ALKEEMIA TAROSKOOP | Tänasega astud uue eluetapi lävele

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 6.11 – 12.11

Nädala energiaid esindavad sauade kaheksa ja mõõkade kümme. Nüüd hakkavad sinu elus toimuma muudatused. Sa usaldad oma intuitsiooni ning asud seda kuulates otsustavalt tegutsema. See toob endaga kaasa kiireid arenguid ja protsesse, mis võivad lõppkokkuvõttes anda sinu elule täiest uue suuna. Just nüüd leiad endas ka hingejõudu, et lõpetada oma elus juba pikemalt vindunud teemad, mis on sulle juba mõnda aega peavalu valmistanud. Kui suudad oma hirmud ületada, siis algab sinu jaoks uus ja helge eluetapp.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma emotsioonidest. Sa oled tundlik, empaatiavõimeline, hooliv ja armastav. Sinu teod kajastavad heatahtlikkust ja soovi teisi aidata, mõista ja toetada. Ka sinu armuelu peaks praegu hästi edenema ja tooma sulle positiivseid üllatusi. Luba endal kogeda kõiki emotsioone täiel rinnal ja usalda oma südant.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide viis. Sa tunned, et sinu elus on midagi justkui puudu. Mingi valdkond on tasakaalust väljas ja nõuab senisest suuremat tähelepanu. Eelkõige võib tegu olla elu majanduslikuma poolega seotud teemadega, mis ei laabu hetkel nii hästi kui soovid. See võib tekitada sinus ebakindlust ning soovi leida kiireim ja lihtsaim lahendus oma probleemidele. Ära kiirusta ja paanitse. Lahendus jõuab sinuni õige pea, anna ainult asjadele aega rahuneda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab maailm. Nüüd ootavad sind ees head uudised. Saad kogeda emotsioone, mis panevad sind tõeliselt elama. Sa õpid iseennast paremini tundma, saad teadlikumaks oma piiridest, oma tugevustest ja ka nõrkustest. See kõik aitab sul leida parem kontakt oma tõelise minaga. Sa oled kasvamas ja arenemas ning universum toetab sind sellel teel.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Nüüd kipuvad su tunded kiiresti üle keema ning võid teha ennatlikke otsuseid, mis põhinevad pelgalt hetkeemotsioonidel. Sa tunned, et stress kipub ligi ning oled seetõttu pinges. Soovid end emotsionaalselt eemaldad igasugustest probleemidest võimalikult kiiresti, et mitte liigselt haiget saada. Selline tegevus toob aga pikas plaanis hoopis vastupidise tulemuse. Soovituseks on anda endale aega, et kuulata oma südame häält.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on saabunud aeg selleks, et suhelda. Sinu ümber on inimesed, kes hoolivad sinust ning kellega koos olles tunned end hästi ja turvaliselt. Naudi toredaid hetki oma sõprade ja pere seltsis ning tugevda vahepeal pisut soiku jäänud sidemeid. Hinda neid, kes on sinu elus ning näita neile välja oma sõprust ja armastust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda ning teha korralikud ettevalmistused. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja ettevõtmised paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Oled jõudnud etappi, kus sinu meele, hinge ja keha vahel valitseb tasakaal ja harmoonia. Oled jõudnud selgusele, milliseid samme pead lähiajal astuma, et võiksid oma eesmärkideni jõuda. Kui vahepeal tundsid end ärevana ning kippusid masendusse langema, siis nüüd oled ka sellest jagu saanud ning vaatad lootusrikkalt tulevikku.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on õiglus. See, mis ühe jaoks tundub õiglane, ei pruugi seda olla teise jaoks. Praegu on sinu elus õiguse ja õigluse teema tugevalt päevakorras ning sul tuleb anda endale aru, kas oled asjade hindamisel ikka objektiivne või lased end mõjutada kas iseenda või teiste tunnetest ja arvamustest.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. Sind ootavad ees head ajad, mis on täidetud positiivse ellusuhtumise, toredate kohtumiste, heade sõprade ja inspireerivate ettevõtmistega. Tunned, kuidas sinu elus puhuvad värsked tuuled, mis annavad sulle uut hingamist ja tegutsemistahet.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate äss. Sinu elus on nüüd jõuliselt esiplaanile tõusnud armastuse ja suhetega seonduvad teemad. Tunned, et elu on sinu teele saatnud inimese, kes suudab sind täiustada ning tuua välja sinu parimad küljed. Naudi praegust aega ning luba oma südamel täielikult armastusele avaneda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Suudad oskuslikult leida tasakaalu keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nüüd on hea aeg alustada oma elus muutuste tegemisega. Need teemad, mis on sulle rahulolematust põhjustanud, on nüüd taas aktiveerunud ja seega on parim, mida teha saad, võtta oma elu juhtimine enda kätesse. Sa oled optimistlik ja sul on palju energiat, mille saad rakendada oma elu muutmisele. Ära karda vajadusel ka oma lähedastelt nõu küsida, sul on rohkem toetajaid, kui sa arvatagi oskad.

Loe lisaks: JAAPANI SOBIVUSHOROSKOOP: kellega sobid, kellega mitte?

Igor Mang: astroloogilise sobivuse puhul on oluline nii päikesemärk kui ka Hiina astroloogia looma-aasta

Mis on sinu tähemärgi karmajärgne ülesanne selles elus?

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Seotud