ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud veebruar ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata järgi, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja tervise osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjades pead laskma asjadel areneda omasoodu. Ära survesta ega kiirusta tagant midagi, sest kõik vajab täiuslikuks küpsemiseks aega. Sel kuul võib keegi naissugulane, olgu selleks siis ämm, ema või õde liigselt sinu armuelu korraldama kippuda. Ära karda konkreetseid piire paika panna, kustmaalt ei peaks keegi sinu eraelus kaasa rääkima.

Küllus. Töö ja edasiminek sõltub suuresti teistest ja otsustest, mis on alles langetamisel ja mida pead ootama. Kuna lõpptulemus on sinu jaoks positiivne, siis ära ole kärsitu, vaid kasuta vahepealset aega selleks, et keskenduda käesolevale hetkele. Raha osas tasuks oma väljaminekutel silm peal hoida. Ühtegi riskantset tehingut ei maksaks teha. Kui sul on plaanis mõni pikaajalisem investeering, nagu näiteks kinnisvara soetamine, siis see tasub end ära.

Tervis. Võid tunda, et oled väsinud, või märkad, et väikesed terviseprobleemid kerkivad aeg-ajalt üles, kuid ära hakka muretsema. Võta seda kui märguannet hakata enese eest paremini ja teadlikumalt hoolitsema. Sinus on palju jõudu ja tarkust, kuidas enda vaimne ja füüsiline tervis taas harmooniliseks muuta.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Nüüd on suurepärane aeg selleks, et hakata teadlikult tegelema armastuse energia suurendamisega. Ole tänulik kõige eest, mis sinu elus on, tee ruumi oma partnerile, tähista armastuse tunnet iga päev. Seda nii siis, kui oled suhtes, kui ka siis, kui oled vallaline ja alles ootad oma unistuste kallima saabumist.

Küllus. Tööalaselt ootab ees aeg, kus asjad liiguvad oodatust paremini. Sel kuul võiksid tegeleda sellega, et tugevdad ja parandad suhteid töökaaslaste, partnerite ning ülemuse või alluvatega. Mida paremini üksteist mõistetakse ja mida enam tunnetatakse, et mees-konnatöös peitub edu võti, seda paremini sujuvad kõigi jaoks asjad. Raha läheb sel kuul ehk välja rohkem, kui oled planeerinud, kuid samas ei saa ka sissetulekute üle kurta. Kõik on tasakaalus.

Tervis. Sinu jaoks on sel kuul hästi oluline see, et suudaksid stressi endalt maha laadida ja olla ühenduses maa ja loodusega. Looduses viibimine, värske õhk, soojendav toit ja meelt rahustavad praktikad aitavad sul tulla tagasi oma keskmesse ja leida üles vajalik tasakaal.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Kui sa oled pikaajalises suhtes, siis praegune aeg toob uusi tuuli, võimalusi üle saada mineviku ebakõladest ning võtta üheskoos partneriga ette midagi, mis tugevdaks suhet ja lähendaks teid üksteisele veelgi enam. Kui oled vaba ja vallaline, siis ole ise aktiivne ja suhtle inimestega, et anda armastusele võimalus saabuda. Tegele nende asjadega, mida naudid – leia mõni uus hobi, omanda mõni uus teadmine või oskus. Just läbi sellise tegevuse, mis avab sinu südame, jõuab ka uus kaaslane su ellu.

Küllus. Sinu oskused ja vilumus pannakse nüüd proovile. Anna endast parim ja pööra tähelepanu ka detailidele, sest just väikeste asjade täiuslikkusest luuakse suurepäraseid ja hästi toimivaid lõpptulemusi. Kui otsid uut töökohta, siis peaksid saama häid uudiseid. Ka raha osas ei peaks sa sel kuul muretsema, sest sissetulekud on rõõmustavad.

Tervis. Sinu ülesandeks on leida endas rahu. Kipud oma tervise pärast muretsema ja seetõttu endale erinevad ebameeldivaid stsenaariume ette kujutama. See aga ei aita sind mitte kuidagi. Tegele parem sellega, et tervisemuredele võimalikult hea ja sulle sobiv lahendus leida. Pöördu mõne vastava ala spetsialisti poole, toitu tervislikult, puhka, vähenda stressi. Tee kõik, mis on sinu võimuses, kuid ära mõtle üle.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Nüüd on aeg kogeda suuri tundeid ja lasta end armastusel kaasa haarata. Luba oma emotsioonidel valla pääseda, üle voolata ja end uuele tasandile kaasa võtta. Näed, kuidas asjad sinu jaoks paremuse poole pöörduvad, olgu selleks siis välised muutused või sisemine taipamine ja arusaamine, mis kasvatab tänulikkust ja suurendab õnnetunnet. Kui oled vallaline, võid nüüd kohtuda kellegi äärmiselt õrna hingega ja romantilise inimesega.

Küllus. Praegu võib sulle tunduda, et tööasjad võiksid ehk paremini edeneda, sest oled omalt poolt selleks ju kõik teinud. Jätka samas vaimus, sest isegi kui sa praegu ei näe veel oodatud tulemusi, liiguvad asjad siiski väga jõuliselt ja üsna pea näed, et su pingutused tasusid kuhjaga ära. Raha osas peaksid olema üsna kokkuhoidlik. Kindlasti väldi igasuguseid hasartmänge, laenu võtmist ja ka raha välja laenamist. Kui vähegi saad, lükka sellised asjad edasi.

Tervis. Praegu on sinu sisemine tugevus oma haripunktis. Seega, kui oled soovinud vabaneda mõnest halvast harjumusest või lihtsalt alustada tervislikumate eluviiside juurutamist, siis selleks on suurepärane aeg. Suudad dieedist kinni pidada, regulaarselt trenni teha ja positiivselt mõelda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Nüüd võid tunda, et isegi kui oled paarisuhtes, siis vajad aega selleks, et tegeleda iseendaga. Sa pead enda jaoks selgeks mõtlema, mis on sinu soovid, kas oled hetkeolukorraga rahul ning kas sul on kaaslasega ühine nägemus tulevikust. Peaksid võtma endale aega ning andma ka oma kaaslasele piisavalt vabadust, mõistmaks, mida ta tahab ja mida mitte. Kui oled vallali-ne, siis on praegu õige aeg manifesteerida oma unistuste kaaslane enda kõrvale.

Küllus. Tööalaselt võib sind oodata ees lühiajaline seisak, mille osas sa ise ei saa mitte midagi teha. Ainus, mida teha saad, on olla kannatlik ning mitte kaotada lootust. Kui tunned, et mõni asi viibib nii kaua, et sul hakkab juba kerge paanika tekkima, siis katsu leida võimalusi rahunemiseks. Kõik see, mis praegu toimub, laabub nii, et sellest ei teki sulle suuremaid ega pikaajalisi probleeme. Mida rahulikum oled, seda lihtsamini selle aja üle elad.

Tervis. Nüüd pead viima tasakaalu neli põhielementi: tuli, vesi, õhk ja maa, mis tähistavad sinu tahet, hinge, vaimu ja keha. Sinu heaolu sõltub suuresti sellest, kuidas oma jõuvarude ja sisemise tugevusega ümber käid. Tunneta, mis on sinu jaoks õige, millest sa puudust tunned või mis on sinu jaoks oma aja ära elanud ning mis enam ei toimi ja võib sinu elust lahkuda. Just iseennast kuulates suudad -oma tervise hoida tasakaalus ja laitmatult toimimas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Kui oled juba suhtes, siis tõusevad nüüd üles teemad, mis panevad sind mõtlema, kas suhe on mõlemale poolele sama-võrra tähtis, kas mõlemad panustavad võrdselt ning kas mõlemad partnerid näevad tulevikku ühtmoodi. Hea oleks omavahel arutada neid teemasid ning saavutada suurem selgus. Kui oled vallaline, võiksid meeles pidada, et raamatut ei tasu kaane järgi hinnata. Sama kehtib ka inimeste puhul. Esmamulje ei ole alati 100% tõsi.

Küllus. Tööalaselt on võimalik midagi juurde õppida, osaleda mõnel koolitusel või kursusel. Igal juhul arendad end sel kuul ning leiad ka n-ö mentori või õpetaja, kellele alt üles vaatad ning endale eeskujuks sead. Oled igati motiveeritud saama veel paremaks ja osavaks selles, mida teed. Raha võiksid pisut kõrvale panna või miks mitte ka millessegi investeerida, olgu selleks siis maal, väärisese või kinnisvara.

Tervis. Kõiges tasub olla mõõdukas. Nii toitumise, töötamise, liikumise kui ka puhkamise osas. Mida enam suudad oma elu tasakaalus hoida, seda suurema tõenäosusega suudad endast eemal hoida väsimuse, stressi ja võimalikud haigused. Ära kaldu liialdustesse, sest need maksavad end praegu kiiresti kätte.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjades ootab ees hea uudis. On võimalik, et sulle tehakse abieluettepanek, otsustad kallimaga kokku kolida või armud kogu südamest. Igal juhul saab see kuu olema sinu jaoks tähelepanuväärne ja toob su ellu kauneid tundeid. Lase end armastusel kaasa haarata ja ava oma süda, et kogeda kõike pakutavat täielikult kohal olles ja teadlikult.

Küllus. Praegu on aeg teha tööd ja vaadata tänulikkusega tagasi möödunule. Hinda seda, mida oled saavutanud, milliseid arenguetappe läbinud ja kuidas omandanud uusi teadmisi ja töövõtteid. On hea aeg kokkuvõtete tegemiseks ja uute plaanide paikapanemiseks. Hinda oma andeid vääriliselt ja sea endale eesmärgid, kus saad tõeliselt särada. Ära alahinda ennast ega oma võimeid. Sinus peitub väga võimekas looja.

Tervis. Enda heaolu silmas pidades võiksid võtta oma igapäevasesse rutiini mõne terviserituaali, mis turgutab nii vaimselt kui füüsiliselt. Sulle mõjub hästi distsipliin ja regulaarne liikumine, toitumine ja uni. Mida enam suudad oma kehale ja meelele pakkuda rahulikku ja tasakaalustatud päevakava, seda paremini sa toimid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Käes on aeg, kus sinu armuelus sünnivad imed. Ole tähelepanelik ja oska lugeda märke. Kui soovid oma ellu suurt armastust, siis alusta sellest, et suhtud endasse hoolivuse, armastuse ja lahkusega. Kui hindad ennast vääriliselt, saabub su ellu inimene, kes oskab ja tahab sind samamoodi väärtustada. Kui oled suhtes, siis saad nüüd võimaluse, kuidas oma kallimaga hingeliselt veelgi lähedasemaks saada.

Küllus. Tööasjade osas vajad kas puhkust või siis uut vaatenurka oma tegemistele. Võid tunda, et oled täiesti rutiini kinni jäänud ning midagi justkui ei muutu. Sinu enda võimuses on see, kas leiad enda jaoks uue perspektiivi ja motivatsiooni või mitte. Kui tunned, et praegune töökoht ei paku sulle enam midagi, siis hakka mõtlema, mis oleks see unistuste amet, mis igapäevast rahulolu tooks.

Tervis. Pead iseenda ja oma vajadused esiplaanile sättima. Tee iga päev midagi, mis mõjuks hästi tervisele ja vaimsele heaolule. Ära võta eesmärgiks olla parim ja perfektne, see lisab ainult stressi. Sinu praegune eesmärk peaks olema progress. Areng, kus iga päev astud mõne sammu tasakaalukama elu ja parema tervise suunas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Nüüd võid tunda, et oled sattunud suhtes olles rutiini, kus mängulisus ja lihtne siiras rõõm on justkui kohustuste varju kadunud. Räägi oma kallimaga ja võtke koos ette midagi, mida naudite ja mida tehes saate üheskoos uusi kogemusi ja elamusi. Kui oled vallaline ja tutvud kellegi uuega, siis enne kui end seod, proovi teada saada, kas selle inimese süda on ikka vaba või hoiab ta endiselt endas tundeid oma endise partneri vastu.

Küllus. Tööasjade edenemise osas mängib sel kuul tähtsat rolli keegi vanem ja kogenum meesterahvas. See on keegi, kes sind toetab ja sinusse igati positiivselt suhtub. Temalt võid saada head nõu või mõjutab ta sinu tegemisi n-ö taustalt. Igal juhul on sul olemas toetaja, kelle peale võid loota. Rahaasjades peaks see kuu tooma positiivseid muutusi, mis lasevad sul oma elu materiaalse poole osas veidi kergemalt hingata.

Tervis. Pead olema ettevaatlik kõige osas, millega on seotud kiirus, terariistad või liiga suured raskused. Võimalikud on kerged vigastused või tähelepanematusest tekkinud õnnetused. Mida iganes sa teed, ole kohal, ole teadlik, pane tähele keha märguandeid ja püüa kõiges olla mõõdukas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjades ootab ees väga põnev aeg. Tunned, et oled heas kontaktis oma sisemiste ürgsete energiatega ning sinu maagiline jõud lausa tõmbab inimesi sinu suunas. See võib olla nii hea kui ka halb. Pead usaldama oma sisetunnet, mis ütleb sulle, mis on eesmärgid, millega sulle lähenetakse. Kasuta praegust aega selleks, et oma armuelus positiivseid ja tõeliselt olulisi eesmärke ellu viia. Kõik need, kes on tulnud vaid sinu aega raiskama, jäta rahuliku südamega kõrvale. Kõik teemad, mis sind ei kõneta, ei ole mõeldud praegusel hetkel sulle.

Küllus. Sind ootab ees aeg, kus pead oma tööasjadega tegeledes pigem loominguliselt ja hingega asja juures olema. Nüüd võid saada põnevaid pakkumisi, mis sind kohe köidavad või mis pakuvad sulle võimalust ametialaselt areneda ja paremaks saada. Ka rahaasjad liiguvad sel kuul kenasti. Sa võid saada kusagilt rahasumma, millest olid just puudust tundnud.

Tervis. Nüüd on aeg tegeleda negatiivsete emotsioonide vabastamisega. Kui oled olnud kellegi peale pahane või solvunud, kui tunned, et sulle on tehtud ülekohut või sind ei austata piisavalt, siis tegele nende emotsioonidega ja õpi neist lahti laskma. Eriti oluline on seda teha, kui oled pikka aega hädas olnud mõne tervisehädaga või kui sul on mõni krooniline haigus. Koos seisvate ja blokeerivate tunnete vabaks laskmisega võid vabaneda ka füüsilises kehas olevatest probleemidest.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sinu südameasjade osas on üsna pöördeline aeg. Üles kerkivad minevikust pärit lahendamata jäänud teemad ja allasurutud emotsioonid, aga ka soovid ja lootused, millel pole varem olnud võimalust. Kui sa endale ja teistele andestad, siis vabanevad vanad pinged ja sinu süda avaneb. See on just see pinnas, millest saab võrsuda suur, puhas ja tõeline armastus.

Küllus. Sa võid tunda rahulolematust, kuid sa ei saa eeldada, et kõik iseenesest muutub või laabub. Muidugi võid sa oma arvamust avaldada, kuid selle kõrval saad sa ka ise olla paindlikum. Kui sa ei saa muuta ümbritsevat maailma, siis pead muutma oma suhtumist sellesse. See on ainus lahendus. Rahaliselt ei saa see kuu olema kõige kergem. Leia viise, kuidas oma väljaminekuid vähendada või suuremaid kulutusi edasi lükata.

Tervis. Oled enda eest korralikult hoolitsenud ja nüüd tunned, et see on ka ära tasunud. Sinu tervis peaks olema korras ning ka üleüldine vorm hea. Ainus, millega võiksid veel tegeleda, on stressitaseme vähendamine ja meelerahu suurendamine. Lased kohati ärevad mõtted liiga suureks paisuda, mis pole pikas plaanis ei meele ega keha jaoks hea.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Nüüd pead oma armuelu uue ja värske pilguga üle vaatama. Räägi kaaslasega oma soovidest, eesmärkidest ja unistustest. Proovi uusi asju, mis lõhuks rutiini ja ärataks üles seisakust, millesse oled igapäevaste kohustuste ja tegemiste kõrvalt jõudnud. Sinu ellu võib saabuda ka mõni endine kallim, kes soovib suhet üles soojendada. Mõtle hoolega järele, enne kui talle võimaluse annad, sest endised kallimad on endised ju mingil kindlal põhjusel.

Küllus. Sul on uudsed ideed ja lahendused, mida ümbritsevad inimesed esimese hooga ei toeta. Ära lase end sellest häirida, vaid usu endasse. Kui sa tead, mida teed, siis võid alati endale kindlaks jääda ja maailmale tõestada, et saad hakkama. Praegu oleks hea aeg alustada ka oma ettevõtte või mõne projektiga, mis on päris sinu. Nagu öeldakse, kes ei riski, see šampust ei joo.

Tervis. Oma uskumustega suudad sa kujundada oma maailma ning ka oma vaimse ja füüsilise tervise. Vaata enda veendumused ja vaated üle. Mõtle järele, kas oled mingid tunded endast eemale tõuganud või neile oma südame sulgenud. Sa oled ise oma maailma looja, seega keskendu positiivsele.

Allikas: Alkeemia Taroskoop 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.