ALKEEMIA TAROSKOOP. Vabasta end köidikutest ja lase valla oma tõeline potentsiaal

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 12.12 – 18.12

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade kaheksa ja keisrinna. On aeg vaadata iseendale julgelt otsa ning jõuda selgusele, mis on need faktorid, mis takistavad sul olemast täielikult õnnelik, edukas ja sina ise. Kõik piirangud ja takistused on enamasti kinni meie peas. Kui suudad iseennast köidikuist vabastada, siis vabaneb ka sinu tõeline potentsiaal. Siis suudad ausalt ja täiel rinnal elada ning nautida kogemusi, mida elul sulle pakkuda on.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali suurepärased võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud. Suudad targa tegutsemise korral jõuda kaugele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna ja vähese motivatsiooniga, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliset oluline, millele sa ei peaks tegelikult oma aega ja energiat raiskama.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. See nädal toob sinu jaoks rõõmu ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama edukaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on. Hea aeg on nii rahaasjades kui ka inimsuhete osas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Sa oled oma elus parasjagu etapis, kus sul on olemas küll suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kuid samas on ka oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma oma meelt rahustada ja oma mõttemaailma tasakaalus hoida ning teha valikuid. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sinu elus on nüüd jõuliselt esiplaanile tõusnud armastuse ja suhetega seonduvad teemad. Tunned, et elu on sinu teele saatnud inimese, kes suudab sind täiustada ning tuua välja sinu parimad küljed. Naudi praegust aega ning luba oma südamel täielikult armastusele ja headusele avaneda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on aeg lõbustusteks ning oma edu tähistamiseks. Lase oma sisemine laps välja ja naudi täiel rinnal elu poolt pakutavat. Ära karda vajadusel loobuda tuttavast ja turvalisest ümbruskonnast, astu julgelt oma tavapärasest mugavuststoonist välja ja lase elul end üllatada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja üllatavateks muutusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd suurepärane võimalus kohata kedagi erilist ja on võimalus ka armumiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd on sind ees ootamas suur muutus, mis puudutab eelkõige sinu sisemaailma ja tundeid. Sa tunned, et oled jõudnud murranguni, mis laseb sul näha asju hoopis uue nurga alt ning seega võib see sinu vaateid alustaladeni muuta. Kuna sinu silmad avanevad, siis on antud kogemus sinu jaoks eelkõige vabastav ja arengus edasi viiv.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma valik teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma enda jaoks tundmatusse tulevikku. Sul on tegelikult olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu ning tasakaal.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.