ALKEEMIA TAROSKOOP: uus nädal keskendub eelkõige stabiilsuse saavutamisele

Vaata mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 6. – 12. september

Nädala üldist nägu kujundavad armastajad ja keiser. See näitab, et sinu ellu saabuvad teemad on nüüd paljuski seotud turvalisuse ja stabiilsuse otsingutega. Seda nii isiklikes suhetes, kui ka muudes eluvaldkondades. Pead ka langetama enda tulevikuga seotud olulisi otsuseid. Valikute tegemisel lähtu eelkõige oma südame juhatusest, kuid katsu jääda oma võimaluste tunnetamisel reaalsuse piiresse.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on ülempreester, mis esindab salajasi teadmisi, intuitsiooni ja sisemist tarkust. Tegeled eelkõige eneses tunnetusliku selguse saavutamisega. Väga tõenäoline on, et leiad endale mentori, kelle juhendamine ja toetus on sulle oluliseks ja edasiviivaks jõuks. Liigud sujuvalt ja kindlalt kõrgemale tasandile läbi valgustavate ja silmiavavate kogemuste. Ole sellel teel avatud, heatahtlik ja empaatiavõimeline, see laseb sul näha elu erinevaid aspekte uute nurkade alt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib narr, kes innustab vaatama maailmale otsa avatud ja lapselikku uudishimu täis pilguga. Otsi üles enda loominguline ja seiklushimuline pool ning kasuta seda, et luua enda jaoks uued väärtused. Ära karda näidata maailmale oma tõelist mina. Praegu on õige aeg, et jätta selja taha oma hirmud, mis on sind tagasi hoidnud. Pead usaldama oma intuitsiooni ning asuma liikuma oma salajasemate unistuste suunas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Oled jõudnud väga viljakasse perioodi. Saad nii hedonistina elu nautida kui ka tulemusrikkalt tööd teha. Kasuta seda aega, et teostada oma visioone materiaalses maailmas. Eriti hea aeg just karjääri silmas pidades. Samuti on praegu sinu jaoks raha energiavood väga soodsas liikumises. Kasuta võimalust, et kindlustada enda ja pereliikmete tulevikku. Praegu loodud väärtused on kauapüsivad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Nüüd teed oma otsuseid eelkõige ratsionaalselt ja loogilisest mõtlemisest lähtuvalt. Suudad ka keerukamatest situatsioonidest taktikaliselt targalt väljuda. Praegu on hea aeg selleks, et tutvustada ja ellu viia oma plaane ja projekte, kuna oled sõnaosav, kiire otsustusvõimega ja vastupandamatult sarmikas oma suurejoonelise mõttelennuga.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide paaž, mis toob endaga kaasa nii uue energiapuhangu kui ka selle, et sulle avanevad uued uksed. Kuna tegemist on maaelemendiga, siis on praegu sinu ellu saabuvad võimalused usaldusväärsed ja pikas plaanis kestvad. Väga hea periood ka töö- ja rahaasjade osas. Kui oled soovinud vahetada töökohta, liikuda karjääriredelil või teenida lisaraha, siis hoia nüüd silmad lahti. Head võimalused on saabumas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Sind ootab ees põnev periood, kus õhus on suurepärased võimalused, mida saad kasutada, kui vaid oled õigel ajal, õiges kohas. Nüüd oleneb kõik sinu otsustest, kas oled piisavalt julge ja omad nii palju eneseusku, et oled valmis kinni haarama uutest ideedest, mis tõotavad muuta sinu elu. Praegu võid oodata ka varasemalt probleeme tekitanud olukordade selginemist ja inimestevaheliste suhete klaarimist. Kõik see on helgema tuleviku nimel.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Olulisteks märksõnadeks saavad olema sallivus ja suuremeelsus. Koged seda teiste poolt ning jagad seda ka ise. Tunnetad, kuidas sinu ümber on armastavad inimesed ja harmooniline keskkond. Vaata ringi, võibolla saad sa anda oma panuse selleks, et kedagi toetada. Vahel aitab vähesestki – piisab heast sõnast või tundest, et sinu jaoks ollakse olemas. Kõik hea, mida enda ümber lood, tuleb sulle topelt tagasi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate äss. See annab märku unistuste ja soovide täitumisest, mis on eelkõige seotud sinu tundemaailmaga. Kõige rohkem peegeldub see just armastusega seotud olukordades. Siin all on mõeldud nii vanemate armastust oma laste vastu, romantilist armastust, kui ka armastust elu ja kaaslaste vastu. Kõik, mida teed südamega, õitseb, kasvad ja täiustub.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuus. Nüüd on aeg, kus võid tunda rõõmu ja rahulolu elu igapäevaste olukordade üle. Saad häid uudiseid ja positiivseid teateid, mida oled oodanud. Seisakud sinu elus on saamas möödanikuks ja tunned, kuidas kõik soovitu takistusteta edasi liigub. Kui sind ootavad ees eksamid või pead mõne projekti edukalt lõpule viima, siis praegu võid oodata kindlat edu ja suurepäraseid tulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Oled tahte- ja veenmisjõuline, keskendud eelkõige enda isiksuse arengule ja küpsemisele. Tunnetad vajadust õppida ja omandada uusi kogemusi. Sinu väärtushinnangud ja veenumused muutuvad või saavad uusi varjundeid. Suhted ümbritsevatega on väga positiivsed ning tunned, kuidas suudad juhatada ka teisi valima oma õiget rada. Oled mentoriks, kelle juurde meeleldi tullakse nõu küsima.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Esiplaanil on lõbustused ja naudingud. Oled jõudnud rahulikumasse perioodi, kus saad rohkem elu nautida ja keskenduda sellele, mis sulle kerget rõõmu ja muretudi hetki pakub. Kasutad võimalust veeta aega sõprade ja perega, mis suurendab lähedustunnet. Saavutad inimestega kergelt kontakti ja leiad lihtsalt uusi sõpru. Hinda puhkehetki, sest need tõrjuvad elust stressi ja muremõtted.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Perioodi iseloomustab tugevus. On aeg muuta sisemine jõud ja pulbitsev kirg enda käes võimsaks tööriistaks, mille abil saad vitaalsena sukelduda elu poolt pakutud lainetusse. Sinu käsutuses on suur jõud, pead seda hoolega kontrollima, sest on sinu valida, kas rakendad kogu seda energiat, mis sinus praegu on, suurte plaanide teostamiseks või lased sel niisama jõude seista ja raisku minna.

Vaata ka suurt septembrikuu Alkeemia Taroskoopi – mida ennustavad maagilised taro kaardid sinu tähemärgile armastuse, tervise ja töö vallas?

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud