ALKEEMIA TAROSKOOP. Universum ulatab nüüd sulle abikäe, et saaksid oma unistusi ellu viia

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 13.03 – 19.03

Nädala üldist nägu kujundavad karikate seitse ja täht. Käes on suurepärane aeg selleks, et unistused ja soovid täituksid. Universum ulatab selleks sulle lausa omapoolse abikäe. Küll aga tuleb sinul omalt poolt teha kindel otsus ning valik. Pead olema realist ning loobuma sellest, mis sind kuidagi ei teeni ja valima selle, mis on sinu hinge kutsumus. Kui oled konkreetne ja sihikindel, suudad ellu viia ka kõige suurejoonelisemaid plaane.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Sind ootab ees palju suhtlemist, mis tõstab su meeleolu ja annab energiat. Just sõpradega suhtlemine, oma mõtete ja tunnete jagamine ning nendepoolse toetuse tajumine on see, mida hetkel vajad. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas, võid kohata just praegu oma tulevast kallimat.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade viis. Nüüd puutud kokku väljakutsetega, mis sunnivad sind end proovile panema. Sa tunnetad enda ümber konkurentsi, mis sunnib sind näitama end parimast võimalikust küljest. Ära ainult võistle võistlemise pärast, pinguta ainult nende asjade nimel, mis on sulle tõeliselt olulised.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Esiplaanil on kõik emotsioonidega seonduv. Oled eriliselt tundlik ja tegeled tavaliselt enam oma südameasjadega. Sinu jaoks on õhus kindlasti armastust ning tunned seda iga oma hingetõmbega. See inspireerib sind ning paneb tegutsema. Väga hea ja produktiivne aeg just loomeinimestele.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide paaž. See näitab, et nüüd tõusevad sinu jaoks eriliselt päevakorda töö- ja rahaasjadega seonduvad teemad. Soodne aeg on alustada uute projektidega ja ettevõtmistega, mis aitavad tagada majanduslikku kindlustatust ja stabiilsust. Kui oled otsinud uut töökohta, siis nüüd on ka karjäärialaseks muutuseks sobiv aeg.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Tunned, et sind kammitsevad erinevad kohustused ja piirangud. See võib küll nii ollagi, kuid sul on võimalik end neist soovi korral kerge vaevaga vabastada. Võta end kokku, tee plaan ja heida endalt raskus, mis sind rõhub, sest kõik see, mis on sinu õlgadel, on sinu enda poolt sinna võetud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maailm. Kui oled oodanud helgemaid aegu ja häid uudiseid, siis nüüd need saabuvad. Sa tunned, et sinu raske töö on lõpuks vilja kandnud ja sa võid enda üle tõeliselt uhkust tunda. Sel nädalal võivad sind ees oodata ka lühemad või pikemad reisid või töölähetused. Igal juhul on need positiivsed ja vaheldust pakkuvad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab Keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei lähe „üle laipade”. Sel juhul ei maitse võit pooltki nii magus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Nüüd meenutab elu sulle igal sammul, kui oluline on olla paindlik ja muutustega kaasa liikuda. Puutud kokku olukordadega, mis tahavad panna sinu kannatuse proovile. Kui aga oled avatud meele ja mängulise suhtumisega ning võtad ette tulevaid keerdkäike pigem kui võimalust õppida ja kogeda midagi uut, siis saadki kogeda põnevaid seiklusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Ees seisavad muutused ning sul tuleb teha oluline valik, kus pead juhinduma mitte nii palju oma mõistusest, kui just oma intuitsioonist. Sinu elus kerkib esiplaanile keegi, kes heas mõttes täiendab sind ning aitab välja tuua sinu parimaid külgi. Esiplaanil on just armastusega seotud tunded ja mõtted.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Praegu on väga oluline, et sa saaksid väljendada oma tundeid ja mõtteid just nii, nagu need päriselt on. Kui midagi jääb välja ütlemata ja sa loodad, et mingi situatsioon möödub iseenesest, siis pead pettuma. Ebakõlad ja konfliktid ei leia oma lahendust enne, kui võtad need julgelt ette ja tegeled nende lahendamisega oma südametunnistuse ja õiglustunde järgi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja kahtled ka neis asjades, milles tavaliselt üsnagi kindel ja veendunud oled. Sulle tundub, et sind ümbritsev õhkkond on jahenenud ja sinu vastu pööranud ning sellest lähtuvalt tunned alatasa soovi end kaitsta ja oma õiguste eest välja astuda. Enne kui lahingusse tormad, mõtle hoolega järgi, kas asjad ikka on nii nagu nad näivad.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus jätad seljataha midagi, mis on sinu jaoks oma aja ära elanud. Selleks, et muutustega paremini kohaneda, tee selgeks, kus sa seisad ja mis sind ees ootab. Nii saad teha kõik selleks, et anda endast parim. Kui teed omalt poolt kõik, mis võimalik, siis pole ka hiljem midagi kahetseda.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud