ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile küünlakuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Veebruar toob kaasa uue ja värske hingamise. Tunned, et oled end kogunud ning valmis taas tegelema enda arenguga. Leia endale iga päev mõni tegevus, mis sind edasi viib, olgu see siis vaimses või füüsilises plaanis. Eriti hea on sel kuul keskenduda oma tööasjade või õpingute peale, sest just neis valdkondades on näha positiivseid progresse. Tasub olla optimistlik, sest tõenäosus, et mõni sinu pikaajalistest unistustest täitub, on suur.

Töö- ja rahaasjad saavad sisse uue hoo. Sul võib olla küll palju tegemist ja toimetamist, kuid see kõik on teatud kindla eesmärgi nimel. Võid kokku puutuda ka konkurentidega, kuid need ei suuda sind kahjustada, ehk ainult annavad hoogu, et sa veelgi pühendunum oleks. Seoses sellega peaksid suutma ka hoida eneseusku üleval, sest just läbi endasse ja oma võimetesse uskumise suudad sa edu saavutada. Kui kõik soovitu ei tule sinu juurde üleöö, siis ei maksa oma indu kaotada. Just läbi järjekindluse ja pühendumise jõuad selleni, millest oled unistanud.

Armuasjade osas ootab väga hea kuu ees neid, kes on vallalised. Just nüüd kohtuvad “õiged” inimesed üksteisega ja leitakse see ühine keel, mis seob. Inimesed on avatumad, aktiivsemad ja altimad üksteisega suhtlema. See omakorda loob sidemeid, mis lähendavad ja loovad pinnase sügavamatele tunnetele. Kui oled suhtes, siis tasub sel kuul panustada oma aega ja energiat sellesse, et partneriga veelgi lähedasemaks saada. Kui esimene suurem kirg on möödunud, siis võiks tunded taas üles äratada ja nautida rohkem üksteise seltsi.

Tervise osas peaksid sel kuul jätkama samm-sammult uute ja tervislike harjumuste sisseviimist. Ära oota kiireid tulemusi, sest nii on oht pettuda ja kõigele käega lüüa. Pigem juuruta endasse käitumisnorme, mis toovad sulle just pikemas plaanis kasu. Kindlasti peaksid need tervise eest hoolitsemise viisid olema sellised, mida tõeliselt naudid ning oluline on ka pakkuda endale piisavalt vaheldust, et rutiin indu ei tapaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Südameasjade osas pannakse sel kuul sinu kannatus proovile. Sa pead mõistma, et teiste tundeid ja valmisolekut ei saa tagant sundida. Kuid ootamine ja mõistmine ei ole alati just kõige lihtsamad. Kui mõistad, et see, mis juhtuma peab, juhtub nii või teisiti, siis suudad end ka rahustada. Hoia oma eesmärgid silme ees, kuid anna asjadele aega omasoodu areneda.
Küllus.Tööalaselt ootavad sind uued väljakutsed, mis pakuvad värskust ja vaheldust. Tunned soovi saavutada olulisi eesmärke, kuid samas hindad sa ka stabiilsust ja majanduslikku turvalisust, seega väldid hulljulgeid otsuseid ja valikuid. Kui suudad säilitada tasakaalu ning oled järjepidev, siis suudad sa lausa mägesid paigast liigutada.
Tervis.Enda heaolu eest hoolitsed nüüd hästi. Sa kuulad oma keha ja tegutsed vastavalt selle soovidele. Juhul kui tunned, et vajad mõne terapeudi nõu või abi, siis ära viivita. Muidugi tasuks sul pidada ka kinni spetsialisti ettekirjutustest. Kui suudad hoida korralikku režiimi, siis on peagi näha ka tulemusi.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Suhete osas pead nüüd järgi mõtlema, kas sa oled oma soovide ja ootuste osas realistlik või on su latt nii kõrgele seatud, et keegi ei suuda seda ületada. Kõigepealt vaata, kas sa oled iseendaga rahul ja suudad end armastada ja aktsepteerida sellisena nagu oled. Siis kui enesearmastusega on kõik korras, saad alles teistele midagi pakkuda.

Küllus. Tööalaselt oled oma eluga hetkel sellises kohas, kus võiksid tunda rahulolu ja rõõmu oma saavutuste üle. Sind hinnatakse sinu oskuste tõttu ning soovi korral võid praegu astuda samme mööda karjääriredelit ülespoole või asuda hoopis mõne uue alaga tegelema. Ainus, millele peaksid hetkel tavapärasest rohkem tähelepanu pöörama on see, et sa pead vastu võtma otsuseid ning olema seejuures endas 100% kindel. Asjad ei teki ega kao sinu elus iseenesest, need on sinu kontrolli all ning vaid sa ise saad teha valiku, kas ja kuhu soovid liikuda.

Tervis. Märkad üsna pea positiivseid muutusi. On suurepärane aeg selleks, et teeksid uuendusi oma toiduvaliku ja liikumise osas. Kui sa end käsile võtad, siis hakkavad toimuma jõulised arengud parema füüsilise tervise ja suurema vaimse tasakaalu osas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Südameasjade osas on saabunud väga põnev aeg. Inimesed tunnevad sinu suunas kirjeldamatut külgetõmmet ning seetõttu on sul väga lihtne saada nii uusi sõpru kui leida endale kallimat. Kui oled juba suhtes, siis saad praegust aega nautida, sest sinu suhe partneriga on kuum ja kirglik.

Küllus. Tööalaselt oled nüüd tulvil häid mõtteid ja inspiratsiooni. Su mõte töötab kiirelt ja selgelt ning seetõttu suudad sa lahendada nii igapäevaseid jooksvaid küsimusi, kui ootamatult esilekerkivaid probleeme lausa mängleva kergusega. Lisaks ümbritseva objektiivsele tunnetamisele suudad sa ka iseennast paremini mõista ning võid märgata vaimse avanemise märke ning teadlikkuse suurenemist.

Tervis. Peaksid sel kuul end kätte võtma. Stress, ärevus või meeleolulangus võivad kohati sinu tasakaalu ja harmooniat ohustada ning sellega ka mõne tervisemure esile kutsuda. Katsu lõõgastuda ja anda oma meelele puhkust ja rahu. Võta endale aega, kus saad olla iseendaga, mõelda, jalutada looduses ja jõuda taas sisemise rahuni.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Suhete osas oled kimpus eksistentsiaalsete küsimustega. Muretsed asjade pärast, mille muutmine ei ole otseselt sinu võimuses. Parim, mida praegu teha saad, on mõelda loogiliselt ja ilma liigsetesse emotsioonidesse kaldumata läbi, miks sa tunned kahetsust ja masendust. Sul võib olla raske oma tõelisi mõtteid ja tundeid väljendada, kuid just seda peaksid sa tegema, kui soovid mingitki lahendust oma olukorrale.
Küllus.Tööalaselt on sul käimas arenguprotsessid, mis panevad end tundma pigem ebakindlalt. See ei tähenda, et sind reaalselt mingi oht ähvardaks, kuid kuna puutud kokku enda jaoks uute olukordadega, siis tunned end paratamatult pisut ebastabiilsemalt kui tavaliselt. Ära lasku liigsesse muretsemisse, vaid anna endale võimalus teha aegajalt reaalsuskontolli, et veenduda, kas sinu muretsemisel on üldse tegelikku alust. Kui suudad võtta praegust aega arenguprotsessi loomuliku osana, siis suudad seda ka kergemini taluda.
Tervis.Nüüd on oma heaolu silmas pidades sinu jaoks põhirõhk tasakaalul. Selleks, et tunneksid end hästi nii vaimselt kui ka füüsiliselt, pead leidma selle harmoonia, mis laseb sul nii pingutada ja ennast proovile panna, kui ka südamerahus jalad seinale visata ja anda endale vajalikku puhkust.
Neitsi (24. august – 23. september)
Armastus.Suhete alal ja armuelus toimub nüüd pikk hüpe edasi. See tähistab sinu jaoks positiivseid muutusi. Sa lahkud enda jaoks harjumuspärasest ja tuttavast ümbruskonnast ning asud teele, et end tõestada ja oma võimeid proovile panna. Oled valmis riskima ja seda läheb sul ka tarvis, sest puutud kokku teemadega, mille käsitlemise osas sul kogemused puuduvad. Katsu ainult mitte oma hingejõudu ja osavust üle hinnata, siis saadab sind ka edu.

Küllus. Töö osas tasuks sul olla konkreetne, seda eriti raha küsimustes. Kui tunned, et annad endast palju ning vastu saad vähe, siis tasuks sul selles osas midagi ette võtta. Mõtle enda jaoks selgeks, milliseid väärtusi sa suudad luua ja mida vastu ootad ning anna oma nägemusest ka teistele teada. Vaid nii saad sa end sisemuses pesitsevast kahtlusest ja murest jagu.

Tervis. Sinu elus on midagi, mis tekitab stressi ning sellest tulenevalt võib mingi terviseprobleem saada sellest jõudu ja hakata endast märku andma. Leia enda jaoks aega ning mediteeri ja tegele positiivse enesesisendusega. Juba kasvõi paarist minutist piisab, et tunda end lõõgastununa ja enesekindlamana.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees suurepärane kuu, saad positiivse üllatuse osaliseks, mis tõstab su meeleolu ja paneb rõõmustama. Võid olla rahuliku südamega sina ise ega pea teesklema ega end kellegi silmis paremaks tegema. Sind armastatakse just sellisena nagu oled. Praegu on head ka suhted sõpradega ja perega. Kui oled kellegagi tülis, siis tasub just nüüd võtta ette arusaamatuste klaarimine.

