tasub võtta endale aega, et koos partneriga midagi huvitavat teha, mis liidaks teid tugevamini ühte ja suurendaks lähedustunnet. See on eriti oluline, kuna just praegu on oht selleks, et tekivad suhtekolmnurgad. Kui oled vallaline, siis võid kohata kedagi huvipakkuvat ning asjad võivad teie vahel ka üsna kiiresti särisema hakata.

Küllus.

Tervis. Kui sa soovid, et sinu enesetunne oleks parem, siis pead panema suuremat rõhku rahule, stabiilsusele ja tasakaalule. Sa pead võtma enda eest hoolitsemise prioriteediks number üks. Vaata üle, kas lubad endale piisavalt und, liikumist ja tervislikku toitu. Kui ei, siis hakka juba täna tegutsema ja vii ellu mõned muutused.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Kui oled suhtes, siis tunned, et tahad värskust, uudsust ja vaheldust. Leia võimalus seda koos partneriga praktiseerida. Kui oled aga vallaline, siis juhib sind sel kuul kirg ja lõbujanu. Sa ei otsigi nii väga kindlat suhet, kui soovid just elu nautida ja kogeda kõige head ja huvitavat, mis sinu teele satub.

Küllus. Tööasjade osas võib sel kuul ette tulla pingeid. Katsu jääda rahulikuks ja mõelda, enne kui midagi ütled. Nii väldid konflikte ja soovimatuid situatsioone. Praegu tuleb lihtsalt anda oma parim ja pisut oodata, peagi saab see plahvatusohtlik olukord oma lõpu. Sissetulekute osas ei saa sa küll kurta, kuid väljaminekud kipuvad olema suuremad kui tahaksid. Seega, leia võimalus oma kulusid kontrolli all hoida.

Tervis. Sel kuul pead lubama endale piisavalt füüsilist liikumist ja värske õhu käes viibimist. Just loodusega ühenduses olemine toob sulle hea enesetunde, tervise ja annab piisavalt motivatsiooni, et igapevaelu tööde ja tegemistega hakkama saada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osa ootab sind ees kuu, kus kõik liigub pigem vaikselt ja tasapisi. Tundub, et selline asjade käik isegi sobib sulle hetkel, kuna sa vajad aega, et iseenda tunnetes ja mõtetes selgusele jõuda. Praegu ei tasu ühtegi väga pöördelist otsust oma suhte ja armuasjade osas ette võtta, kuna näed asju pisut mustemates värvides kui tavaliselt.

Küllus. Sel kuul tuleb sul käised üles käärida ja endast parim anda. Tulemused tulevad vaid kõva töö ja korraliku panustamisega. Samas, kui teed tööd ja näed vaeva, siis on oodata ka korralikku sissetulekut. Praegu on aeg selleks, et investeerida ja raha paigutada, mitte seda lihtsalt kulutada.

Tervis. Sinu enesetunne ja tervis võivad sel kuul muret valmistada. Ära jää ootama, kuni asjad päris hulluks pööravad, vaid külasta arsti, räägi oma murest ja lase vajadusel mõned analüüsid teha. Ise omaltpoolt võiksid muidugi järgida elementaarseid tervise eest hoolitsemise reegleid – piisav puhkus, palju värsket õhku ja tervislik toit.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind sel kuul ees oluline õppetund, mis on seotud oskusega hinnata seda, mis su elus olemas on ning sellega, kuivõrd sa oskad seda väärtustada. Kui oled suhtes, siis satud situatsioonidesse, mis võivad panna sind oma suhet uue nurga alt nägema. Kui oled aga vallaline, siis võivad su silmad ja süda avaneda juba mõne sinu elus olemas oleva inimese suhtes.

Küllus.

Tervis. Nüüd pead tegelema taas üles kerkinud vanade tervise- ja hingehädadega. Sinu heaolu sõltub suuresti sellest, kui palju sa oled oma tunnetega sinapeal. Kui ikka mõni asi väga häirib, siis ära jätka hambad risti kannatamist, vaid lahenda see olukord. Vaimsed piirangud võivad tekitada füüsilisi probleeme.

Loe lisaks: Taevased sõnumid: 11 head soovi sinu kaitseinglitelt

5. veebruaril algab Kollase Maa Sea aasta | Loomamärkide horoskoop

Mai-Agate Väljataga: juhuseid kui niisugused, ka kõige pisemaid, ei eksisteeri!

Seotud