Küllus. Tööalaselt saad nüüd universumilt märke, mis vihjavad sulle, et aeg on oma elus uus lehekülg keerata. Sõlmi lahtised otsad ning võta vastu uued pakkumised, mis toovad su ellu uusi värve ja vaheldust. Peaksid olema julge ja järgima oma kutsumust ning tegelema just sellega, mis tekitab sinus kirge ja inspireerib. Vaid sel moel saad sa tunda edu ja õnne, kui järgid oma südame ja hinge kutsumust.

Tervis. Sinu jaoks on kõige olulisem hetkel enda hetkeseisu adekvaatne hindamine. Kui sa ei ole ammu tervisekontrollis käinud, siis nüüd on hea aeg seda teha. Selleks, et saaksid enda eest hästi hoolitseda on oluline, et võtaksid oma heaolu eest täielikult vastutuse.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Suhete osas keskendud nüüd rohkem minevikule ja nostalgilistele mälestustele. Sinu teele satuvad vanad sõbrad, kellega sa pole ammu kohtunud ning lapsepõlvetuttavad, kes taasäratavad vanu emotsioone ja mõtteid. Praegune aeg soosib ka minevikust pärit probleemide ja valupunktide lahendamist. Just nüüd suudad enda jaoks selgeks mõelda paljud asjad, mis kunagi vastakaid tundeid või hingevalu on tekitanud.
Küllus.Töö osas tasub sul hetkeks peatuda ja aeg maha võtta. Sa oled väga tublilt ja lausa ennastunustavalt oma eesmärkide saavutamiseks tööd teinud. Tunnusta ennast ja võimaluse korral võta väike puhkus, et lõõgastuda ja stressivabalt puhata. Ainult sel juhul kui saad ka oma saavutusi nautida ja nendest heameelt tunda, on mõtet pingutada. Vastasel korral rabad sa lihtsalt teab mille nimel.
Tervis.Oma heaolu silmas pidades pead endale tavalisest pisut enam tähelepanu pöörama. Sa vajad oma keha ja meele eest hoolitsemist, lõõgastust ja puhkust. Isegi kui sul pole võimalik end päriselt vabaks võtta ja puhkama sõita, siis mõne vaba päeva ikka leiad, mille saad ainult iseendale pühendada, et ennast hellitada.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus.Suhete osas ootab sind ees kuu, kus esiplaanil on kirg ja kiusatused. Praegu peaks hoolikalt järele mõtlema, enne kui tegutsed. Kuna oled tundelisem kui tavaliselt, siis kipud ka sellistele ihadele järgi andma, mida võid hiljem hoopiski kahetseda. Ära kiirusta, vaid pea meeles, et kui midagi on mõeldud juhtuma, siis juhtub see nii või teisiti. Kui sa aga oled kärsitu ja käitud mõtlematut, siis põhjustad südamevalu endale ja teistele.

Küllus. Töö osas on sel kuul aeg, kus tunned, et oled õigel teel. Tehtud valikud on juhtinud sind sinna, kus saad tegeleda sellega, mis sulle tõeliselt huvi pakub ja mis toob ka piisavalt raha sisse, et ära elada. Kui jätkad samamoodi ning kasutad võimalusi, et õppida ja areneda, siis jõuad oma alal veel kaugele.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel pead nüüd olema hästi kindlakäeline. Sa ei tohiks loota, et ilma oma heaolule tähelepanu pööramata oleksid endiselt heas vormis ja suurepärase enesetunde juures. Sea endale kindlad eesmärgid ja juuruta sisse rutiin, kus igapäevaselt teed teadlikult midagi enda heaolu suurendamiseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Suhete osas on sinu jaoks praegu erakordselt emotsionaalne aeg. Tunned kirge, armastust, samas ka armukadedust ning olukorrad võivad kergesti käest ära minna, kuna tunded lihtsalt keevad üle. Ära võta praegu vastu tähtsaid otsuseid, sest need võivad kantud olla liigsest tormakusest ja ülevõimendatud emotsioonidest. Anna aega ja pea aru, leia üles oma sisemine tasakaal ja siis suudad taas adekvaatselt oma armuasju hinnata.

Küllus. Töö osas on nüüd aeg selleks, et teha plaane ja mõelda välja uusi ideid. Väga hästi laabub koostöö teiste inimestega, saad neilt inspiratsiooni, abi ja toetust, mida vajad selleks, et oma eesmärke plaanipäraselt täita. Praegu idanema pandud ideedest kasvavad välja projektid, mis toovad head majanduslikku kasu.

Tervis. Sa oled motiveeritud ning tegeled enda heaolu ja tervise hoidmisega igapäevaselt. Kui sa jätkad samas vaimus, siis ei saa sa küll millegi üle kurta. Kui oled olnud mõne tervisemure küüsis, siis leiad just nüüd meetodi, mis leevendab tõhusalt sinu probleemi ja turgutab jõudsalt su tervist.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Suhete osas kipud olema endassetõmbunud ning tunned end ohustatuna välistest oludest ja ümbritsevatest inimestest. Kuna kardad pidavalt, et sind rünnatakse, siis oled pidevas kaitseasendis ning kipud tõlgendama kõike negatiivsemalt, kui asjad tegelikult on. Katsu saada oma hirmudest üle ja leia endas julgus vaadata enda sisse. Just inimese enda sisemised deemonid on tavaliselt need, mis näitavad talle ümbritsevat ohtlikuna.
Küllus.Töö- ja rahaasjades pead nüüd arvestama sellega, et jätkub rutiin, mis kohati kipub sinu jaoks tüütuks minema. Samas peaksid nüüd olema tähelepanelik ja hoidma silmad lahti, kuna sinuni jõuab põnev pakkumine, mis laseb sul tulevikus hakata ise oma saatust ja karjääri kujundama. Tähtis on õigel hetkel reageerida ja võtta vastu otsus, mis võimaldaks sul tööasjus edasi liikuda.
Tervis.Sa tunned end sel kuul üsna hästi. Kui lased stressil liiga kõrgele tasemele tõusta ja ei anna endale vajalikul määral puhkust, siis võid küll mõne külmetus- või viirushaiguse ligi tõmmata, kuid kui elad tervislikku ja tasakaalustatud elu, siis ei tohiks sind küll midagi hullu kimbutada.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Armastus.Suhete osas pannakse nüüd proovile sinu hingejõud ja vaimne tugevus. Sinu teele satuvad erinevad kiusatused, mis panevad sind valikute ette. Ära lase end pealiskaudsetel naudingutel kaasa haarata, vaid leia oma sisemine harmoonia ja tasakaal. Sinu käsutuses on ürgsed jõud, mis tuleb vaid endast üles leida, et mitte teelt eksida. Lase end oma südamel juhatada.

Küllus. Töö osas tunned, et sa pole päriselt oma karjääri hetkeseisuga rahul. Pead end kokku võtma ja tegema selliseid muutusi, mis laseksid sul end paremini tunda ja oma potentsiaali paremini rakendada. Kui tunned, et sul pole võimalik midagi muuta ning lähemas tulevikus pole ees ootamas ka asjade paranemist, siis võibolla oleks aeg vaadata ringi uue töökoha järgi.

Tervis. Enesetunne saab sul olema täpselt nii hea, kui hästi sa oled enda eest hoolitsenud. Kui toitud korralikult ja annad endale piisavalt koormust ning ei unusta ka oma meele tasakaalu eest hoolitseda, siis suudad püsida ka terve ja heas vormis.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees kuu, kus sind ümbritsev õhkkond on märgatavalt jahenenud ning tunned ka ise, kuidas suhted on muutunud pingelisemaks ja teravamaks. Kuna konfliktid ja vääritimõistmised on kerged tekkima, siis peaksid hoogu maha võtma ning enne mõttes rahulikult kümneni lugema ja alles siis reageerima. Kipud tänu sisepingetele olema tihtipeale liigselt tormakas ning võid seetõttu oma sõnu ja tegusid hiljem kibedasti kahetseda.

Küllus. Töö osas tunned, et sooviksid kas vaheldust või tingimuste parandamist, kuid ei tea, kuidas olukorda muuta. On oluline, et sa mõtleksid enda jaoks selle situatsiooni selgeks. Kui tahad tõesti midagi muud, siis astu selles suunas samme. Kui aga tunned end ebakindlalt, siis võta vastu otsus, et lepid sellega, mis sul on ja otsid üles positiivsed aspektid, millele keskendud.

Tervis. On oodata aega, kus panustad palju liikumisse ja võtad ette sportlikke tegevusi, mis annavad su kehale mõõdukat koormust. Oluline on ka, et leiad võimaluse oma meele rahustamiseks, sest stress ja ärevus mõjutavad lisaks sinu vaimule ka sinu keha. Kõige parem on kui leiad endale sobiva vaimse praktika, millega saaksid regulaarselt tegeleda.

Loe lisaks: Käimas on kaootiliste ja ootamatute sündmustega täidetud aeg

See, mille vastu võitled, ei kao, vaid tuleb ikka ja jälle tagasi

Kuidas vabaneda kurnavatest mõtetest ja tunnetest

Seotud